WALCHEREN Trappen naar je baas scoort nu! KACHEL- EN HAARDENSHOW Nieuwe collectie van 2010/2011 brandend te zien. 0HC houdt haardenshow in september Populaire paparazzi actie gaat nog gewoon door! kachels haarden schouwen op donderdag 9, vrijdag 10, zaterdag 11 en zondag 12 september Tijdens deze dagen diverse kortingen op verschillende modellen. VOOR DE LEUKSTE PUZZELS: Va WWW. DE-FAAM .NLWoensdag 8 september 2010 - Pagina 2 www.pietvoskamp.nl BANBENflIOP Hertzweg 30, Middelburg tel. 0118-615126 LEKKER BIJVERDIENEN? Open Haard Centrum Klarinetweg 2c, Industrieterrein Mortiere, Middelburg Tel. 0118-674955 - www.ohcwalcheren.nl Openingstijden haardenshow: donderdag en vrijdag van 10 tot 18 uur zaterdag en zondag van 10 tot 17 uur VtoHC Zeela korte VLISSÏNGEN - "Iedereen klaagt over asociaal ver keersgedrag. Ik denk dat wij het allemaal wel eens doen, bewust of onbewust", bekent Anne Viergever in de Vlissingse binnenstad. Bumperkleven, snijden, schel den en nog maar eens de mid delvinger opsteken, verkeers- hufters op Walcheren zijn zelf irritant en zorgen bovendien voor een kort lontje bij andere weggebruikers. "Ik erger mij aan oudere mensen die niet goed in het verkeer meegaan", verduidelijkt Viergever. "Ik erger mij ook, omdat asociaal gedrag gevaarlijk is. Vooral het bum perkleven en te kort inhalen en snijden", vindt Kathinka uit Middelburg. W. Lokerse heeft eveneens een hekel aan wegpi- raten die anderen snijden. En geeft toe: "Ik word niet agres sief, maai' vreet mezelf wel op in de auto." Marty Wouters uit Westkapelle bespeurt dat velen een kort lontje hebben. "Ieder een heeft haast, ik ook. Maar ga niet agressief rijden", verklaart ze. "Ik vind het vervelend als ze mij rechts inhalen. En hou mezelf redelijk aan de regels. Soms rij ik te hard, maar hou rekening met anderen", stelt Rika Verweij. Conny uit Kou- dekerke beweert zich helemaal niet te ergeren aan het asociale verkeersgedrag van anderen. "Dat heeft geen zin. Er zijn zo veel dingen waaraan ik mezelf zou kunnen ergeren. Natuur lijk heb ik meegemaakt dat ze gaan bumperkleven. Dan ga ik juist harder rijden om te pes ten", grinnikt Conny. Er zijn ook grapjassen die voorkruipen als mensen een parkeerplaats zoeken. Is dat wel een erger nis voor Conny? "Als automo bilisten dat doen, dan vind ik ze zielig", reageert ze. Tenslotte komt Anne nog even aan het woord: "Ik reageer wel als ie mand zich asociaal gedraagt op de weg. Zodra ze bijna in mijn auto hangen druk ik flink op de claxon." Stationsstraat 52, Middelburg - [t] 0118 - 61 31 87 - [e] info@pietvoskamp.nl - [i] www.pietvoskamp.nl Winkel di. t/m vrij. 9.00 tot 17.30 uur, za. 9.00-15.00 uur. Maandag gesloten. Werkplaats di. t/m vrij. 8.00 tot 17.30 uur. Za. en ma. gesloten'. DOMBURG - De nieuwbouw van basisschool De Golfslag in Domburg gaat binnenkort beginnen. De nieuwe plek is bijzon der omdat er rond 1000 na Christus één of meer families heb ben gewoond. Er zijn resten gevonden van een erf en een huis. Fietsen Scoort roept iedereen op om op de fiets naar het werk te gaan. foto: jasper karman MIDDELBURG - Fietsen Scoort roept alle werknemers in Ne derland op om maandag 13 september, tijdens de Europese Mobiliteitsweek, op de fiets naar het werk te gaan. Fietsen Scoort wil zoveel mogelijk mensen la ten fietsen voor een beter mi lieu, een vollere portemonnee, een betere gezondheid en voor fietsprojecten in ontwikkelings landen. Onder de deelnemers die zich aanmelden op www. fietsenscoort.nl worden meer dan vijfhonderd leuke prijzen verloot, waaronder een nieuwe fiets. In Zeeland hebben al 2400 deelnemers zich opgegeven en er zijn zestig bedrijven en ge meenten die meedoen. MIDDELBURG - OHC Walche ren is gespecialiseerd op het gebied van sfeerverwarming. In de showroom staat een zeer uitgebreide collectie van hout-, gas- en elektrische kachels, zo wel inbouw als vrijstaand en natuurstenen schouwen. Om de nieuwe collectie te pre senteren houdt OHC van 9 tot en met 12 september een ka chel- en haardenschouw. OHC heeft een uitgebreide collectie van de merken: Faber, Barbas, Wanders, Stuv, M-design, Reny, Contura, Morso en Skantherm. OHC Walcheren is te vinden aan de Klarinetweg 2c in Middel burg. Informatie: 0118-674955 Op onze nieuwe website staan, naast de nieuwste fietsweetjes, regelmatig nieuwe fietsen uit onze showroom die extra laag geprijsd zijn. Neem eens een kijkje op onze site en kies de fiets die bij u past voor een wel erg aantrekkelijke prijs! Uiteraard met dezelfde kwaliteit, service en garantie die u van Piet Voskamp gewend bent: Banden Uitlaten Accu's Voor uw reparatie onderhoud aan alle merken Blackstone uit de fabriek van Continental 175/65 R14 49,00 185/65 R14 49,00 195/50 R15 59,00 195/65 R15 69,00 Incl. BTW, montage, balanceren en nieuw ventiel Dat kan via LekkerLeven! Aan de slag bij jou in de buurt en wanneer het jou uitkomt! Wij zoeken mensen die willen bijverdienen als: HUISHOUDELIJKE HULP (€12,75 p/u) TUINMAN (€12,75 p/u) KLUSSER (€12,75 p/u) Ben jij die gemotiveerde en enthousiaste persoon waar wij naar op zoek zijn en ben.je minimaal een halfjaar beschikbaar voor 2 tot maximaal 10 uur per week? Reageer dan snel en vul vandaag nog het inschrijfformulier in op onze website. Meer informatie? I: www.lekkerleven.nl E: relatiebeheer@lekkerleven.nl T: (026)789 00 09 Fietsspecialist OHC Walcheren is het adres voor: Hout, gas en elektrische kachels en haarden/schouwen en plateaiis/onderhoudsproducten/accessoires/afvoermateriaal MIDDELBURG - De stommen die grote bekendheid? Laat worden geteld. Wie hebben uw fantasie de vrije loop. de leukste paparazzi foto's Elke maand is er een leuke en filmpjes gemaakt en gaan prijs voor de foto of het flint er met de mooie prijzen van- pje van de paparazzi di© de door? Duizenden bezoekers moeste stemmen hoeft ge van www.deweekkrant.nl kregen, hebben hun keuze gemaakt, Binnenkort ia de uitslag be- Alle foto's en filmpjes blijven kend en worden de prijzen op de site staan en dingen uitgereikt. De paparazzi ac dus mee naar de prijs. Elke tie Is, dankzij de onthouw!- maand wordt de teller bij alle aste fotografen en filmers en Inzendingen op nul gezet en de vele bezoekers van www. begint de strijd om de mees- deweekkrantnl, een groot te stemmen opnieuw. Dus succes. Dus gaan wo door! upload uw bijzondere foto Blijf die BN'ers. buitenlandse of filmpje op www.deweek- grootheden en lokale helden krant.nl. U mag zoveel foto's fotograferen en filmen. Of en filmpjes upioadtm en zo misschien bent u zelf wel vaak stemmen als u wil.

de Faam | 2010 | | pagina 2