Officiële Mededeli ingen A A Programma Cultuurwerf in De Faam diversen dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL SEPTEMBER KORTING SEPTEMBER KORTING 17 17% 18 SEPTEMBER KORT NG van de Provincie Zeeland nformatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www.zeeland.nl y Woensdag 15 september 2010 - Pagina 45 null»" 16% 16 8% Actie geldt alleen op bestaande voorraad fietsen en fitnessappar. Geen inruil geen projectfietsen geen Bulls voor ons complete cursusaanbod www^de kverkeersopleidingen.nl Van Doornestraat 14 4462 EX Goes Goes: 0113 - 22 31 40 Middelburg: 0118 - 65 15 66 VLISSINGEN Troelstraweg 364, 10118-477230 FIETSPLEZIER.NL GOES Van der Spiegelstraat 54, 10113-216063 FITNESSPLEZIER.NL Herman Brood. Ze spelen in De Piek op vrijdag 5 novem ber. Dat is de verjaardag van de overleden rockster", aldus Hui- bregtse. Een hoogtepunt in de programmering is Mussen en Zwanen, de musicalkomedie van Haye van der Heijden. De programmeur van De Cultuur- werf overlegt met bijvoorbeeld ~de Middelburgse Schouwburg en de Mythe in Goes, zodat er niet teveel dezelfde voorstel lingen in de regio verschijnen. Huibregtse: "En kiest vooral dingen die passen bij Vlissin- gen. Niet al te hoogdrempelig en voor iedereen. Wij willen graag veel verschillende zaken laten zien." Mentalist Favoriet zijn de aanstormende bandjes, zoals Destine, in De Piek. Helemaal van deze tijd zijn ook Rob en Emiel met 'Wat nou cabaret?!' In hun tweede show komen ze met een mix van cabaret, mentalisme en vlugge vingers. De Belgische Gili steekt in de show 'Iedereen Paranormaal' de draak met het mentalisme. Toch is hij een er varen mentalist. "Het publiek van de diverse optredens komt uit Vlissingen, maar ook van de rest van Walcheren. En theater liefhebbers die er thuis rustig voor gaan zitten om een leuke voorstelling te zoeken komen zelfs uit de richting van Goes", verklaart Huibregtse. De speel- locaties zijn Het Arsenaalthe ater, De Piek en voor het eerst ook de Zware Plaatwerkerij op het voormalige Scheldeterrein. Daar is zondag 3 oktober een concert. Er volgen op die plek meer activiteiten. Kaarten voor de voorstellingen zijn te koop aan de balie bij de Cultuurwerf. Van woensdag tot en met zon dag tussen 11.00 en 17.00 uur. Kijk voor meer informatie op www.cultuurwerf.nl Mussen en Zwanen "In het nieu we program ma zit veel cabaret. En het seizoen starten wij met een aantal ou de rockers. Dit begon afgelo pen zaterdag met Gruppo Sportivo. On der andere Jan Akkerman en Focus volgen nog. Evenals The Wild Ro mance. Dit is de oude begelei dingsband van Kinderpostzegels helpt kinderen die op school extra steun nodig hebben. Ga naar www.kinderpostzegels.i ■0 agels.nl l ooor kindaon doof Ündofon KINDERPOSTZEGELS VLISSINGEN - "Wij zijn blij dat de Cultuurwerf voor het nieuwe seizoen een eigen programmakrant heeft. Onze informatie zat eerst in de brochure van Thea terexploitatie. Deze week zit het programma bij De Weekkrant De Faam", meldt publiciteitsmedewerker Lindy Huibregtse van de Vlissingse Cultuurwerf. Het is woensdagmiddag en in het kantoor van de Cultuurwerf in de Willem3, aan de Oranje straat 4 vertelt Huibregtse over de unieke bewaarkrant en tipt ze hoogtepunten uit het nieu we programma. "Zo'n krant is erg leuk om te maken. Wij heb ben er zelf een groot aandeel in. Wij werkten al samen met De Faam met Onderstroom, dus de afspraken met media-advi seur Tom Dietvorst waren snel gemaakt. Omdat ons program ma niet meer in de brochure van Theater exploitatie staat vroe gen mensen de afgelopen periode naar onze infor matie", legt ze uit. Praten over nieuw omgevings plan Zeeland De provincie Zeeland werkt aan het Omgevingsplan Zeeland. De voorbe reiding heeft geleid tot de Discussie nota Omgevingsplan, waarin de belangrijkste vraagstukken zijn weer gegeven. Onlangs heeft u de discus sienota ontvangen, met' informatie, over de voorgenomen plannen. In drie bijeenkomsten willen de leden van Provinciale Staten met de raadsle den van de Zeeuwse gemeenten en een afvaardiging van maatschappelij ke organisaties en bedrijfsleven in gesprek gaan over dit provinciaal omgevingsplan. De bijeenkomsten zullen plaatsvinden op: Dinsdag U september 2010, Restau rant Grevelingen, Parallelweg 1, Grevelingendam, Bruinisse over: - gebruik van de Deltawateren - leefbaarheid van het platteland - innovatie in recreatie en toerisme Donderdag 23 september 2010, Theater de Mythe, Bleekveld 1 te Goes over; - voorzieningen in de steden - .gebruik van de Deltawateren - bedrijventerreinen Dinsdag 12 oktober 2010, Schelde- theater, Westkolkstraat 16 te Ter- neuzen over: - woningbouw - veranderde landbouw - duurzame industrie De bijeenkomsten duren van 19.30 tot 22.00 uur. Er worden op iedere locatie verschillende thema's besproken, maar alle onderwerpen uit de discus sienota worden toegelicht. Ook is inbreng van onderwerpen van uw kant mogelijk. Op basis van stellingen vindt er een gesprek plaats tussen statenle den, raadsleden en maatschappelijke instellingen en bedrijfsleven onder lei ding van een discussieleider. Er is na afloop van het plenaire gedeelte gele genheid tot persoonlijke gesprekken over het nieuwe plan. Wij nodigen u van harte uit aanwezig te zijn bij één van de bijeenkomsten. U kunt uw aanmelding kenbaar maken door het invullen een digitaal aanmel dingsformulier http://provincie.zee- land.nl/wonen/omgevings- plan_2012_2018/bijeenkomst of via omgevingsplanfdzeeland.nl. Middelburg, 6 september 2010 Voor vragen over de bijeenkomsten kunt u contact opnemen met staten- adviseur mevr. E.M. Hermsen-von den Hoff, e-mail: em.hermsenl3zeeland.nl, tel. 0118-631873 of mevr. A.C. van Wallenburg, e-mail: ac.v.wallenburg(3zeeland.nl, tel. 0118- 631265. Provincie Zeeland

de Faam | 2010 | | pagina 47