Walcherse Uitjes uinzicht Grote witte ornamenten markeren een overgang Onbeperkt eten 19,50 p.p. Onbeperkt eten drinken 25,00 p.p. dé Weekkrant De Faam UITTIPS: WALCHERSE UITJES? "te WWW.DE-FAAM.NL Expositie, galeries en tentoonstellingen «Fietstocht Noord-Beveland www.amusefietstocht.nl Heerlijk mosselen eten op het strand! Onbeperkt warm en koud buffet. Met wisselende thema 's. Restaurant "Duinzicht" Grand Café Getij HEERLIJKE ZOMER KROKANTE KERSENVLAAI €8,50 KANEEL KRAKELINGEN 3,50 MEERGRANENBROOD 1,40 6 WITTE PUNTJES €1,35 2 uur lang Prijs per kind tot 12 jaar 15,00 Elk half uur verlengen is 2,50 per volwassene erbij. Per kind 1,- Op veler verzoek hebben wij de bar omgedraaid! Dit betekent voor u dat u zelf kunt bepalen hoeveel drankjes u neemt en erom kunt wanneer u wilt Van maandag t/m donderdag 55+ actie, 4,50 korting per persoon. Voor meer informatie kunt u altijd bellen. Wanneer u gebruik wilt maken van een arrangement of actie, vragen wij u dit van tevoren te melden. Chinees Wokrestaurant "Happy Wok" Da Vinciplein 6, 4462 GX Goes Tel.: 0113-212070 - http://goes.happywok.nl Woensdag 11 augustus 2010 - Pagina 37 Van donderdag 12 tot en met 18 augustus Donderdag 12 augustus Middagpauze orgelconcert Henk G. van Putten, Oostkerk Middelburg, 12.30 uur Eelco en Hiroto Gelig "Sir ^ianöcqjjpert, Atóum ^pReéde ^Js§iggOT^||ruur. Vrijdag 13 augustus Matteo Imhrujio^ Ifyliddagpauzeconcel? ■^ptóbskerk Vlissinji Uur* - "I Ja?$sessLe. Cultuurcentrum De Pcffjas Vlis- singen, 19.30 uur Zaterdag 14 augustus Inloopconcert Met blokfluitiste Ankie Kaljouw, St.Jacobskerk Vlissingen, 15.00 uur Straight 4 Jaren 60 songs, Atrium Ter Ree- de Vlissingen, 19.30 uur Zondag 15 augustus Kunstmarkt at Sea Boulevard Evertsen Vlissingen, 12.00 uur De Zilvermeeuwen Nederlandstalige koor, Atrium Ter Reede Vlissingen, 14.30 uur Jeugdorkest Nederland Klassieke muziek, Grote Kerk Veere, 15.30 uur Woensdag 18 augustus Linedance Demonstratie, Atrium Ter Ree- de Vlissingen, 10.00 uur Volksdansen Demonstratie, Atrium Ter Ree- de Vlissingen, 14.00 uur Desafinado Iedere woensdag livemu- ziek, 21.00 uur MIDDELBURG - De tentoon stelling Much more matter than antimatter Nr 1 en 2 (1) van beeldend kunstenaar Yasser Ballemans is nog tot en met 23 augustus te bekij ken in De Drvkkery in Mid delburg Ornamenten en rituelen mar keren een overgang. Zij be vinden zich op randjes, huwe lijken worden ermee voltrok ken en verrijkt. Hoewel de ornamenten en handelingen bij verandering en transfor matie lijken te horen, zijn het vaak ook diep ingesleten ge woontes die niet open schij nen te staan voor vernieu wing. De grote witte werken in poiyurethaan die Yasser Ballemans in de Binnentuin van de Drvkkery exposeert spelen met deze ogenschijn lijke tegenstelling tussen progressief en conservatief stilstand en beweging. Baliemans voltooide in 2005 de AKV/ St Joost Breda af deling BA Beeldende Kunst. Aansluitend volgde hij de Mr Miyagi Curatoren Master class van Showroom MAMA in Rotterdam. Ballemans won dit jaar de Grote Prijs van de stad Vallauris (Frank rijk) tijdens de Internationale Biënnale van Vallauris. Meer informatie via de site www.drvkkery.nl. Popeye Live Wekelijks livemuziek, Café Po peye Vlissingen, 23.00 uur Middelburg Galerie-T Augustusexpositie met o.a. ke ramiek Anne Kemerink, schil derijen Greet Lyklema en Onno de Graaf GalleryMaritime Maritieme inspiratie van Ro nald van Rikxoort en Rijk Grisel, schilderijen Het Zeeuws Archief Tekeningen van het Kralen- mannetje, het Zeeuwse slaver nijverleden door Ramon de Nennie Drvkkery Yasser Ballemans, grote witte werken in poiyurethaan, t/m 23 augustus, Expositie foto's uit Oer, De kracht van kijken en Beeldschoon Water, stripteke ningen Danker Jan Oreel, Foto's Belgische kust Kinderdijk 56 Kunstenaarsinitiatief Mon Ca- pitaine, zondag van 13.00 uur tot 17.00 VLISSINGEN - De van oorsprong Italiaanse organist Matteo Im- bruno geeft vrijdag 13 augustus het middagpauzeconcert in de St.Jacobskerk in Vlissingen. Matteo woont sinds 1989 in Neder land waar hij in 1997 afstudeerde als uitvoerend musicus. Hij speelde op prestigieuze festivals in Europa, Japan en Verenigde Staten en is al jaren vaste organist in de Oude Kerk in Amster dam. Verder heeft hij acht cd's gemaakt en maakte verschillende opnames voor de BBC radio. Aanvang 12.00 uur, gratis. Kloostergangen Abdij Tentoonstelling Onder de hoe de van de heer, brieven uit de slavernij De Ossenberg Grijpskerke Expositie Samenspel, schilde rijen en textiele kunst Het Zeeuws Museum ModemetMonique, Zwartvoet Indianen, De paden op, de la nen in Galerie De Norenburgh Chinese kalligrafie, houten, bronzen en klei beelden, ob jecten, assemblages en fotogra fiekunst Hof van Buren Regine Geerse, Elly van Laatum en Diny Schuurman, schilde rijen Zeeuws Museumcafé Nanda Runge, beeldend kun stenaar De Vleeshal Stichting Beeldende Kunst Mid delburg presenteert groepsten toonstelling Psychosculptures Sanquin Celieke van der Linden, water schilderijen Zeeuwse Bibliotheek De Althaea Pers 1997-2010: Dubbelslag, Jos Swiers Rechtbank Middelburg Tentoonstelling Ron Scherpe- nisse, schilderijen Vlissingen Bibliotheek 't Spui Vlissingen Foto-expositie cursisten Kun steducatie Walcheren Willem3 Vlissingen Vier schilders: Jeanny Golem- biewski, Michel Boekhoudt, Kees Roovers en Toon Truyens Gallery 48 Fotografisch werk in Prints op hout Galerie de Blauwe Horizon Schilderijen van Mathisse Arendsen Maritiem MuZEEum expositie van zeezeilers in de Whitbread Round the world race restaurant Volwassenen 14,50 Kinderen 7, O O Maandag t/m zaterdag geopend van 17.00 tot 21.30 uur. Bel voor reservering: 0118-551397 Strandweg 7 (Camping Duinzicht) 4371 PK Koudekerke www.restaurantduinzicht.com Hier wordt heerlijk gekookt tegen zeer lage prijs, dit restaurant is opgezet om mensen met een verstandelijke beper king vele mogelijkheden te bieden. "Het liefst kom ik hier iedere dag" "Zeer gevarieerd menu" "Niks anders als lof" "Super gezellige bediening" "Het eten is hier allemaal even lekker" "Extreem lage prijs" "Heerlijk vers" Dagmenu is 5,- p.p. exclusief drankjes Twee dagen van te voren reserveren. Grand Café Getij, Oosterscheldestraat 18, Middelburg, tel. 0118-628367 Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 Het Gilde vun de Betere Bankethakkers K.-4.S Ai* U krijgt van ons GRATIS een uitrijkaart. Parkeerterrein Zeelandhallen.

de Faam | 2010 | | pagina 39