N57 Middelburgse kermis in aantocht Stand werkers concours Zié] Moten de dCornp Votte pan met frites, sta en 2 sausjes voor GERARD dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL :fnfl!T3B Extra tokomuntjes scoren verhuizingen en meubelopslag Middelburg 0118-626919 www.gerardbouwense.ri) RSB Uitzendbureau BV is op zoek naar: Schoonmakers vakantiebungalows in Zeeland! ervaring in de schoonmaak is een must, ervaring op het gebied van vakantiehuisjes schoonmaken is een pre! representatief voorkomen goede beheersing van de Nederlandse of Engelse taal beschikbaar op vrijdag Geïnteresseerd? Neem contact op met onze vestiging: 076-5204900 Onze digitale deuren staan natuurlijk wél voor u open: www. p i etvos ka m p. n I Woensdag 4 augustus 2010 - Pagina 3 de tachtig vakantiegangetjes. De kids zouden zonder Huma- nitas niet op vakantie kunnen. De Bree: "Door verschillende omstandigheden. Ouders heb ben geen geld om op vakantie te gaan. Of de kinderen wonen in een tehuis. Alle deelrfemers komen uit Zeeland. Tijdens het kamp krijgen ze een uitgebreid programma aangeboden, met dit jaar het thema: 'Ik hou van Holland.' "Vanwege het gelijknamige televisieprogramma en de WK sfeer dit jaar", verduidelijkt ze. Vandaar de Hollandse decor stukken, een nagebouwd Vo- lendam en puur Nederlandse achternamen. De deelnemen de kinderen zijn verdeeld fti drie groepen en variëren in de leeftijd van zeven tot en met vijftien jaar. Voor de kinderen op het kamp zijn mobieltjes, gameboys en MP3 spelers ta boe. De Bree: "Anders worden ze sneller afgeleid, want het gaat erom dat de deelnemers met elkaar gezellig bezig zijn." De kinderen verdienen op het Humanitaskamp in Veere door goed gedrag en deelname aan spelen tokomuntjes en die verzilveren ze in het tokowinkeltje. Op het zomerkampterrein is de leiding muntjes aan het ver delen onder de oudste groepsleden. De puberende jeugd gaat daar uiterst serieus op in en probeert met een vlotte babbel extra tokomuntjes te scoren. Daarna vertelt Maroussia (13): "Het kamp is gezellig, maar de chili die wij aten vond ik vies. Het zou jammer zijn voor de kin deren die het nodig hebben als het kamp zou stoppen." Marijn (15) is er voor het laatste jaar bij: "Minder geslaagd is dat de tent snel vies wordt van de natte plakkende snoepspekjes. Maar ik heb genoten van het zeilen." kinderkamp DOOR MARCEL VAN DER VOORT MIDDELBURG - De Middel burgse kermis gaat vrijdag 6 augustus van start en duurt tot en met donderdag 12 augustus. Er verschijnen zevenendertig attracties op de Markt en Plein 1940. Op de kermis staan duizeling wekkende apparaten, zoals Ex treme en Future Dance tot aan een draaimolen voor de klein tjes. Het veertig meter hoge reuzenrad op Plein 1940 biedt een prachtig uitzicht over de stad. Behendige spelers kun nen prijzen winnen bij onder andere het schuivenspel en de grijpkranen. Ook liefhebbers van oliebollen, zuurstokken en paling kunnen op de kermis te recht. De kermis is te bezoeken op vrijdag van 15.00 tot 24.00 uur, zaterdag van 10.00 tot 01.00 uur en zondag van 13.00 tot 23.00 uur. Van maandag tot en met donderdag is de kermis van 10.00 tot 24.00 uur open. De za- terdagmarkt van 7 augustus en de weekmarkt van donderdag 12 augustus verhuizen vanwege de kermis van de Markt naar het Damplein. Parkeerterrein Hof van Tange is afgesloten van maandag 2 augustus tot en met zondag 15 augustus. Parkeren kan wel in de parkeergarages aan de Geere, Achter de Hout tuinen, Kousteensedijk en de Kanaalweg. De laatste kermisdag, donder dag 12 augustus, is het Dolle Donderdag. Er is dan ook een standwerkerconcours op de Lange Delft. Zo'n twintig stand werkers strijden om de eerste plaats. Dolle Donderdag is één van de drukste dagen in Mid delburg. De organisatie van het standwerkerconcours is in handen van de Centrale Vereni ging voor Ambulante Handel. Een jury beoordeelt de stand werkers op originaliteit, welbe spraaktheid en overtuiging. De prijsuitreiking is om 16.30 uur op de hoek van de Lange Delft en de Segeersstraat. &jtc>ves ajvdl Adohf *2ehandskledmg Opemn9st.,den (dames en heren) d»n.t<Jt en met zat. Retro kleding van l.OuOO tot 1,7u00 Schoenen en laarzen tassen en andere accessoires Kunst tMssCge^te

de Faam | 2010 | | pagina 3