Walcherse Uitjes Bavaria City Racing Rotterdam MM iüBËS Zaterdag 28 augustus AFHAALMENU VOOR 2 PERSONEN narami De Faam 20,00 15,00 per persoon GEWIJZIGDE OPENINGSTIJDEN PICCARD UITTIPS: WALCHERSE UITJES? WWW.DE-FAAM.NL Donderdag 19 augustus Vrijdag 20 augustus Zondag 22 augustus Woensdag 25 augustus Expositie, galeries en tentoonstellingen After pgrty in Club Vie met o.a. DJ Ingrosso sluit spektakel af HEERLIJKE ZOMER CHIPOLATA- FANTASIETJE KARREWIELEN WALDKORN €7,95 €3,25 €1,45 5 KRENTENBOLLEN 1,30 Vanaf 1 september zijn wij op woensdag gesloten. Dinsdag 28 september zijn wij in verband met een bruiloft gesloten. Tribute to ELVIS met Twice een Elvis act Regelmatig live muziek Badhuisstraat 178 4382 AR Vlissingen Tel: 0118 413551 info@piccard.nl Kunstroute Woensdag 18 augustus 2010 - Pagina 17 Van 19 tot en met 25 augustus Middagpauze orgelconcert Gerda Ruiter, Oostkerk Middel burg, 12.30 uur Middagpauze-orgelconcert Door Wim Does, St.Jacobskerk Vlissingen, 12.00 uur Jamsessie Cultuurcentrum De Paljas Vlis singen, 19.30 uur Survivorsland Zes. topacts, tuinfeest, Café 't Schuttershof Middelburg, 15.00 uur Graindelavoix Klassieke muziek, Grote Kerk Veere, 15.30 uur Volksdansdemonstratie Atrium Ter Reede Vlissingen, 14.00 uur Desafinado Iedere woensdag livemuziek, 21.00 uur Popeye Live Wekelijks livemuziek, Café Po peye Vlissingen, 23.00 uur Middelburg Galerie-T Augustusexpositie met o.a. ke ramiek Anne Kemerink, schil derijen Greet Lyklema en Onno de Graaf GalleryMaritime Maritieme inspiratie van Ro nald van Rikxoort en Rijk Gri- sel, schilderijen Het Zeeuws Archief Tekeningen van het Kralen- mannetje, het Zeeuwse slaver nijverleden door Ramon de Nennie Kinderdijk 56 Kunstenaarsinitiatief MON CAPITAINE Iedere zondag van 13.00 uur tot 17.00 uur Kloostergangen Abdij Tentoonstelling Onder de hoe de van de heer, brieven uit de slavernij Synagoge, Wandelkerk, De Ossenberg Grijpskerke Expositie Samenspel, schilde rijen en textiele kunst Het Zeeuws Museum MODEMETMONIQUE, Zwart- voet Indianen, De paden op, de lapen in Galerie De Norenburgh Zomerexpositie: Assemblages, houten- en bronzen beelden en schilderijen Hof van Buren Regine Geerse, Elly van Laatum en Diny Schuurman, schilde rijen Zeeuws Museumcafé Nanda Runge, beeldend kun stenaar De Vleeshal Stichting Beeldende Kunst Middelburg presenteert groepstentoonstelling Psy- chosculptures Sanquin Celieke van der Linden, water schilderijen Zeeuwse Bibliotheek De Althaea Pers 1997-2010: Dubbelslag, Jos Swiers Rechtbank Middelburg Tentoonstelling Ron Scherpe- nisse, schilderijen Vlissingen Bibliotheek 't Spui Foto-expositie cursisten Kun steducatie Walcheren Willem3 Vier schilders: Jeanny Golem- biewski, Michel Boekhoudt, Kees Roovers en Toon Truyens Gallery 48 Fotografisch werk in Prints op hout Galerie de Blauwe Horizon Schilderijen van Mathisse Arendsen Maritiem MuZEEum van zeezeilers in de Whitbread Round the world race Theo van Doesburgcentrum schilderijen van San Cornelis- Werner Dijkpaviljoen 't Puntje foto's Marjan Wijnberger 't Puntje. Domburg Zorgcentrum Simnia textielschilderijen van Josina Buijs en keramiek van Anneke Berings Gemeentehuis Vogelvlucht, keramiek beel dend kunstenaar Yvette Lardi- nois Atelier Martien Nick Jonk, beelden en zeef drukken en Jacoba van Heems kerk, tekeningen Duingalerie Verkoopexpositie Olga en Ar meen Gasparian, kunst uit Rusland Tak van Poortvliet museum Jan Sluijters in de Caldic Col lectie Galerie POP Crazy Smiles, street art, Mi chael Lau Overig Walcheren Polderhuis Westkapelle Expositie Kanten en klossen Zondag 22 augustus vindt alweer de zesde editie van Bavaria City Racing plaats, na een bijzonder geslaagde derde editie in Moskou. Di verse coureurs zullen weer racend door de straten van Rotterdam gaan. Het spek takel wordt afgesloten met de officiële after party 'Club Monaco' met Dl Ingrosso, Sunnery James en Ryan Marciano in Club Vie. Traditiegetrouwwordthetweek- end op zaterdagavond geopend met het Burning Rubber Gala. Op zondag is er een drukbezet programma met demonstraties van het F1 Renault Team, Ho Pin Tung, Tim Coronel, de Ca- terham Academy, Westfield en andere grote namen binnen de autosport. Dan, om 14.00 uur barst vervolgens het loeien van de motoren los op de Willems brug voor de race door de Rot terdamse straten. Via de verlengde Willemsbrug en de Coolsingel leidt de race richting het Hofplein. Ook dit jaar is Bavaria City Racing weer grotendeels gratis toegankelijk voor publiek. Met het vorig jaar geïnitieerde VIP-dorp direct aan het parcours staan nu zo wel de betaalde als onbetaalde bezoekers bovenop de actie en kunnen zij van dichtbij de au tosport voelen, ruiken, horen en zien. Club Monaco Op zondagavond is het tijd om het weekend vol 'Glitter and Glamour' af te sluiten met de officiële after party in Club Vie, die is verkozen tot de beste club De Schotse Huizen Veere Voortdurend onderweg, oeuvre overzicht Louis Heymans Odulphuskerk Meliskerke Foto expositie Walcheren in de winter Catharinakerk Zoutelande Expositie schilderijen van Ad Kusse en Bram Dingemanse met livemuziek, 14.00-21.00 uur Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 Het Gilde vun de Betere Banketbakkers Chinees - Indisch Restaurant NIEUW CHINA GARDEN MENU B Babi Pangang, Tjap Tjoi met kip, tsiu yim kai (kip met pikante saus). Gebakken banaan (4 stuks), 2 stokjes saté, met grote bak bami of nasi Iedere vrijdag en zaterdag van 17.00-20.00 uur uitgebreid Chinees-Indisch lopend buffet inclusief twee drankjes per persoon (bier, wijn of fris) Wij verzorgen eveneens uw catering aan huis of op de zaak Maandag t/m donderdag 16.00 - 22.00 uur Vrijdag t/m zondag 12.00 - 22.00 uur Badhuisstraat 8 Vlissingen Tel. 0118 -41 47 78 Tussen 18.00 uur en 20.00 uur kunt u aan tafel om deel te nemen aan ons Amerikaans buffet. In het kader van ons 50-jarig bestaan brengen wij u iedere maand een muzikale thema avond met een thema buffet en live muziek. Maandag- t/m vrijdagavond Keuze diner buffet Voor- en nagerechten 'm buffet vorm feuze lOwfschSerKfe hoofdgerechten aanta^ggaveffd Zaterdagavond Thema buffet Vanaf 10 votaSenden 10% bröng Zondag vanaf 16.00 uur Grill buffet Bij besteding van 50,- 5,- jubileumkorting Kinderen tot 12 jaar betalen 0,50 per levensjaar j op zondag 1 kind per volbetalende GRATIS van Nederland. De bezoekers staan oog in oog met onder an dere coureurs, VIP's, F1 bazen, modellen en pitspoezen. Vanaf 22.00 zorgt de line-up met Sebastian Ingrosso, Sun nery James Ryan Marciano en Baggi Begovic voor een onver getelijke avond. Club Vie pakt extra uit om de talloze bezoekers, VIP's en cou reurs te trakteren op een waar glamour extravaganza met mooie mensen, topentertain- ment, cocktails, champagne en sexy beats. De kaarten, beschikbaar in alle Free Record Shops in Neder land of op www.clubvie.com/ tickets, kosten 20,- in de voor verkoop. Aan de deur kosten kaartjes 25,-. Zwinstraat 33, Zoutelande Ad Kusse. Acryl op doek en hout De Beliink 4, Zoutelande Lut Lievense. Gedichten en verhalen Jacqueline van Wesel. Acryl en pastelkrijt Toeristenkerk, Zoutelande Sint Catharina. Bosweg 50, Zoutelande Joke Schreijenberg. Beelden en schilderijen Annie Heidanus. Beelden Bartha Breman. Beelden Comi Riemens. Beelden Tineke Roose. Beelden Suze van den Ouden. Beelden Joeke Schuurman. Beelden Erna Kooi-den Hollander. Beeldhouwen en keramiek Scheldestraat 16, Zoutelande Lydia van Sluijs. Zeeuwse natuurfoto's en boekjes van handgeschept papier De Molen, Molenweg, Zoutelande Arthur Mink. Schilderijen Duinweg 57, Zoutelande Ida de Jong van 't Haar. Olieverf en Acryl Duinweg 59, Zoutelande Expositie Paardenstal Corrie Meijers. Schilderijen De Schelp, Molenweg, Zoutelande Jannie Passenier. Keramiek De Wegwijzer, Willebrordusplein 26, Zoutelande Wim van der Kolk. Schilderijen Christiaen J. de Chattelion In glas gegraveerde gedichten Zomerlust, Duinweg 44, Zoutelande Sander Alblas.Kunstzeefdrukken Hans Schiffers. Schilderijen olieverf of aquarel in combinatie niet pentekening Deurlostraat 4, Zoutelande (atelier naast huis) Peter van Heulen. Fotografie Catharinakerk, Willibrordusplein 1-3, Zoutelande Maurits Schoenmaker. Aquarel Kees van de Wetering en Hanny Mallekote Schilderijen en hoeden Bosweg 15, Zoutelande Jopie Lievense. Keramiek Jacqueline de Visser. Sieraden Camping Resort De Meerpaal Duinweg 133, Zoutelande Henny Pipping. Schilderijen en acryl op linnen Marlies Knops. Schilderen, klei, mergel Herbert Bourtscheidt Rapenburgweg 9, Meliskerke Willie de Visser. Fotografie Henk Harthoor-n. Olieverfschilderijen Cathrien de Leeuw van Weenen-Geuze. Weven exclusieve kleding, interieurdoeken en wand- weefsels Pauwhoekstraat 35, Meliskerke Ina van der Meulen. Schilderijen Carin van Riei. Sieraden Mary Mol Consistorie Odulphuskerk Torenstraat, Meliskerke Leny Minderhoud Hanneke Oosterhuis. Schilderijen, aquarel en acryl Fa. Rotte, Torenstraat 35, Meliskerke Wim Antheunisse. Houtbewerking en sculptuur ,1 Zoutelande - Meliskerke 19, 20 en 21 augustus 2010 do. 14.00 - 20.00 uur vr. 10.00-17.00uur 7a. 10.00-17.00 uur - wwv/.kunstroutezoutelande.nl

de Faam | 2010 | | pagina 17