G-Voetbaltoernooi Voetbal voor mensen met een beperking \A DONKERSTEEG J H ORTHOPEDISCHE SCHOENTECHNIEK MlïM'MiHDe Faam PRIJZEN WINNEN? KLIK WIN OP: WWW. DE-FAAM .NL Kort Watchers nieuws m HANS ANDERS Modeshow van Veerse meiden Mr. Blight's quiz night Lefties Soul Connection Afsluiting Gapingseweg Nieuwe Hollandse koren EHBO-DIPLOMA HALEN? Wij starten in Middelburg op 9 november met een basiscursus van 10 lesavonden. Bel of mail docent Elna Geschiere 0118-628357 06-44256465 elna.geschiere@solcon.nl I Erkend leverancier alle zorgverzekeringen (SEMH-erkend) Modern orthopedisch schoeisel (A+B) met ruime keuze in model en kleur Steun- en gemakschoenen Reuma- en diabeticischoeisel Voet- en onderbeenprotheses en ortheses Steunzolen, supplementen en inlay's Orthopedische voorzieningen aan confectieschoeisel Het Nederlandse Rode Kruis District Walcheren Locatie Middelburg Klein Vlaanderen 59 4331 RG Middelburg 0118-628208 Woensdag 1 september 2010 - Pagina 18 Kunt u gesprekken minder goed volgen? Dat is een teken dat uw gehoor achteruit gaat. Gelukkig is er eenvoudig iets aan te doen. Hans Anders heeft een uitgebreid assortiment betaalbare hoortoestellen van een uitstekende kwaliteit. Ze zijn er al vanaf 0,-! Wilt u weten of u nog hoort zoals het hoort? Kom dan langs voor een gratis hoortest. Of bel vrijblijvend en gratis de Hans Anders Hoortoe- stellenlijn 0800-0027 voor een afspraak voor een uitgebreide hoortest of stuur de bon op. Ik wil graag mijn gehoor laten testen. Bel mij voor een afspraak voor een gratis hoortest Dhr./Mevr. Adres Telefoon Postcode Plaats 's-Gravenpolderseweg 33 - 4462 RA Goes - Tel. 0113-251720 Zonder postzegel sturen naar: Hans Anders Horen, Antwoordnr 297,4200 VB Gorinchem Spelers die door hun beperking te veel belemmeringen ondervinden om mee te doen aan een re guliere competitie, kunnen deelnemen aan G-voetbal. NIEUWDORP - Zaterdag wordt op sportcomplex SV Nieuw- dorp door de Borsele Sloepoort Commissie het BSC G Voetbal toernooi gehouden. G-voet bal is bedoeld voor mensen die vanwege een lichamelijke en/of verstandelijke beperking belemmerd zijn in hun bewe gingsmogelijkheden. G-voetbal wordt gespeeld met zes spelers plus een keeper in de breedte van een normaal voetbalveld op halve veldjes. De keepers staan in een pupillendoel en aan buitenspel wordt niet ge daan. In Zeeland zijn vijf clubs met G-voetballers: AZVV Dau- wendaele, SSV '65, Walcheren en temeuzense Boys. Zeelandia Middelburg heeft een team in opbouw. Peter de Vos van de organiserende BSC-commissie: "Het Delta Zeeland Fonds wil een bijdrage leveren aan een energieke Zeeuwse samenle ving. Dat doen ze door projec ten te ondersteunen die Zee land en Zeeuwen vooruithel pen. Toen het bestuur van Delta Fonds ons de voorzet deed om een G-Voetbal toernooi te or ganiseren hebben wij, om in voetbaltermen te blijven, deze voorzet snoeihard ingekopt. Wij zijn blij dit toernooi te kunnen organiseren." Het toernooi be staat uit twee rondes. Aanvang is om 12.30 uur, prijsuitreiking rond 17.30 uur. Deelnemende teams: poule A: Walcheren, De Stropkes, Valkenswaard, DWO Zoetermeer; poule B: AZVV De Noorse Bosuilen, RKSV Heeze, VFCVlaardingen; poule C: Dau- wendaele, Temeuzense Boys, Jeka, Schiebroek '94; poule D: SSV '65, Arduin, W Bavel, BW Barendrecht. VROUWENPOLDER - De Stich ting Welzijn Veere houdt op 11 september een modeshow door Veerse meiden op het mossel- feest in Vrouwenpolder in sa menwerking met Mini Me -'t Sjopje beachmode gifts; kapsalon Salon Annelies; well- nesssalon Sence of Beauty met assistentie van Nanda, Mariah en Eline en muziek en geluid van DJ-Walter. Meisjes van 14 tot en met 17 jaar, die het leuk vinden om als een echte man nequin, op en top verzorgd, op de catwalk te lopen kunnen zich aanmelden bij: a.wisse@ welzijnveere.nl. Meedoen kost 2 euro per persoon. De mode shows beginnen om 16.30 uur (aanwezig zijn vanaf 13.00 uur) en 20.00 uur (aanwezig zijn vanaf 16.30 uur). Op 8 septem ber is om 19.30 uur een instruc tie door Leny Bosschaart. VLISSINGEN-In het Cine Café in Vlissingen is er elke maandag een Mr. Bright's quiz night om 20.00 uur. De Quiz Night is een algemene kennis quiz welke bestaat uit acht ronden met vragen, muziekfragmenten, fo to's van beroemdheden, logo's, gebouwen en nog veel meer. Deelnemers kunnen individu eel meespelen of in een team van maximaal vijf personen. Deelname kost 2,50 euro. MIDDELBURG - De seizoens opening van de Spot in Mid delburg, op zaterdag 11 sep tember, wordt gedaan door de band Lefties Soul Connection. Soul, funk en hip hop van Ne derlandse bodem. De support is in handen van Boaz' Smelly Kitchen. Beïnvloed door funk van obscure bands uit de jaren zestig en zeventig, klinken de Lefties rauw maar tegelijk soul- full. Gilles Peteson, The Herba- liser en Leo Nocentelü van The Meters uit New Orleans zijn grote inspiratiebronnen. Meer dan een drum, bas, gitaar en Hammond-orgel heeft deze band niet nodig voor een in drukwekkend concert. De zaal gaat open om 21.00 uur en en tree kost 7,50 euro. SEROOSKERKE - Rijkswa terstaat voert van maandag 6 september tot en met vrijdag 17 september werkzaamheden uit aan de N57 bij de kruising Gapingseweg - Wattelsweg bij Serooskerke. Hiervoor worden deze wegen in beide richtingen afgesloten voor gemotoriseerd verkeer. Voor (brom) fietsers wordt een tijdelijk fietspad aan gelegd. Vanwege de aanleg van de nieu we N57 wordt op deze kruising een rotonde aangelegd. Cam ping Olmenveld blijft gedu rende de afsluiting bereikbaar. Gemotoriseerd verkeer dient rekening te houden met extra reistijd en omleidingroutes. Ge le borden ter plaatse geven deze omleidingroutes aan. Verkeer vanuit Middelburg, Sint Lau rens, Serooskerke en Grijpsker- ke richting Veere rijdt via Kade- tweg (N57), Vrouwenpolderse- weg (N57), Dorpsdijk/Polredijk en Langedam. Verkeer vanuit Vrouwenpolder richting Veere Dorpsdijk/Polredijk en Lange dam. Verkeer vanuit Zanddijke en Veere richting Vrouwenpol der Serooskere, Sint Laurens en Middelburg rijdt via Bosweg (N663), Kreekweg, Polredijk en Vrouwenpolderseweg (N57). MIDDELBURG - Het Hollands Jongerenkoor en Het Hollands Canadakoor zijn twee nieu we koren die binnenkort van start gaan. Het Hollands Jon gerenkoor is een projectkoor met ruim vierhonderd leden dat repeteert in acht verschil lende regio's in Nederland. Op dit moment kunnen mensen tussen de vijftien en vijfen veertig jaar zich inschrijven voor de repetities op www. hollandsjongerenkoor.nl. Het Hollands Canadakoor is een nieuw Christelijk alle-leeftij- denkoor met dezelfde opzet als het Hollands Jongerenkoor, al leen een ander doel. Dit koor hoopt een mooie reis te maken naar Canada waar zij vooral geestelijke en klassieke koor werken laten horen. Daarnaast een aantal Oudhollandse lie deren, die herkenbaar zijn voor de emigranten. Als koorlid van dit nationaal grote gemengde koor hoeft niemand ver weg te reperteren omdat er in acht re gio's wordt gerepeteerd op één koorrepertoire. Iedereen kan zich aanmelden voor het Ca nadakoor via www.hollands- canadakoor.nl. Op zaterdag 16 oktober is er om 17.00 uur een presentatie van de reis in Dor drecht. Aansluitend is er een grote koorzangavond met ko ren van Peter Wildèrman. Nu ook spreekuur in Vlissingen, Dreestraat 2 en Ziekenhuis Zierikzee J Voor telefonische afspraak: 0113-251720 Bes

de Faam | 2010 | | pagina 18