11 september 2010 uss «fin- De gehele dag door live muziek Historische markt De grootste Nederlandse vlag Modeshow op de catwalk Vertier voor jong en oud! Lach en een traan bij Inclusion by the Sea Grootkoor begint nieuw project Oldtimer motorrit over Walcheren fïTlDe Faam RECEPT NODIG? Vr WWW.DE-FAAMNI Publiciteit jonge zanger Guimar stijgt A- "De Pelgritri'Q. Bij de bedrijven met een kunt u mosselen eten voor 10,- i^A/eeltje Jc ans DEKONINCK Kijk voor het gehele programma op www.vrouwenpolder .nu Marathonmeeting als warmloper Engelse kerkdienst Alle uitjes en evene menten op Walcheren LklU. Woensdag 8 september 2010 - Pagina 7 de feesttent Öochon^* Eind november maakt Guimar een fanreis naar de Belgische Ardennen. foto: rr. MIDDELBURG - Het Groot koor Zeeland begint 9 sep tember met een nieuw koor project. De komende maan den wordt een kerstrepertoi re ingestudeerd bestaande uit bekende kerstwerken en Christmas Carols. De repe tities zijn op donderdag 9 en 30 september, 4 en 18 november en 9 december. De koorrepetities zijn in de Hoeksteen in Middelburg van 19.15 tot 22.00 uur. In ieder koorproject van het Groot koor Zeeland zingen 250 vrouwen en mannen mee uit heel Zeeland, ledereen die graag zingt kan meedoen. Info: www.grootkoor.nl. door karin ocké VLISSINGEN - Hij heet Guimar, hij wordt deze maand veertien, zit in 3 Havo en kan heel goed zin gen. Op zaterdag 11 sep tember staat Guimar op het podium in de show van Cor Bakker in Hulst. MIDDELBURG - De Oldtimer Motorrit Middelburg, voor klas sieke motoren, is zondag 12 september. Meedoen kan met een motorfiets van vóór 1978. Inschrijven en verzamelen van af 10.00 uur op de Markt voor het stadhuis. Deelname kost 12,50 euro. Voor dit bedrag ont vangt de deelnemer een start nummer, routebeschrijving, informatie, een consumptie en eenT-shirt. De start is om 11.30 uur. De rit is 120 kilometer en gaat over Walcheren, Zuid- en Noord-Beveland. "Al toen ik vijf jaar was, zong ik in koren," vertelt de jonge zanger. "Op mijn tiende deed ik mee aan de musical Oebele met Joris Lutz en V.O.F. de Kunst. Omroep Zeeland maakte hier opnames van." Guimar viel op en sinds mei 2007 zingt hij in de studio van Emile Hartman, producer van onder meer Frans Bauer en René Froger. In april van dit jaar kwam Guimar's eerste cd uit. De single Alles duurt maar even heeft in België op nummer één gestaan. "Binnenkort nemen we de lied jes op voor een nieuwe cd," vervolgt Guimar enthousiast, "en er wordt ook een videoclip gemaakt. Dit wordt half oktober uitgebracht." Fanreis Van 29 november tot en met 1 december ga ik een fanreis ma ken naar de Ardennen, samen met de Belgische zanger Den- nie Damaro. 's Avonds treden we op in een viersterren hotel en iedereen kan dan komen kij ken. Mensen kunnen ook mee op reis met de bus. De ene helft van de bus is voor fans van mij en de andere helft voor fans van Dennie." Meer informatie, ook over de fanclub van Guimar, is te vin den op www.guimar.nl MOSSELFESTIJN VROUWENPOLDER Het Mosselfestijn wordt me mogelijk gemaakt door: ORA.wjrzoN Grandcafé - Restaurant STRAND*-"^» PAVILJOEN ïiichünj hoera VROUWENPOLDER www.vrouwenpolder.nu MIDDELBURG - Als warm loper voor het Marathon- Zeeland-weekend is donder dag 16 september om 19.30 uur een Marathon-Meeting in Mini-Mundi in Middel burg. Tijdens de meeting vertelt hersteltrainer Wilfred Sip over trainen na zware inspanning en herstelling. Triatleet Frank Heidoorn vertelt over trainen met een hartslagmeter en de juiste voeding. Tussendoor zijn er demonstraties van freestyle mountainbikers. Meer infor matie via 0118-561473. MIDDELBURG - In de Gast- huiskerk in Middelburg is zondag 12 september een Engelse kerkdienst. Voor ganger tijdens deze dienst is Jeroen Sytsma. Het is de eerste kerkdienst van het nieuwe seizoen. Ze zijn ge richt op niet-Nederlandsta- ligen maar ook bedoeld voor mensen die een kerkdienst in Engelse setting willen meemaken. Het begint om 19.00 uur. VLISSINGEN - Inclusion by the Sea wordt een unieke avond met een lach en een traan tij dens Film by the Sea op 15 september. Inclusion by the Sea gaat over verstandelijke beperkingen. Deze avond laten zij bezoekers zien hoe zij, alle maal op hun eigen, speciale en soms verrassende manier, deel uitmaken van de maatschap pij. Zij zullen die avond deel uitmaken van het personeel voor de ontvangst, bediening, en begeleiding. Zij zullen de hapjes maken, muziek verzor gen en hun kunstwerken tonen. Om 17.30 uur is er ontvangst met bubbels en luxe hapjes. Om 19.00 uur wordt de film Yo Tambien vertoont, een ontroe rende film die al vele prijzen heeft gewonnen. Alvaro Pastor en Antonio Naharro maakten deze film over een man met het Syndroom van Down, die als eerste een universitair diploma behaalt. De film is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van Pablo Pineda, die zelf de hoofd rol speelt. Om 20.30 uur treden de Zeeuwse Muzikanten op met Danny Vera. Om 21.15 uur be gint een veiling van kunstwer ken, gemaakt door mensen met een verstandelijke beperking. De avond sluit om 22.30 uur. De opbrengst van de avond gaat naar nieuwe uniformen voor de Zeeuwse Muzikanten. Toe gangskaarten kosten 45 euro en reserveren via ibts@hotmail.nl Nieuwe cd Guimar KLIK LEES opwww.de-faam.nl

de Faam | 2010 | | pagina 7