Racing toont expertise auto'smotoren Productieklaar Uw auto op vakantie Honda en Tennis Classics De DS3 heeft al veel sportiviteit in zich, Citroën onderstreept dat nog eens extra met een Racing-versie. Die komt in 2011 naar ons land. De DS3 heeft al veel sportiviteit in zich, Citroën onderstreept dat nog eens extra met een Racing-versie. Spark Woody oogt klassiek Audi A7 Pro line-uitvoering Saab 9-4X debuteert in LA Showroom Van grote patsers tot kleine mini's Honda is voor de achtste keer Official Car Supplier van de Tennis Classics, het Nederlandse tennisevene- ment met oud-wereldtop- pers. Behalve voor de Hon da CR-V is tijdens de Tennis Classics ook een hoofdrol weggelegd voor de Honda CR-Z, 's werelds eerste hy bride sportcoupé. Bezoe kers van de AFAS Tennis Classics kunnen op diver se plaatsen in het Indoor- Sportcentrum Eindhoven, waar het tennisspektakel plaatsvindt, kennismaken met de Honda CR-Z. Gedu rende de vier dagen duren de Tennisclassics (30/9 tot en met 3/10) staan er CR-Z's testklaar. Uitgangspunt voor de Racing- uitvoering is de topversie van de DS3, de Sport Chic. Daaraan wordt nog meer ex clusiviteit en sportiviteit toe gevoegd. De DS3 Racing is voorzien van honderd procent race-elementen zoals onder stel, remmen, koolstofvezel en specifieke uitrusting die wordt gebruikt in de auto sport. Door Citroën Racing is een motor ontwikkeld die 207 pk levert waarmee de DS3 Racing in 6,5 secon den van 0 naar 100 km/uur sprint. Om het overvloedige vermogen optimaal op de weg te krijgen, is het onder stel geperfectioneerd. Met zijn compacte buitenmaten (een lengte van 3,94 meter) staat de DS3 Racing bol van sportiviteit. Hij heeft de es thetische kenmerken van de DS3 en voegt daar zaken toe als een diffuser, een dubbel verchroomd uitlaatsierstuk en talrijke delen van koolstof vezel. De DS3 Racing heeft grote, buitengewoon origi neel vormgegeven 18 inch wielen die zowel hightech als sportief ogen en die zich on derscheiden door twee kleur stellingen: Onyx Zwart met oranje of Blanc Banquise met matgrijs. Met speciale stic kers kan de sportiviteit van de bolide worden benadrukt. WOENSDAG 8 SEPTEMBER 2010 In onze postbus is het goed te merken dat ook de Zeeuwse vakanties aflopen. We komen massaal terug naar huis, met onze camera's vol vakantie belevenissen. En tussen die belevenissen blijken allerlei bijzonder autobelevenissen te zitten. We ontvangen hoofdzakelijk foto's van exotische of bij zonder uitgedoste voertuigen. Wat te denken van deze wel zeer feestelijke Fiat 500. Manneke Nieboer uit Middelburg schreef ons: „We waren dit jaar op vakantie op Sicilië: lekker rustig genieten van het Italiaanse leven. We hebben daar van alles gezien en gedaan. Uiteraard ontbrak een beklimming van de Etna niet op het programma. Tijdens een van onze slenterdagen door een klein doipje liepen we deze 'bambino' tegen het lijf: een klassiek Fiatje 500, helemaal volgeplakt met tegeltjes. Althans: zo leek het, want uiteindelijk waren de tegeltjes gewoon op de auto geschilderd. Hoe Italiaans kan een auto zijn? Een klassieke Fiat 500, het num merbord zo mogelijk nog kleiner dan het autootje zelf, en zo zonnig en vrolijk beschilderd als het italiaanse leven maar zijn kan." Heeft u ook een foto van uw eigen Zeeuwse auto op vakantie of van een bijzondere auto die u on derweg tegenkwam, stuur deze dan met een korte toelichting aan autojournaal@zeelandnet.nl Iedere editie kiezen wij een foto uit die we op de voorpa gina plaatsen. De dynamische tests met de Lexus Full Hybrid CT 200h op de Europese wegen zijn afgerond. Om aan de hoge eisen van de Europese consument te voldoen, is de Lexus op een aantal fronten verder verfijnd. Lexus' kleinste model is daarmee nu klaar voor productie. De CT 200h staat vanaf maart 2011 bij de Nederlandse Lexus-dealers en wordt op de autosalon van Parijs in zijn definitieve vorm ont huld. De CT 200h heeft energielabel A, 14 procent bij telling en is vrij van BPM en MRB. Het is de eer ste compacte vijfdeursauto van Lexus en markeert de introductie van de eerste Full Hybrid in het Eu ropese premium compact segment. Volgens Lexus heeft de CT 200h een direct stuurgedrag en onder andere een schakelaar waarmee uit vier rijstanden kan worden gekozen. Chevrolet stationwagons wa ren vroeger vaak voorzien van een 'houten' zijkant. Wie kent ze niet uit de grote Amerikaan se Holywood-klassiekers. Che vrolet heeft deze mooie traditie nieuw leven ingeblazen. Het merk heeft als eerste de Spark aangepakt. De Spark 'Woody' maakte zijn debuut op een surf-, skate- en muziekfestival in de buurt van Cornwall (USA) en staat in oktober ook op de autoshow in Parijs. De Audi A7 Sportback wordt ook leverbaai- in Pro line- en Pro line plus-uitvoering. Bij beide uitvoeringen horen onder andere een navigatiesysteem, parkeerhulp een darmsysteem en telefoonvoorbereiding tot het standaardpakket. De extra's worden aangeboden voor een meerprijs van respectievelijk 5.900 en 11.900 euro. Er is ook een uitvoering met de 3.0 TDI- motor en de nytititronic-trans- missie vanaf 65.300 euro. Het Zweedse premiummerk Saab heeft de werld lang in spanning gehouden. Maar ein delijk: daar is ie dan, de nieuwe Saab 9-4X. Autoliefhebbers kunnen kennismaken met deze rasechte crossover op de auto tentoonstelling van Los Ange les, waar hij in november zal debuteren. De 9-4X is de enige Saab die buiten Zweden wordt gemaakt, in Mexico om precies te zijn, omdat de auto technisch identiek is aan de Cadillac SRX.

de Faam | 2010 | | pagina 29