Walcheren Steutel Menswear Mabélis Men naar een groter pand Mrs. Marcos schoenen Nieuwe stek voor Djivi KEK opent Uit het Zakenhart van... De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Steutel Menswear, mode voor de man van nu Woensdag 15 september 2010 - Pagina 20 door marcel van der voort BORSSELE - "Ik vind één kerncentrale in Borssele genoeg. Een tweede en zélfs nummer drie hoeft niet voor mij. De risico's op ongelukken groeien", be kent D. Witte in het dorp. Zowel Delta N.V. als Energy Resources Holding hebben plannen voor de bouw van centrales. Marije Coenen en Kirstin Eckhardt in Mrs. Marcos. VLISSINGEN - Mrs. Marcos opende vrijdag, onder veel belangstel ling, in de Sint Jacobs- straat in Vlissingen een nieuwe schoenenwin kel met laarzen, pumps en schoenen. "Shoes, shoes and more..shoes", zeggen Marije Coenen en Kirsten Eckahardt die Mrs. Marcos run nen, "Wij vonden dat het aan bod in schoenen in Vlissin gen beperkt was, dat kon beter. Wanneer wij gingen shoppen hadden wij toch een andere smaak dan wat er aangeboden werd. Wij zijn voor een persoonlijke benadering, kleinschalig en vooral met veel aandacht voor de klant. Je kunt bij ons vrijblijvend binnenlo pen en rustig oriënteren wat wij bieden qua comfort, maat, brede schacht of juist smalle schacht. Wij hebben een goed overwogen keuze gemaakt uit datgene waar van wij verwachten dat het past bij onze klanten. Wij staan volledig achter ons product." Bij Mrs. Marcos vinden klanten collecties van top merken als Jan Jansen, Bronx shoes, trendy, jong en van goede kwaliteit, en Friis Company. De aanwe zige collectie's worden re gelmatig ververst en aan' gevuld met de nieuwste modellen. "Wij volgen de schoenmode op de voet en haken daar op in", aldus Marije, "Wij kopen in op beurzen in Nederland, Duitsland en België." Mrs. Marcos werkt met een klantenkaart, van af euro 250 euro besteed heeft men een tegoed van euro 25 euro. Op maandag is Mrs. Marcos gesloten. Mrs. Marcos, Sint Jacobs- straat 14, Vlissingen, tele foon 0118-414409 en www. mrsmarcos.nl Mala en Arun Jakhari in Djiv VLISSINGEN - Juwelier en goudsmid Djivi, al tien jaar actief in Vlissingen, verhuisde van de Schel- destraat naar de Aagje Dekenstraat. Arun en Mala Jakhari openden 8 septem ber op dit nieuwe adres, een mooie zichtlokatie met veel passanten. "Wij doen de inkoop en verkoop van juwelen, reparaties en heb ben een mooie collectie sieraden en horloges zoals Pulsar en Lasita. Wij ma ken oorgaatjes, eenvoudig, veilig en pijnloos. Goud en zilver, voor iedereen wat, voor alle leeftijden. Ook kinderringetjes en naam plaatjes armbanden", legt goudsmid Arun uit. Djivi heeft een eigen atelier voor het ontwerpen en maken van sieraden. Edelstenen l. foto: le0n janssens kunnen door Arun ver werkt worden in sieraden. De inkoop van juwelen, edelmetalen is contant, tegoedbon of inruilen te gen andere sieraden. Er is een brede collectie ringen. "Alle ringen en sieraden worden kosteloos op maat gemaakt. Wij hebben een mooie collectie trouwrin gen en beslist niet duur", weet Mala, "Het is leuk om te weten dat wij indertijd zijn begonnen met Zeeuw se sieraden en dat doen we nog steeds." Bij Djivi kan te vens getaxeerd worden, uit sluitend op afspraak. "Heb je nog oud goud, kom eens langs. Het kan een leuk be drag opleveren." Juwelier goudsmid Djivi, Aagje Dekenstraat 2, Vlissingen, telefoon 0118-465394 Dat in de nabij toekomst in Borssele een heuse kerncentra leboulevard komt gelooft Witte niet. Wel verwacht ze de tweede centrale van Delta uit Middel burg. Opvallend is dat de in woners van het doip, tot voor kort, vooral voorstander van kernenergie waren. Met de mo gelijke komst van drie kolossen in hun zichtveld blijft de animo steken op zo'n vijftig procent, leert navraag in Borssele. "Ik hou mij bij één kerncentrale, net zoals velen in het dorp. Het wordt gevaarlijk als er in één centrale iets gebeurt en er staan er nog twee naast", vindt Cobie van Oorschot. En bena drukt: "Ik denk niet dat drie kerncentrales realiteit worden. Ik hoop dat mensen die tegen zijn hierover iets te vertellen hebben." En Riet meldt: "Ik heb liever duurzame energie. Maar er kunnen niet overal windmo lens geplaatst worden. Ik denk echter dat wij niet ontkomen aan meer kerncentrales. Met de technologie van tegenwoordig zal ik mij bij drie kerncentra- Er is verdeeldheid in Borssele over de komst van meer kerncentrales. Bettie Antheunisse vindt dat de dorpelingen inspraak moeten krijgen. foto: izaak verkeste GOES - Steutel Menswear is verhuisd van de Lange Kerk straat naar een nieuw pand aan de Singelstraat 15 in Goes. De volledig verbouwde winkel uit 1900 ligt op enkele stappen van de voormalige achterin gang. "Het is altijd prettig om in een authentiek pand te werken. Of het nu de begane grond, de eerste of de tweede etage is, het is thuiskomen. En dat past bij ons bedrijf", zegt ei genaar Jan-Henk Steutel. De winkel heeft een warme sfeer en als extra presentatie zijn in de etalage flatscreens geplaatst waarop de collectie wordt ge presenteerd. Steutel Mens wear voert collecties in het segment city-dress van onder meer Gentiluomo, Hugo Boss, Tommy Hilfiger, John Miller en, uniek voor deze regio, de collectie van Hans Ubbink een Nederlands ontwerper. Op de begane grond zijn casuals té vinden met merken als British Indigo, New Zealand Oack- land, Pierre Cardin, State of Art, Boss Orange, Hugo Boss, Gardeur en MENS. Op de eer ste etage zijn de kostuums van Hugo Boss, Tommy Hilfiger, Cum Laude Brixon en Digel. Verdeeld over 23 maten dus ook voor kleine, lange en grote mannen. "We hebben ook de mogelijkheid om bij een kos tuum een kleinere of grotere broek dan wel colbert te com bineren. Voor het specifieke maatwerk werken we exclusief samen met fabrikant Scabal. Deze betrekt de hoogwaardige wol van hun eigen kuddes Me- rinoschapen, en verwerkt deze in eigen weverijen tot prach tige stoffen." Steutel Menswear, Singelstraat 15 Goes, 0113-270025. Info: www.steutelgoes.nl. VLISSINGEN - De nieuwe, multifunctionele loca tie KEK, gevestigd aan de Scheldestraat 21 in Vlissin gen, opent morgen (16 sep tember) officieel. Wethouder Marin de Zwarte verricht de openingshandeling samen met cliënten. In KEK is een cadeauwinkel, lunchcafé, crea/kunstatelier, printser vice en een soos/inloop. Daarmee is KEK een uitge breide dagbesteding voor mensen met een verstande lijke beperking. les niet onveiliger voelen dan nu bij één. Toch kan er altijd iets gebeuren." Bettie Antheu nisse: "Er gebeuren nooit gek ke dingen. Over fosforfabriek Thermphos hoor ik engere be richten", laat Antheunisse we ten. "Ik vind dat de inwoners van Borssele inspraak moeten krijgen bij de komst van twee extra kerncentrales. Of die me ning zal helpen vraag ik mij af. Ook als is de helft oneens, dan komen die centrales 'er toch wel, denk ik", voegt Antheunis se er aan toe. Energiebedrijf Delta is van plan om een tweede kerncentrale te bouwen op een terrein tussen de kerncentrale van EPZ en het nucleair opslagcentrum Covra. Dat is binnen de ringweg die het havengebied Vlissingen-Oost omsluit. Het is de vraag of op die lokatie ook de beoogde der de kerncentrale past van ERH. Dit bedrijf wil een keuze maken uit twee reactortypes. Net zoals in de huidige kerncentrale een drukwaterreactor. Maar dan wel de nieuwste versie. Of een kokend waterreactor. VLISSINGEN - Mabélis Men begon dit voorjaar in Vlissingen als een ultieme uitdaging en is nu al uit zijn jasje gegroeid. De zaak verhuisde 10 september naar Sint Jacobsstraat 11, naar een onderkomen dat twee keer zo groot is. Hendrik-Jan Mabélis begon in 1982 met damesmode Mabélis Design en hanteert een positieve instelling waar het winkels in de Sint Jacobsstraat betreft. "Jarenlang betaalden wij baatbelasting voor de over kapping die nu weggaat. Daar staat wat tegenover; er komt nieuwe bestrating en nieuwe verlichting. De winkeliers krij gen gelegenheid om de gevel van hun pand op te knappen. Zo kan een klimaat ontstaan Remco Oreel en Lia de Graaf in de nieuwe Mabélis Men. dat toch meer winkeliers zich ke winkelstraat en het kan weer hier willen vestigen. Dit is van de winkelstraat worden die het oudsher een goede, authentie- ooit was." Aansprekende mer ken zoals British Indigo, Circle of Gentlemen, een heel mooi merk, Humberto, exclusief voor de regio, Mc Gregor, Brax, Bur lington, Meyer, Arma bij Mabé lis Men. Manager Remco Oreel, die samen met Lia de Graaf de klanten adviseert: "Wij voeren een actief beleid, dat is belang rijk. De nieuwe wintercollectie is binnen en van* topkwaliteit. Wij bieden een ruime keuze van klassiek kostuum tot sportieve vrijetijdskleding. Een leuk col bert en nét die andere spijker broek. Anders dan het geijkte, mensen zijn op zoek naar iets unieks voor zichzelf." Maandag vanaf 13.00 geopend. Mabélis Men, Sint Jacobsstraat 11, Vlis singen, telefoon 0118-411492 en www.mabelismode.nl

de Faam | 2010 | | pagina 20