't Kon minder... U wilt nieuwe kozijnen dan is dit het moment Bespaar honderden euro's bij de aanschaf van uw kozijnen. The American staat nummer 1 in Amerika ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL bekende Nederlanders bij Film by the Sea Bijzonderheden van Film by the Sea Heel veel Chabot was gastheer Slotfilm The Town met Ben Affleck Bekende Nederlanders FASHIONi SHOPS WWWVANDE VENpASHlONSHOpSNL if^Y/jTM'fr.iïïl De Faam Woensdag 15 september 2010 - Pagina 7 Tijdens Film by the Sea is vanavond (15 september) een rockende en swingen de meezingavond. Speci aal voor dit festijn zingen BN'ers, onder andere uit de wereld van film, litera tuur en muziek, bekende nummers waarmee uit volle borst mag worden meegezongen. De BN'ers die komen zijn onder an dere Daniel Boissevain en Marjan Berk. Om alvast in de stemming te komen draaien vooraf vier muzi kale films: For Once In My Life; Ladies Gentlemen; The Rolling Stones Lagrimas Negras en Benda Bilili. Hiervoor zijn apart tic kets te verkrijgen. rom;i6 Herbert Gronemeyer (Duitse componist van de filmmuziek), acteur Johan Leysen, actrice Thekla Reuten en de regisseur van The American Anton Corbijn. foto: jasper karman Bart Chabot was gastheer tijdens de gala-avond van Film by the Sea. Hij maakte er, op zijn eigen drukke manier van doen, iets bij zonders van. foto: jasper karman doortara de vriend VLISSINGEN - Bart Chabot was gastheer tijdens de ga lapremière van Film by the Sea in Vlissingen. Op zijn ei gen, drukke manier, heette hij alle gasten welkom. Zelf stond hij in filmzaal 1 waar de bekende Nederlanders en genodigden zaten. "The American staat nummer 1 in Amerika. Nu krijgen we zo de Europese première van de film. En als je Vlissingen plat hebt, dan lukt de hele wereld ook wel", riep Chabot. Kees Ize- boud, voorzitter van de Raad van Toezicht; vertelde dat het festival dit jaar wat compacter is geworden. "Wat minder muziek en ook geen groot Delta Thea ter aan de overkant maai' meer films, literatuur en cultuur. Dingen waardoor Film by the Sea zich kan onderscheiden. In Zeeland zeggen we 't kon min- der. En dan bedoelen we: wat een geweldige ambiance!" Hij stelt dat 't kon minder niet op gaat voor hoofdsponsor Delta NV. Ook vertelt Izeboud dat het festival meer wil gaan samen werken met het Zeeland Na zomerfestival. Daarna krijgen burgemeester Wim Dijkstra en commissaris van de koningin Karla Peijs het woord. Dijkstra noemt het filmfestival het pa reltje van Vlissingen, waarop Peijs dat wil veranderen in Zee land. Zij stellen dat het behoud van cultuur in Zeeland erg be langrijk is. "Film by the Sea mag niet de dupe worden van de bezuinigingen in Nederland", stelde Peijs. Zij vertelt dat in het programma dit jaar bijzondere Zeeuwse films zitten, zoals over de geschiedenis van de werf De Schelde en het ringrijden. Ook opperde zij of Anton Corbijn misschien de volgende keer een oorlogsfilm kan maken over de Slag om de Schelde. Film by the Sea sluit op za terdag 18 september feeste lijk af met een slotfilm en -feest (mede mogelijk ge maakt door Damen Schelde 135 jaar). De film van deze avond is The Town van re gisseur Ben Affleck die ook een hoofdrol vertolkt. Elk jaar worden in Boston meer dan 300 bankovervallen ge pleegd. En de meeste daders wonen in Charlestown, een buurt met een oppervlakte van 1,5 vierkante kilometer. Een van hen is Doug Mac- Cray (Ben Affleck), maar hij is niet uit hetzelfde hout gesneden als zijn collega's. Doug heeft wel kans op suc ces gehad, een kans om niet in de criminele voetsporen van zijn vader te treden. De film begint om 20.30 uur Christophe Haddad verscheen op de rode loper met voormalig Miss Zeeland en Miss Nederland Sanne de Regt. Verder werden ge zien: actrice Silvia Claes, Frans Weisglas, Chiem van Houweninge, Sylvia Hoeks,'Marion Bloem, Jan Rot, Pierre Wind, Hugo Metsers, Marjan Berk, Connie Palmen en heel veel andere BN-ers. foto: jasper karman Lange geruite blouse met ceintuur. In de kleuren: lila/zwart en JÉf blauw/zwart. m» T-shirt met lange mouw. In de kleuren: donkerbruin, wit, zwart, grijs, taupe, lila, donkerblauw, hard roze I^Kw'JW en ecru. I Gilet In de kleuren: zwart en ecru Sjaal met kraaltjes. w Tuniek met hangcol. In de kleuren: grijs en bruin. Gilet. In de kleuren: Five- pocket rokje. lila, zwart. Sjaal, in vele mode kleuren. Legging. I In de 1 kleuren: zwart, lila, taupe, donkergrijs Elastiche broek. In de kleuren: donkergrijs en zwart. Beenwarmer. /Bk PPki SfP Vlissingen, Handelsweg 17 0118 460025 (Vrijburg industrieterrein) d€V€LT€CHIN3i€i€ UV oostburg, Neringweg 9 kunststof kozijnen - zonwering a,r garagedeuren - dakkapellen 0117 451404 (Stampersnoek industrieterrein) KAPELLE - Biezelingsestraat 6 - Tel. 0113-330136 OOST-SOUBURG - Kanaalstraat 9 - Tel. 0118-474313 MIDDELBURG - w.c. Veersche Poort - Fazantenhof 10 - Tel. 0118-640779

de Faam | 2010 | | pagina 7