ARTEC laat de jeuyd êem Jeugdsportfonds Zeeland blij t - metaaltechniek - bouwtechniek - elektrotechniek - civiele techniek - installatietechniek - procestechniek Zeilboot Hoofdsponsors INTERIM info@artec-interim.nl www.artec-interim.nl Tevens zoeken wij voor diverse klanten kandidaten op het gebied van-. - Engineering - Finance - Projectbegeleiding Designing ROEIMARATH Technisch uitzend-Zdetacheringsbureau zoekt kandidaten op alle niveaus in de: Filiaal Vlissingen T (0118) 44 01 99 Filiaal Goes (algemeen) T (0113) 25 25 20 Filiaal Bergen op Zoom T (0164) 23 06 12 Filiaal Den Haag T (070) 30 30 424 Filiaal Antwerpen 0032 32948640 RAD! illlSSTRA 121-127 j 4381 IR VLISSINGEN 10118 - 430777 j WWLDMAKtLAARS.NL Per kind gaat het om 225 euro per jaar." Een groot deel van de inmiddels geholpen kinderen woont op Walcheren. Dat hier veel kinderen leven waarvan de ouders weinig geld hebben komt overeen met het beeld dat de Armoedemonitor aangeeft. Ben de Reu namens de organiserende Lions Club Walcheren: "Vorig jaar was de Middelburgse school Het Bolwerk ons goede doel. Die wilde een eigen zeilboot hebben. Van het ontvangen geld zijn mate rialen aangeschaft. De leerlingen hebben met hun leerkrachten zelf een boot ge bouwd. En die is 25 september in het Dok te zien." Hoofdsponsor van King of the Channel is Damen Schelde Naval Shipbuilding uit Vlis singen. "Dat is hartstikke mooi. Ze zijn en thousiast en het is natuurlijk leuk dat het evenement vlak bij het bedrijf is. Bovendien stelt de onderneming een viertal teams samen", benadrukt De Reu. De andere hoofdsponsors zijn Stichting Maritieme Ac- Door Marcel van der Voort VLISSINGEN - "Dat de Lions Club Walche ren het Jeugdsportfonds Zeeland heeft uitgekozen als goed doel, vind ik fantas tisch", zegt voorzitter Peter den Doelder van het Jeugdsportfonds Zeeland. Hij is erg blij met de King of the Channel zater dag 25 september. "Wij proberen zoveel mogelijk kinderen uit minima gezinnen aan het sporten te krij gen. Ons project is nog geen twee jaar bezig en wij hopen binnenkort het duizendste kind in te schrijven. Onze doelgroep bestaat uit vierduizend Zeeuwse kinderen", vertelt Den Doelder, die huisarts in Middelburg is. King of the Channel streeft er naar om dit jaar 20.000 euro naar Jeugdsportfonds Zeeland over te maken. Den Doelder: "Het geld gebruiken wij om kinderen in vereni gingsverband te laten sporten. Wij selecte ren uit de aanvragen die binnen komen via mensen uit het onderwijs, maatschappelijk werk en jeugdzorg. Jeugdsportfonds Zee land betaalt de jaarcontributie van een sportclub en geeft een tegoedbon om sportkleding en attributen aan te schaffen.

de Faam | 2010 | | pagina 24