RUNDERBIEFSTUK KIPFILET GEMARINEERD KILO4*9\ MAGERE VARKENSLAPPEN kilo 2.984kilo 10; KALKOEN SPECIALITEITEN ss»A90\ KILO 2?8 KILO 2.98 ROLLADE SHOARMA LAPJES /kilo 4P Spoorwerk in uw regio Vervolg van pagina 42 Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stuk ken telefoonnummer, (0118) 67 52 43. De belanghebbende die het niet eens is met de verleende vergun ning en die tegen het ontwerp van de milieuvergunning een ziens wijze naar voren heeft gebracht (dan wel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daarte gen geen zienswijzen te hebben ingebracht) kan vanaf 17 septem ber tot en met 28 oktober 2010 schriftelijk beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en van mening is dat de onverwijlde spoed dat, gelet op de betrokken belangen, vereist, kan tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuurs recht de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. Voor zowel het indienen van een beroepschrift als voor een verzoek om een voorlopige voorziening wordt griffierecht geheven. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: - Jan van Hoofkwartier 8: uitbreiden woning. - Nieuwe Vlissingseweg 576: verbouw stal tot clubhuis. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (01 18) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Akkerlaan 2, Arnemuiden: plaatsen tuinmuur met panelen (3-9). - Dokstraat 17: uitbreiden wo ning (3-9). - Duke Ellingtonstraat 48: bouw woning met garage (7-9). - Geersesweg 8: voldoet aan brandveiligheidseisen (8-9). - Hannie Schaftstraat 28: uitbreiden woning (2-9). - Lange Delft 43-45: wijzigen reclame (8-9). - Lingestraat 25: vergroten garage (8-9). - Molenwater 97: plaatsen vlaggenmast (3-9). - Nieuwenhovenseweg 22A: bouw vrijstaande woning met carport (2e fase) (7-9). - Noordpoortplein 2: sloop binnenwanden, vloerbedekking en plafonds (3-9). - Noordweg 411: wijzigen gevel (7-9). - Oranjepolderseweg 1 Arnemuiden: sloop asbesthou dende golfplaten (6-9). - Sint Jorisstraat 35: voldoet aan brandveiligheidseisen (3-9). - Sint Sebastiaanstraat 2: ver bouwen pand tot woning (3-9). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE ONTHEFFING EN BOUWVERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende ontheffing van het be stemmingsplan en bouwvergunning is verleend: - tussen Keetenstraat en Mosselkreekstraat, achter brede school "het Getij": plaatsen geluidsscherm. De bouwvergunning met ontheffing en alle relevante stukken ligt gedu rende zes weken, van 16 septem ber tot en met 27 oktober 2010 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverle ning en Handhaving een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belang hebbende die het niet eens is met het besluit, kan vanaf 17 septem ber tot en met 28 oktober 2010 een gemotiveerd beroepschrift in dienen bij de Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen beroep wordt ingesteld en de gronden van het beroep. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzienin- genrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor zowel het be handelen van een beroepschrift als van een verzoek om een voorlo pige voorziening is griffierecht ver schuldigd. VERLEENDE RIJKSMONUMEN TENVERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenver gunningen zijn verleend: - Hoogstraat 19: herplaatsen hekwerk (balustrade). - Kinderdijk 22: wijzigen kozijn. De vergunningen en alle relevante stukken liggen gedurende zes weken, van 16 september tot en met 27 oktober 2010 elke werk dag tijdens kantooruren ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afde ling Vergunningverlening en Hand having een mondelinge toelichting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 17 septem ber tot en met 28 oktober 2010 een gemotiveerd beroepschrift in dienen bij de Rechtbank Middel burg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. De gene die een beroepschrift heeft in gediend en tevens van mening is aat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorzie ning vragen aan de Voorzienin- genrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschul digd. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan "Beschermd Stadsgezicht" ten behoeve van Sint Janstraat 24: voor intern verbouwen en ver groten woon- en winkelpand. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (0118) 67 52 27. - het bestemmingsplan "Bui tengebied Middelburg '94" ten behoeve van Nieuwe Vlis singseweg 576: voor verbouw stal tot clubhuis. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (0118) 67 52 84. De ontwerpontheffingsbesluiten en de ontwerpbouwvergunningen met de relevante stukken liggen gedu rende zes weken, van 16 septem ber tot en met 27 oktober 2010, ter inzage bif de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze om trent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzake lijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven tele foonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan Worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. ONTWERPMONUMENTENVER- GUNNING (rectificatie) Gedurende zes weken, van 16 sep tember tot en met 27 oktober 2010 ligt bij de vakbalie in het stadskan toor het ontwerp van een vergun ning op grond van de Monu mentenwet 1988 ter inzage voor: - Rouaansekaai 39 i.p.v. nr. 19: vervangen 7 ramen. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzake lijk tijdig vooraf een afspraak te maken op telefoonnummer, (0118) 6752 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admini stratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. ONTWERPBESTEMMINGSPLAN 'GRIFFIOEN' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke orde ning het ontwerpbestemminasplan Griffioen gedurende zes weken, van 17 september tot en met 28 oktober 2010, voor een ieder ter inzage ligt bij de vakbalie in het stadskantoor. Het bestemmingsplan is tevens di gitaal in te zien op onze website www.middelburg.nl onder wonen en leven (ver)bouwen en onder houd bestemmingsplannen plannen in procedure. Daarnaast is het ontwerpbestem- P* mingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijke plannen.nl. Op deze site selecteert u het tabblad 'bestemmingsplan nen', waarna u het plan op ver schillende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO.0687.BPGRI- ON99 in te vullen. Het plangebied heeft betrekking op bestaand stedelijk gebied en omvat de gehele woonwijk Grif fioen. Het bestemmingsplan is op gesteld als actualisering van de bestaande bestemmingsplannen Griffioen I en Griffioen II. Doel van het plan is de bestemmingsregelin gen af te stemmen op actueel be leid en wet- en regelgeving. Het gaat in hoofdzaak om een bestem mingsplan met een consoliderend en conserverend karakter. Het voorontwerp van dit bestemmings plan heeft in september/oktober 2009 ter inzage gelegen. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbestemmingsplan kenbaar maken bij de raad van de ge meente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodza kelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (0118) 67 52 85. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. mmtmmmmmKmmmÊÊÊKÊHmmÊmmHmÊÊKHmKmmmmmHmmmÊmmmmmm ProRail laat in de nacht van 23 op 24 september het spoor slijpen op het traject Viissingen-Roosendaai. Als u in Middelburg of Arnemuiden in de buurt van deze spoorlijn wóont of werkt, kunt u hier mogelijk hinder van ondervinden. Voor vragen over deze werkzaamheden, kunt u contact opnemen met: ProRail B.V. Afdeling Publiekscontacten Postbus 2038 3500 GA Utrecht www.prorail.nl/contact T 0900 776 72 45 0,20 p/m) F 030 235 90 56 ÈERlNFaimFOS^^ BREDA I MADE I GOES I WAALWIJK I SCHIJNDEL I ROOSENDAAL I 00STERH0UT Reclames geldig t/m zaterdag I GROOTHANDELSKORTING 1.50 bij afname van 3kg per vers vleessoort excl. reclames I Prijs- en tekstfouten voorbehouden

de Faam | 2010 | | pagina 45