De Zeeuwse Nazomer Fair Verlengde schooldag begint weer ZEELHHD •./I n Anne Peters uitWaalre is beste paparazzi van Nederland im De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Tandprothetische Praktijk Schippers 16,- Samsung www.lowbudgetpc.nl Klarinetweg 16F 4337 RA Middelburg Tel. 0118-Ó39875 LID ONT Voor vernieuwen, aanpassen repareren van uw gebitsprothese, ook op implantaten www.tppschippers.nl AMD Dual Core PC Windows 7 15-760 aanbieding Slechts 729,- Ook voor hoveniers! Verkoopstyling lijkt in eerste instantie veel te kosten, het tegen deel is waar. Zak niet met de prijs, maar krijg wat uw huis waard is. Beter 500,- besteden dan met 5.000,- verlagen. Een minimale investering en een maximaal resultaat! 'AL in the house' zorgt voor een optimale presentatie om uw woning eruit te laten springen, zodat deze sneller verkocht wordt, tegen de hoogste prijs! Diensten (re)stylen van nieuwe en bestaande woning Woningfotografie Finishing touch voor de open dag Inrichten leegstaande woning/verhuur meubels meubelopslag/samenwerking met Citybox AL in the house styling bureau Alexandra Langeveld Verkoopstyliste Vlissingen Tel. 06-24909568 www.alinthehouse.nl 'AL in the house' Komt naar u toe! 1e huisbezoek en offerte is gratis Vergroot uw verkoopkans op Gaat u uw huis verkopen? Lukt het niet dit te verkopen? Dubbele lasten, erg hoge kosten? Wel 'kijkers' gehad, maar geen bod? de huizenmarkt heeft mooiste stranden lila Woensdag 15 september 2010 - Pagina 2 van De gemeente Noord-Beveland is uitgeroepen tot het Schoonste Strand van Nederland 2010. Nederland Schoon organiseerde deze verkiezing voor de 8e keer. De gemeente Sluis scoorde de 2e plaats. Opvallend is dat alle Zeeuwse gemeenten in de lijst met de zeer schone stranden staan. foto: rr. Dit jaar is voor het eerst het hoedenevenement Chapeau voor Oostkapele, een voortzetting van het befaamde Chapeau voor Buren. foto: rr. OOSTKAPELLE - Het terrein van Hotel Restaurant Green White in Oostkapelle is van 16 tot 19 september omgetoverd in een sfeervolle fair. Bezoekers kunnen over de paadjes, langs singels en vijvers en de originele Zeeuwse boomgaard, langs de kraampjes met brocante en bijzondere spullen, culinaire hapjes en kunst lopen. Kortom, de Zeeuwse Nazomer Fair is er weer. Dit jaar is er voor het eerst Chapeau voor Oostkapelle. Veel hoedenontwerpers en -makers en vele duizenden liefhebbers wisten elke jaar in september de weg naar het grootse hoe denevenement van Nederland te vinden. Op het gazon pre- OOST-SOUBURG - In de week van 4 oktober gaat de Verlengde Schooldag van Stichting Pal ladium weer beginnen. Dit is een project in Oost-Souburg dat tien weken duurt, met uitzon dering van de schoolvakanties, en is bedoeld voor kinderen van groep 5 tot en met 8. Zij kunnen gratis kennismaken met spor tieve-, educatieve- en culturele- activiteiten, zoals bizarre jurken maken, toneel, karate, stripte kenen en stijldansen. De activi teiten zijn op dinsdag en don derdag van 15.30 tot 17.30 uur in de basisscholen, sportzalen of wijkcentra. Kinderen kunnen zich aanmelden via school. senteren hoedenontwerpers, hoedenmakers en deelnemers met hoedenmaterialen zich. Op de grote catwalk worden twee inspirerende hoeden- shows gelopen afgewisseld met een modeshow. Hoogtepunt van deze eerste Chapeau voor Oostkapelle is de hoedenwed- strijd. Iedere bezoeker die naar Oostkapelle komt kan meedoen door een zelfgemaakte of zelf opgesierde hoed te dragen. Een deskundige jury beoordeelt het totaalbeeld van de creatie en wijst in twee categorieën een winnaar aan: grappig/origineel en modisch/chique. Info: www. chapeauvooroostkapelle.nl en www.zeeuwsenazomerfair.nl. MIDDELBURG - "Ik ben eerstejaars student aan de Middelburgse Roosevelt Academie (RA) en heb een kamer aan het Bagijnhof. Ik betaal 330 euro per maand en vind dat veel teveel", ver telt Lisa Burggraaff. "Het is fijn dat de opleiding en Woongoed Middelburg mij een kamer aanbieden. Maar nu heeft Woongoed een mono poliepositie en kan de huur zo hoog maken als ze willen", be-" nadruktè Burggraaff afgelopen donderdag tijdens een korte pauze voor de deur van de RA. "Ik betaal 390 euro voor mijn studentenkamer aan het Jacob Roggeveenhpf. Best duur. Ik heb een eigen badkamer en keuken blokje", stelt tweedejaars Emma Keizer. "Het is verplicht om op één van de campuslocaties van de RA te gaan wonen", vult stu diegenoot Carolien Kraan haar aan. Robert van Hill komt uit Hong Kong en moet maande lijks 340 euro voor zijn kamertje neertellen. "Ik kreeg snel een slaap- en studeerkamertje in de Driewegenhof en ben redelijk tevreden", wil hij kwijt. Tevreden Voor het gebouw van Hoge school Zeeland in Vlissingen meldt Duitse Melissa op woens dag tussen de regenbuien door: "Ik heb een eigen slaapkamer met gemeenschappelijk ge bruik van de keuken en woon kamer voor driehonderd euro. Dat is beter dan een kamer'in de Hercules Segherslaan. Daar wil ik niet wonen. Chinees Rex Zhu woont daar wel en dat kost hem driehonderd euro. "Het is duur en op andere plaatsen in de stad zijn er grotere kamers die tweehonderd euro kosten. Zijn vriend Cheney betaalt in de Badhuisstraat inderdaad twee honderd euro voor een slaapka mer en keuken en is meer tevre den. Judith Caljouw merkt dat de kamers in Vlissingen schaars zijn en blijft daarom nog een tijdje bij haar ouders wonen. Microsoft set 400 Toetsenbord en optische muis Sata Harde schijven 7200 rpm 3.5 inch 320 Gb 44,- 500 Gb 49,- 750 Gb 63,- 1 Tb 69,- 5400 rpm 3.5 inch 1.5 Tb €84,- 2.0 Tb 124,- Voor meer PC's en onderdelen zie onze uitgebreide website Openingstijden winkel: dinsdag t/m vrijdag 10.00 u -17.30 u. zaterdag 10.00 -17.00 Donderdag koopavond 18.30 u - 20.30 u Wij doen ook reparaties Herenstraat 17 Middelburg (centrum) 0118-617057 Prima PC voor zware taken ais video bewerking e.d. X2 245 CPU M4 moederbord Kingston 2Gb VGA (shared) en LAN harde schijf Samsung DVD-RW 500W voeding 6 x USB (4+2) Windows 7 Prem. 64b 2 jaar garantie Inte 15-760 Quad 2.8 CPU ASUS P7P55 type moederbord 4Gb Kingston geheugen DDR3 750Gb harde schijf Samsung ATI 4350 ATI VGA kaart Silent DVD brander Samsung 22x Windows 7 Premium 64b Behuizing met stille voeding 2 jaar garantie Zeelandplant is HET adres voor: ü#f Mt Lei- en vormbomen Haagplanten, Mediterrane planten, o.a. Quercus Ilex (Steeneik) Vaste planten Fruitbomen Rozen Ravesteinweg 2a Grijpskerke t: 06-21 54 86 45 e: info@zeelandplant.nl www.zeelandplant.nl Kijk op www.zeelandplant.nl voor meer info! Alexandra Langeveld van AL in the house is gecertificeerd door House of KIKI (o.a. van tv-programma de TV-makelaar en Uitstel van Executie. Aangesloten bij Centraal Netwerk Voor Verkoopstylisten www.cnvv.nl voor na voor na MIDDELBURG - Binnen twee weken wist Anne Peters uit Waalre niet minder dan 1541 stemmen voor haar foto bij de paparazziwedstrijd te krij gen. Opvallend genoeg wint zij niet met een foto van een VIP of BN'er maar juist met een schitterend portret van een 'echt mens uit het echte leven'. Daarmee is zij een van de drie winnaars van de Pharos-reizen. René Koene uit Den Haag en Jolanda van der Pol uit Nijmegen krijgen dezelfde prijs. Een verblijf in het Landal Waterparc Veluwemeer is gewonnen door Gerrrit Leffe- ring uit Terwispel, Cherillo uit Maarssen en iris Hanssen uit Meijel. De videocame ra en de fotocamera (Foto Klein) gaan respectievelijk naar Corrie van de Giessen uit Sliedrecht en Femke Wil- lemse uit Nijmegen. De drie Sola besteksets gaan naar John van den Booren uit Zoetermeer, Stephanie Dou- ma uit Ermelo en Erwin van Veldhuizen uit Veenendaal, de pannensets naar Wilco Willemse uit Nijmegen, Hen- drika Lageveen uit Terwispel en Elma de Groot uit Krim pen aan den IJssel. Vanaf nu is er kans op nieu we prijzen. Ga snel weer naar www.de-faam.nl.

de Faam | 2010 | | pagina 2