OLOV is verliefd, u ook? Poppe aan Manos Goes schaft nieuwe Caddy's van Auto Thomas Joppe nieuw gezicht bij Auto Poppe IN BEDRIJF Door Rob Strating OLOV heeft haar clientèle on langs een heel leuk kaartje gestuurd: OLOV is weer eens verliefd en nu weet hij het even niet meer... Zweedse schoonheden Auto's en emoties Volkswagen en Audi Verkoopadviseur Thomas Joppe is sinds deze zomer de Audi-gelederen komen versterken bij Auto Poppe in Goes. De Maros slagerij in de Kam perfoeliestraat in Goes is in de afgelopen decennia een begrip geworden. Al jaren doet ves tigingsmanager Kees Minder houd zaken met Auto Poppe. Woensdag 22 september 2010 - Pagina 35 Voorop het kaartje staat een afdruk van een verleidelijke zoen en in de showroom staat een witte C70 die wel twintig van die zoenen heeft gekregen... Dan wordt een man nieuwsgierig, toch? Nog nieuwsgieriger word ik bijvoor beeld, als er verderop in de kaart staat dat er onweerstaanbare Zweed se schoonheden in de showroom te vinden zijn, want hoe sterk sta je in je schoenen als de verleiding groter wordt? En de vèrleiding is groot bij OLOV! Op een ludieke manier probeert OLOV' vestigingsmanager Angelo Bergman zijn klanten naar de show room te lokken en hij hoopt dat die vervolgens verliefd worden op één van die mooie Volvo's. Hester zoent onweerstaanbaar, want ze is verliefd. Verliefde mensen denken met hun hart en dat is goed, want emotie hoort bij mensen. Au tomobielen hebben alles te maken met emotie en dus met verliefd wor den. Yoni Lammens heeft de actie bedacht, want hij weet heel veel van marketing en public relations. Ik ben benieuwd hoe sterk hij in zijn schoenen staat..! man personeel, waaronder mijn dochter Dinette en mijn zoon Bart, die de zaak van mij gaat overnemen. Gemiddeld mogen we per dag zo'n driehonderd klanten helpen en dan hebben we het alleen nog maar over de winkel. Daarnaast verzorgen wij namelijk ook veel barbecues bij de mensen thuis of voor bedrijven. Ko mend weekend mogen wij bijvoor beeld de catering verzorgen voor 200 man!" "We hebben de laatste vier jaar met een Transporter gereden," gaat Kees Minderhoud voort, "Maar de behoefte bestond uit wat kleinere en wendbare auto's om onze clientèle in heel Zeeland van onze producten te voorzien. Daarom hebben we twee Caddy's aangeschaft bij Auto Poppe en ze van wervende teksten laten voorzien door Trimline uit Lewedorp. Ze zijn gespoten in black magie pareleffect en hebben allebei een 7-5 pk TDI onder de motorkap. Ze zijn voorts voorzien van het c-editionpakket, dat houdt bijvoor beeld in dat er airco in zit, alle functies elektrisch te bedienen zijn. De bumpers zijn in de wagenkleur gespoten en de Caddy's hebben mooie lichtmetalen wielen." Onge twijfeld zullen de bijzondere Caddy's opvallen in het verkeersbeeld. Kees Minderhoud rijdt zelf al jaren een Audi van Auto Poppe, eerst een A6, op dit moment nog een Q7, maar ook deze gaat het veld ruimen voor de spiksplinternieuwe A7. De A7 is een vierdeurs coupé en deze aan schouwt in oktober op de Parijse Autosalon het levenslicht en zal in de herfst aan de enthousiaste slager worden geleverd. Na de emigratie naar Amerika van voormalig verkoopadviseur Alexander de Pooter, was er een vacature ontstaan in de grote Audi- showroom in CarVillage. Thomas Joppe was al werkzaam bij Auto Poppe in Terneuzen en de overstap naar Goes was snel gemaakt. Na zijn opleiding aan het IVA in Driebergen heeft Joppe een half jaar bij Wisse in Terneuzen ge werkt, waarna hij bij Garage Verbrugge BMW's ging verkopen. De in Breskens woonachtige verkoopadviseur heeft het bij het premium- merk geweldig naar zijn zin. Vorige week had hij het extra druk ter gelegenheid van de intro ductie van de nieuwe A1. Op de foto poseert hij met de in wedstrijdkleuren gespoten demo. De Maros slagerijen bevinden zich voornamelijk in Noord-Brabant. Zo werden de eerste zaken 42 jaar geleden in Made en Roosendaal geopend, vandaar de naam Maros. Tussen de drukke bedrijven door, in terview ik Kees Minderhoud: "Ik ben eerst 12 jaar in loondienst geweest en de laatste 17 jaar ben ik eigenaar van deze vestiging. We hebben 10

de Faam | 2010 | | pagina 37