"Av/ST5"i7mTI De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 4 augustus 2010 - Pagina 15 Vervolg van pagina 14 BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, bin nen de genoemde termijn (vaak weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een omschrijving van het besluit waar tegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het be stuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de ge meenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk be sluit een bezwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet ie mand rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening gevraagd worden bij de Voorzie- ningenrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 4 augustus 2010 Burgemeester en wethouders van Veere VERKEERSMAATREGELEN Burgemeester en wethouders heb ben besloten: het parkeren te verbieden op een aan de Seintoren 2 gele gen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is bestemd. het parkeren te verbieden op een aan de Nieuwepoort- straat 21 gelegen parkeervak, behalve voor de gehandicapte waarvoor het parkeervak is be stemd, in te trekken. Tegen de besluiten kan iedere be langhebbende op grond van de Algemene wet bestuursrecht tot 1 september 2010 bij burgemeester en wethouders bezwaar maken door het indienen van een gedag tekend en gemotiveerd bezwaar schrift. Degenen die een bezwaarschrift hebben ingediend kunnen tevens op grond van artikel 8:81 van voornoemde wet de Voorziènin- genrechter bij de rechtbank Mid delburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen. U dient dit verzoek te richten aan de Voorzie- ningenrechter, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor het behandelen van een dergelijk verzoek worden grif fierechten geheven. De volledige verkeersbesluiten liggen in het stadskantoor bij de vakbalie van de afdeling Vergunningverlening en Handhaving ter inzage. WET MILIEUBEHEER Kennisgeving besluit tot opleggen maatwerkvoorschriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij op basis van artikel 2.20 lid 1 en 5 en artikel 2.11 lid 2 van het Ac- tiviteitenbesluit en de bijbehorende ministeriële regeling maatwerk voorschriften hebben opgelegd met betrekking tot geluid, gedragsre gels en bodemonderzoek ten aan zien van monumentale scheepswerf gevestigd op het per ceel plaatselijke bekend als Zuid- wal 63 in Arnemuiden. Het besluit waarbij de maatwerk- voorschriften zijn gesteld en de op het besluit betrekking hebbende stukken liggen gedurende zes weken, van 5 augustus tot en met 15 september 2010 elke werkdag tijdens kantooruren ter inzage in het stadskantoor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving een mondelinge toelichting gegeven op voornoemde stukken, telefoonnum mer (0118) 67 52 48. Beroep De belanghebbende die het niet eens is met de opgelegde maat werkvoorschriften en die tegen het ontwerpbesluit een zienswijze naar voren heeft gebracht (danwel aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten daartegen geen ziens wijze te hebben ingebracht) kan vanaf 6 augustus tot en met 16 september 2010 schriftelijk beroep instellen bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Indien een beroepschrift is inge diend en men van mening is dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist, kan men tevens op grond van arti kel 8:81 van de Algemene'wet be stuursrecht de Voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage, verzoeken een voorlopige voorzie ning te treffen. Voorzowel het in dienen van een beroepschrift als voor een verzoek om voorlopige voorziening wordt griffierecht ge heven. VERLEENDE VERGUNNING VOOR BEDRIJFSMATIGE RECREATIE Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij aan Zeeland Boven BV te Middel burg een tijdelijke vergunning heb ben verleend voor bedrijfsmatige recreatie als bedoeld in artikel 33, eerste lid van de Haven- en Woon schepenverordening Middelburg. Dit betekent dat Zeeland Boten BV toestemming heeft om, in de pe riode van 1 juli tot en met 31 okto ber 2010 kano's en waterfietsen te verhuren voor het varen in de Mid delburgse (binnen)havens en grachten. Daarbij is (tijdelijk) de start- en aankomst een ligplaats van Watersportvereniging "De Arne". De vergunning ligt tot en met 1 3 september 2010 voor een ieder ter inzage in het stadskantoor bij de vakbalie van de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving.' Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van ver zending van het besluit een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieninaenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Breeweg 96C: plaatsen op slagruimte. Hannie Schaftstraat 28: uit breiden woning. Industrieweg, Kleverskerk- seweg en Uijterschootweg: plaatsen 3 kantelmasten t.b.v. camerabeveiliging. Kanaal weg 1: veranderen la boratoriumruimten in kantoren. Koepoortstraat 1plaatsen kelderluik. Oranjeplaat 56, Arnemui den: uitbreiden tuinhuisje. Rouaansekaai 39: vernieu wen 7 ramen achtergevel. Sint Janstraat 34: aanbren gen reclame. Aanvragen om wijziging van eer der verleende bouwvergunning zijn ingekomen voor: Markt 65: verbouwen win kels/kantoor tot winkels/appar tementen (wijzigingen betreffen aanpassing vluchttrap, plaatsen airco-units, kozijnwijzigingen in zijgevels en plaatsen dakraam). Paukenweg 3: bouwen hotel (wijziging betreft inrichting hotel). Informatie over deze bouwplannen js verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Ka naai weg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie"Van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks-en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Ampèreweg 25: plaatsen hekwerk (26-7). Ampèreweg 26R: bouw be drijfsruimte (27-7). Ampèreweg 62G: intern wij zigen pand (26-7). Arnestraat 10, Arnemui den: uitbreiden woning (26-7). Bereklauwerf 26, Arnemui den: plaatsen berging (28-7). Buitenruststraat 225-227: interne sloopwerkzaamheden (28-7). Deurloo 4, Arnemuiden: uit breiden woning (28-7). Duke Ellingtonstraat 50: bouw vrijstaande woning (26-7). Geersesweg volkstuincom plex: plaatsen tuinhuisje (28-7). J.H. Huijssenstraat 21: plaatsen dakkapel (26-7). Keetenstraat 9: vergroten ber ging (28-7). Kleverskerkseweg 16: uit breiden bedrijfspand (26-7). Korte Giststraat 3: aanbren gen screen (26-7). Kruisweg 2: slopen gebouw C met gymzaal (26-7). Markt 65: wijziging op eerder verleende reguliere bouwvergun ning d.d. 27 januari 2010 voor verbouwen winkels/kantoor tot winkels/appartementen (wijzi gingen betreffen aanpassing vluchttrap, plaatsen airco-units, kozijnwijzigingen in zijgevels en plaatsen dakraam) (26-7). Nadorstweg 3: sloop asbest- golfplaten dak en enkele binnen wanden (26-7). Oostperkweg 13: sloop op stallen (26-7). Oostperkweg 29: sloop op stallen (28-7). Oostperkweg 37: sloop ge bouwen (28-7). Oostperweg 43/45: sloop gebouwen (28-7). Paukenweg 3: wijziging op eerder verleende reguliere bouw vergunning 2e fase en wijzi gingsvergunning respectievelijk d.d. 20 februari 2008 en 19 ok tober 2009 voor bouwen hotel (wijzing betreft inrichting hotel) (26-7). Prins Johan Frisostraat 18: plaatsen dakopbouw achterzijde woning (28-7). Segeerssingel 76: uitbreiden woning (28-7). Seisweg 117: plaatsen dakka pel voordakvlak woning (28-7). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen vqn derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor- zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTEGEN GEEN ZIENS WIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat in zake de onderstaande ontwerpbe sluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: voor verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988: Balans 11: schilderen voor- en achtergevel en uitvoeren klein onderhoudstimmerwerk. Bellinkstraat 34: intern ver bouwen van 2 bestaande woon- en studeerkamers. Dam 59: gedeeltelijk vernieu wen van schoorsteen. Langeviele 2: intern verbou wen winkel. Pottenmarkt 11vervangen stucwerk voorgevel. Singelstraat 17: bouwen kel deringang. voor verlenen van ontheffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening: Gerbrandijlaan 2A t/m 18G: bouwen fietsenstallingen. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te ver lenen van: het bestemmingsplan "Veersepoort" ten behoeve van L.J.A. Hoogenboom- straat 17: uitbreiden woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (011 8) 67 52 84; het bestemmingsplan "Mortiere y94" ten behoeve van Bosschaartsweg 2: uit breiden horecapand. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (01 1 8) 67 52 41 het bestemmingsplan "Uit breidingsplan in noofd- zaak 1959 plan in onderdelen 1959'94" ten behoeve van Vogelstraat 7: bouwen carport. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (0118) 67 52 84. het bestemmingsplan "Zuid" ten behoeve van Prin- senhove 48: vergroten dakka pel op voordakvlak woning. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (0118) 67 52 84. het bestemmingsplan "Noordweg" ten behoeve van Noordweg 268B: plaatsen tuinhuisje. Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (011 8) 67 52 84. De ontwerpontheffingsbesluiten en de ontwerpbouwvergunningen met de relevante stukken liggen gedu rende zes weken, van 5 augustus tot en met 15 september 2010, ter inzage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze om trent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hün beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VERZOEK OM (BINNEN- PLANSE) ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat er een aanvraag om bouwvergunning is ingekomen ten behoeve van: Duke Ellingtonstraat 48: bouwen woning met garage. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan de voorschriften van het ter plaatse vigerende bestemmings plan "Mortiere, uitwerkingsplan fase 3 eerste herziening". Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (011 8) 67 52 41 Hoogstraat 19: geheel ver nieuwen balustrade (hekwerk). Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan de voorschriften van het ter plaatse vigerende bestemmings plan "Beschermd Stadsgezicht". Voor mondelinge zienswijze, tele foonnummer (0118) 67 52 27. Penninghoeksingel 49: ge heel vervangen balkon. Het bouwplan voldoet niet (geheel) aan de voorschriften van het ter plaatse vigerende bestemmings plan "Beschermd Stadsgezicht". Voor mondelinge zienswijze, telefoonnummer (01 18) 67 52 83. Het college is voornemens om ont heffing te verlenen van het bestem mingsplan met gebruikmaking van de daartoe in het bestemmingsplan opgenomen mogelijkheid. In ver band hiermee liggen de bouwplan nen gedurende twee weken, van 5 augustus tot en met 1 8 augustus 2010, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende deze periode kunnen belangheb benden mondeling of schriftelijk hun zienswijze omtrent de bouw- aanvragen kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatie pagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830.

de Faam | 2010 | | pagina 15