UITTIPS WALCHERSE UITJES: WWW. DE-FAAM .NL Vervolg van pagina 56 maken bij het college van burge meester en wethouders van de ge meente Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het kenbaar maken van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde periode is het noodza kelijk tijdig vooraf een afspraak te maken via telefoonnummer (01 18) 67 52 36. VASTSTELUNG WIJZIGINGS PLAN 'JACOB CATSSTRAAT 54' Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op 24 augustus 2010 het wijzigingsplan "Jacob Catsstraat 54 te Middelburg" ongewijzigd hebben vastgesteld. Het plangebied omvat alleen net perceel Jacob Catsstraat 54, kadastraal be kend gemeente Middelburg, sectie F nummer 04180. Dit pand is momen teel bestemd voor 'bedrijven'. Dit wij zigingsplan maakt het mogelijk het pand te verbouwen naar een wo ning. Het vastgestelde wijzigingsplan ligt gedurende zes weken, van 9 septem ber tot en met 20 oktober 2010, voor een ieder ter inzage bij de vak balie in het stadskantoor. Daarnaast is het bestemmingsplan di gitaal raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Op deze site selecteert u het tabblad 'bestemmingsplannen', waarna u het plan op verschillende manieren kunt oproepen. U kunt het plan di rect inzien door in het tabblad 'ID" de plancode NL.IMRO.0687. BPWNWMCAT-VG99 in te vullen. Beroep Tegen het ontwerpwijzigingsplan zijn geen zienswijzen ingediend. Het wijzigingsplan is ongewijzigd vastgesteld Gedurende de genoemde termijn kan beroep worden ingesteld door een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in de gelegenheid is geweest. Be roep kan worden ingesteld bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het bestemmingsplan treedt in wer king daags na afloop van de hier voor genoemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de afde- Woensdag 8 september 2010 - Pagina ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals be doeld in artikel 8.4 van de Wet - ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het bestemmingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en' Maximaal Teletekstpagina 830. PROCEDURE ONTHEFFINGVERLENING EN BOUWVERGUNNING Biggekerke Wij zijn van plan om af te wijken van de regels van het bestem mingsplan "Buitengebied" en bouwvergunning te verlenen voor: het vergroten van 1 2 vakantieap partementen op het perceel Val- kenisseweg 68-100; Voordat wij een definitieve beslis sing nemen op dit bouwplan ligt het besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 9 september t/m 20 oktober 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opne men met mevr. E. (Ella) Louwerse, tel. (01 18) 555 355 of met me vrouw I. (Ina) van Belzen, tel. (0118) 555 352. Domburg Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.6, lid 1sub c van de Wet ruimtelijke ordening, artikel 3 lid 5 sub b van het be stemmingsplan "Buitengebied" en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in ar tikel 3 Iia 2 sub d van het bestem mingsplan "Buitengebied" en bouwvergunning te verlenen voor: - het plaatsen van een hekwerk in verband met de veiligheid van fietsers en voetgangers op de Schelpweg op net perceel Schelp- weg 26; De ontwerpbesluiten, de aanvra gen en de daarbij behorende stukken liggen van 9 september t/m 22 september 2010 ter in zage. Tijdens deze termijn kun nen belanghebbenden' een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opne men met mevrouw'l. (Ina) van Bel zen, tel. (01 18) 555 352. Vrouwenpolder Wij zijn van plan om af te wijken van de regels van het bestem mingsplan "Buitengebied" en bouwvergunning te verlenen voor: - het plaatsen van een publiek toegankelijke uitkijktoren in het natuurgebied Oranjezon aan de Koningin Emmaweg; Voordat wij een definitieve beslis sing nemen op dit bouwplan ligt het besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 9 september t/m 20 oktober 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indie nen bij het college. Voor het in dienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn contact opnemen met mevr. E. (Ella) Louwerse, tel. (01 18) 555 355. VERLEENDE ONTHEFFING Serooskerke Wij hebben besloten om, met toe passing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening, ont heffing te verlenen van het be paalde in het bestemmingsplan - "Serooskerke, lc herziening" voor: - het vestigen van een kantoor in het pand op het adres Wilgen- hoekweg 15. Tegen het voornemen tot het verle nen van de ontheffing is een ziens wijze ingediend, waarvan bij deze, op grond van artikel 3:18, lid 4, van de Algemene wet be stuursrecht, mededeling is gedaan. Tegen dit besluit kan door een be langhebbende binnen 6 weken na de datum van verzending van de ontheffing (8 september 2010) een gemotiveerd beroepschrift worden ingediend bij de rechtbank, sector Bestuursrecht, postbus 5015, 4330 KA te Middelburg. De beroepster mijn eindigt dus op 14 oktober 2010. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift moet u griffierecht betalen. Het besluit tot het verlenen van de ontheffing treedt in werking m.i.v. de 7e week na de dag van bekendma king, dus op 21 oktober 2010. Ook al dient u een beroepschrift in, dan mag toch vanaf de inwer kingtreding van de verleende ont heffing gebruik worden gemaakt. Als u dat wilt voorkomen, dan kunt u ook een voorlopige voorziening aanvragen bij de voorzieningen- rechter van de rechtbank. U moet voor een dergelijke voorziening griffierecht betalen. Voor meer in formatie hierover kunt u contact op nemen met de griffie van de rechtbank, tel. (01 18) 677 000. Als u tijdens de beroepstermijn m.b.t. de verleende ontheffing een verzoek om voorlopige voorzie ning indient, wordt de werking van de ontheffing opgeschort totdat op dat verzoek is beslist. AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van arti kel 41 Woningwet-tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - het plaatsen van twee dakkapel len Prelaatweg 77-79; (26-8) Domburg - het vergroten van een zomer woning Paalhoofd 1 12; (30-8) Veere - het vergroten van de woning aan de achterzijde Zanddijkseweg 3a; (31-8) Zoutelande - het vergroten van een kantoor Branding 1 1(24-8) - het vergroten van een berging Duinpark Boulevard 22; (25-8) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend wor den nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG SLOOPVERGUNNING (bekendmaking op grond van arti kel 41 Woningwet - tussen haak jes staat de datum van ontvangst) Koudekerke - het slopen van een toiletgebouw Dishoekseweg 39; (31-8) Oostkapelle - het slopen van oude zomerwonin gen en garage Duinweg 69; (31-8) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend wor den nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 1 2 weken) AANVRAAG MONUMENTENVERGUNNING Op grond van de Monumentenwet 1988 (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - aanvraag als bedoeld in artikel 11 van de Monumentenwet 1988 voor het vergroten van het terras Nehalenniaweg 14,-(30-8) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend wor den nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken) VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het vernieuwen van een berging Kanonweistraat 21 ;(2ó-8) Koudekerke - het plaatsen van een kap op de garage en uitbreiden hal Noordeinde 18; (25-8) Oostkapelle - het plaatsen van twee dakkapel len Park Reygersbergh 12,(31-8) Veere - het plaatsen van zitbanken, hek werken en aanlegsteigers Stads wallen; (31-8) Vrouwenpolder - het vergroten van een vakantiewo ning Sint Jacobshoofd 1; (25-8) Westkapelle - het veranderen van een berging Koestraat 80,(31-8) - het plaatsen van een dakkapel Weverijstraat 2A;(31 -8) Zoutelande - het oprichten van een woning en garage Bosweg 52; (26-8) - het verhogen van de kap Bosweg 21; (31-8) het plaatsen van een loopbrug Zuidstrand 3;(31-8) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE MONUMENTEN VERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Gapinge - het demonteren van een kerkorgel uit mozaïekkerk Dorpsstraat 7; (31 -8) - het restaureren en plaatsen van een kerkorgel in de Torenkerk, Dorpsstraat 25;(31 -8) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. AANVRAAG KAPVERGUNNINGEN Oostkapelle - Oosterpark 62, één esdoorn. - Dunopark 25, één eik. Belanghebbenden kunnen van 8 september t/m 22 september 2010 een zienswijze indienen bij de gemeente Veere, afdeling Openbare Ruimte, postbus 1000, 4357 ZV Domburg. Voor meer in formatie kunt u terecht bij de Cen trale Publieksbalie, tel. (0118) 555 447. COMMISSIE RUIMTELIJKE ONTWIKKELING Maandag 13 september 2010, 19.30 uur in het gemeentehuis aan de Traverse 1 te Domburg. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden aan de commissie griffier Jan Muizelaar, tel. nr. (01 18) 555 335; e-mail: griffie@veere.nl - Vaststellen verslag commissiever gadering van 14 juni 2010 en de lijst met toezeggingen. - Voortgang N 57 - Informatie onderzoeksvragen woononderzoek - Voortgang zaken als Singelpro ject, plannen Zoutelande, "Veere anno - Extra budget beschikbaar stellen voor voortzetting van de starters- regeling - Voorbereidingsbesluit perceel Molenweg Zoutelande - Bestemmingsplan Dishoek - Krediet bijdrage kosten sanering Kriekeweg 1 Koudekerke -Vaststellen 1° wijziging Bouwver ordening 2008 - Wijziging woonplaatsgrenzen Zou telande, Biggekerke en Grijpskerke -Milieujaarverslag 2009 - Aanpassing gemeentelijke veror deningen naar aanleiding van de Wabo. COMMISSIE MAATSCHAPPELIJKE ONTWIKKELING Dinsdag 14 september 2010, 19.30 uur in het gemeentehuis aan de Traverse 1 te Domburg. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden aan de commissie griffier Ron Waverijn, tel. (0118) 555 410 of via e-mail griffie@veere.nl - Vaststellen van het verslag van de commissievergadering van 15 juni 2010 en lijst toezeggingen. - Voortgang Brede school en in zicht in de nieuwbouwplannen van scholen - Voortgang invoering van de WMO in Veere - Projecten - Uniformeren tarieven multifunctionele accommodaties - Voortgang Vraagpunt Veere - Millennium Gemeente Veere - Startnotitie Ouderenbeleid -Verordening inrichting anti discri minatievoorziening gemeente Veere 2010 - Voorstel over de inrichting wel zijnsvoorziening woonzorgcom plex Grijpskerke - Voorstel over de uitbreiding c.q. verplaatsing velden voetbalvereni ging Serooskerke - Voorstel over de N.V. Economi sche Impuls Zeeland - Begrotingswijziging 2010 en begroting 2011 GGD COMMISSIE FINANCIEEL BE LEID EN ALGEMEEN BESTUUR Woensdag 15 september 2010, 19.30 uur in het gemeentehuis aan de Traverse 1 te Domburg. Agenda: - Spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden aan de commissie griffier Ron Waverijn, tel. nr. (0118) 555 410; e-mail: griffie@veere.nl. - Veiligheidsregio - Kwestie krediet Landsbanki - Kwestie ziekenhuis - Besluitenlijst vergadering 16 juni 2010 en lijst van toezeggingen - Eindrapport van de rekenkamer commissie onderzoek inkoop- en 1 aanbestedingsbeleid en kenni smaken met de leden van de re kenkamercommissie - Beleidsregels toeristenbelasting - Brandbeveiligingsverordening 2010 - Aanschaf van ademapparatuur en brandweerhelmen - Revisie van de Programmabegroting - Prioriteiten Programmabegroting 2011-2014. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden in gediend. Dat moet schriftelijk ge beuren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuurs orgaan dat de beslissing heeft ge nomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Dom burg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de recht bank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indie nen. in de meeste gevallen moet ie mand rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening gevraagd worden bij de Voorzie- ningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 8 september 2010 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2010 | | pagina 59