vs s de Smaak 2010 't Hof Welgelegen «9,95 Zeewier centraal tijdens Week van de Smaak Kookboerderij Cursuscentrum www.kookbocrderijkrommenhoeke.nl De Brasserie Ter Reede Tijdens de Week van de Smaak: Menu van de Chef MarktMerk® BOEREN MESHANGER, BOEREN LEIDSE, BOEREN KRUIDENKAAS, diverse soorten kom gratis proeven! Actieprijs per kilo Onbeperkt mosselen eten op 24 september voor 17,50. Inclusief voor- en nagerecht. Reserveren gewenst. Puur Zeeuws en puur biologisch 3 gangen voor 19,50 week van de smaak® U treft ons elke donderdag op de markt In middelburg van 7u. tot 17.00u. uur. Vervolg van pagina 46 maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, bin nen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de ge meenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk be sluit een bezwaarschrift indienen, in de'meeste gevallen moet ie mand rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening gevraagd worden bij de Voorzie- ningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 22 september 2010 Burgemeester en wethouders van Veere MIDDELBURG - De Week van de Smaak is lan delijk al begonnen. In Zeeland hebben we alle ac tiviteiten nog tegoed. Tijdens deze week, van 21 tot en met 26 september, zijn er allerlei speciale menu's, rond leidingen en vele andere smaakinitiatieven. In Zeeland kun nen bezoekers op zeventien verschillende locaties smikkelen en smullen. Vandaag (22 september) is van 17.30 tot 21.30 uur een wereldmaaltijd bij het MICMEC Walcheren voor alle medewerkers van Hof Welgelegen in Middelburg. Donderdag 23 september is een proeverij van Zeeuws zeewier en wordt de film Sea the truth vertoont bij de Drvkkery in Middelburg. Het is van 19.00 tot 21.00 uur. Meer informatie via 0118-417039. Ook is de 23e een gratis proeverij met MarktMerk boeren Mes hanger, originele boeren Leidsekaas en diverse kruidenkazen bij Holland Kaascentrum op de weekmarkt in Middelburg. Zaterdag 25 september wordt bij Kookboerderij Krommenhoeke in Biggekerke tijdens een workshop ge kookt met zeewier. Deelnemers maken diverse gerechtjes, waarin verschil lende soorten zeewier uit de Oosterschelde worden verwerkt. Het is van 15.30 tot 19.00 uur en meedoen kost 30 euro inclusief drankjes/Reserveren kan via0118- 616806. Bij maatschap Dingemanse Dekker aan de Perduins- weg 3 in Koudekerke kunnen bezoekers op zaterdag proeven van wat alle maal mogelijk is met knolselderij. Ook kunnen ze leren hoe de groente geoogst, schoongemaakt en ingepakt wordt. Het is van 9.00 tot 16.00 uur en entree is gratis. Tot en met zaterdag krijgen de bewoners van Ter Reede in Vlissingen een Mooie Maaltijd geserveerd. Ook zijn er diverse andere feeste lijke activiteiten in het Atrium. Van dinsdag tot en met zondag kunnen bezoe kers bij de Pluktuin Aller Gaerden het Vierendeel in Vrouwenpolder kokkerellen met alles wat de pluktuin te bieden heeft, een glaasje wijn proeven uit de wijn gaard en een rondleiding krij gen langs de pluktuin en wijnmakerij. Het is van 10.00 tot 17.00 uur en entree is gratis. Meer informatie over activiteiten in de buurt via www.weekvandesmaak.nl. Tel. 0118-616806 Smaakfestival zaterdag 25 september Op zaterdag 25 september is het bij ons weer open dag. Een dag van proeven en genieten. We hebben vele proeverijen en kraampjes en van 11.00 tot 16.00 uur kunt u genieten van lekkere hapjes en amuses gemaakt door chef-koks van restaurants uit regio De hele dag door zijn onze heerlijke producten als olijfolie, appelsoorten, fruitsiropen, zuurdesembrood van Menno, te proeven. Alles natuurlijk biologisch! Ook kunt u rondkijken op het land en zijn er rondleidingen. Een mooie kennismaking om onze GroenleTas bijvoorbeeld te ontdekken! Noordweg 402 Middelburg mm WÊH www.thofwelgeIegen.nl Biologische groenteteelt Winkel (ïroenteTas-abonnementen 19 t/m 26 september 2010 Bioduin doet weer mee aan de Week van de Smaak. Vorig jaar was liet thema pompoenen, en voor dit jaar hebben we gekozen voor KNOLSELDERIJ als thema. Er zijn veel dingen te proeven, ook voor de kinderen. Ook is te zien hoe de knolselderij geoogst wordt en hoe hij vervolgens gewassen en ingepakt wordt. Op zaterdag 25 september kunt u Bioduin bezoeken en onze gerechten proeven. Van 9.00 tot 15.00 uur. Zie ook www.bioduin.nl Groentenwinkel M.T.S. Dingemanse-Dekker Perduinseweg 3 4371 SC Koudekerke E<0 Tel.: 01 1 8-627562 Vredehoflaan 370, Vlissingen 0118-448 439

de Faam | 2010 | | pagina 49