VAN DE INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE INFORMATIE OVERHEID WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders heb ben de navolgende meldingen ont vangen: Op grond van het "Besluit alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer" (Activiteitenbesluit) van: Keetweg 1A-3, Arnemui- den: Glassinstruments VOF voor wijzigen werkwijze van inrichting. Kleverskerkseweg: Kom bi- natie Uitvoering N 57 voor op richten en uitbreiden dienstengebouw aquaduct. Langeviele 12: Maximo's voor oprichten broodjeszaak. Langevielesingel 12: Stich ting Arduin (Kwexerij Overwa- ter) voor uitbreiden kwekerij. Langstraat 38A, Arnemui- den: N G Brood en Banket voor oprichten broodwinkel. Muidenweg IA, Arnemui- den: Restaurant Oranjeplaat voor oprichten restaurant. Mortiereboulevard 8: Kar wei Bouwmarkt voor actualise ren gegevens bouwmarkt. Ohmweg 7: Tumill-Tech b.v. voor uitbreiden werkwijze van inrichting. Paukenweg 3: Van der Valk Middelburg B.V. voor oprichten hotel. Roozenburglaan 236: BP Tankstation Dauwendaele voor uitbreiden/wijzigen werkwijze tankstation. Sint Janstraat 34: II Senso Cimen voor oprichten restaurant. Vrijlandstraat 73: Pizzeria Ristorante "Mamma Mia" voor oprichten pizzeria. Op grond van het "Besluit land bouw milieubeheer" van: Derringmaerweg 2, Arne- muiden: Akkerbouwbedrijf Janse voor uitbreiden met stal- lings- en opslagloods voor land bouwmachines, caravans en landbouwproducten. Derringmaerweg 7, Arne- muiden: L.M.C. Koster bv voor oprichten akkerbouwbedrijf met stallings- en opslagloods voor landbouwmachines. Op grond van het "Besluit mobiel breken bouw- en sloopafval" van: Uijterschootweg 7: Recycling Overslag Breda N.V. voor plaatsen en inwerking hebben van mobiele breker van bouw en sloopafval. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Bereklauwerf 26, Arne- muiden: plaatsen berging. Breeweg 96: gedeeltelijk plaatsen bescherming van twee onderste rijen asbesthoudende platen aan kopgevel. Burgemeester Baaslaan: uitbreiden en verbouwen wo ning. J.H. Huyssenstraat 11 plaatsen dakkapel. Kromme Weele 23: boven woning veranderen in vier ap partementen. Kruitmolenlaan 123: plaat sen kaartverkooploket. Nieuwehovenseweg: bou wen van een woning Podium 15: aanbrengen re clame. Seisweg 96: verhogen kapcon structie inclusief plaatsen dakka pellen aan voor- en achterzijde. Informatie over deze bouwplan nen is verkrijgbaar bij de vakba lie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen be zwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Willem Arondeusstraat 62: plaatsen kap op woning (15-7). sluiten kunnen befangen van der den betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kun nen binnen zes weken na de tus sen haakjes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlo pige voorziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een derge lijk verzoek is griffierecht ver schuldigd. ONTWERP- MONUMENTENVERGUNNING Gedurende zes weken, van 29 juli tot en met 8 september 2010 ligt bij de vakbalie in het stadskantoor het ontwerp van een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor: Lange Noordstraat 60: ver vangen drie schuiframen. Korte Giststraat 1aanbren gen ladderhaken op elk dakvlak Koolhoftoren. Kromme Weele 21: intern verbouwen winkel tot woning, opnamestudio en winkelruimte Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een af spraak te maken telefoonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten aat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van ae Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. VOORAANKONDIGING ARTIKEL 1.3.1 BRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, overeenkom stig artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening (Bro), bekend dat wordt voorbereid het bestem mingsplan Rijnstraat - IJssel- straat. Het bestemmingsplan Rijnstraat- Usselstraat voorziet in een planolo gisch juridische regeling voor de bouw van een appartementencom plex (22 seniorenappartementen). De locatie van het appartementen complex wordt globaal begrensd door verzorgingshuis Tabalida aan de zuidzijde, de Rijnstraat aan de oostzijde en de Usselstraat aan de west- en noordzijde. Het is op dit moment nog niet mo gelijk zienswijzen tegen de be stemmingsplannen naar voren te brengen. Ook worden nog geen onafhankelijke instanties in de ge legenheid gesteld advies uit te brengen over het voornemen. Later in de procedure komt dit wel aan de orde. Het ontwerpbestemmingsplan zal op een nader te bepalen tijdstip PROCEDURE ONTHEFFINGVERLENING Veere Er is een verzoek binnengekomen om in het pand Oudestraat 15 te Veere, een winkel voor computer benodigdheden en kantoor te vesti gen. Gelet op de jarenlange detailhandelsfunctie in het be treffende pand zijn wij zijn van plan om hieraan medewerking te verlenen via een ontheffing. Het verzoek ligt van 29 juli t/m 8 sep tember 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebben den een schriftelijke zienswijze in dienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn con tact opnemen met dhr. G. (Geert) Francke, tel. (01 18) 555 229. PROCEDURE ONTHEFFINGVERLENING Domburg Wij zijn van plan om af te wijken van de regels van het bestem mingsplan Kom Domburg voor: het vervangen van de bestaande badpost met openbare toiletten de Steenen Toko te Domburg; Voordat wij een definitieve beslis sing nemen op dit bouwplan ligt het besluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 28 juli t/m 9 september 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kun nen belanghebbenden een schrif telijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kun nen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen gedurende zes weken ter inzage gelegd worden en is dan ook te bekijken op de gemeentelijke web site en via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl. Zodra een ontwerpbestemmings plan ter inzage wordt gelegd, wordt dit vooraf gepubliceerd in de Faam, op de gemeentelijke website en, in het geval van een ontwerpbestemmingsplan, ook in de Staatscourant. Voor meer informatie over deze vooraankondiging kunt u contact opnemen met de afdeling Ruimte lijk Beleid, telefoonnummer (01 18) 67 52 36. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, LID 1 Wro Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing te verlenen van: het bestemmingsplan "Dauwendaele" ten behoeve van Segeerssingel 70. De ontwerpontheffingsbesluiten en de ontwerpbouwvergunningen met de relevante stukken liggen gedu rende zes weken, van 29 juli tot en met 8 september 2010, ter in zage bij de vakbalie in het stads kantoor. Gedurende genoemde termijn kun nen belanghebbenden schriftelijk of mondeling hun zienswijze om trent de ontwerpbesluiten kenbaar maken bij het college van burge meester en wethouders van Mid delburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken, telefoonnummer (0118) 67 52 83. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de admi nistratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN 'HOEK MORTIEREBOULEVARD TROMBONEWEG' (rectificatie) Burgemeester en wethouders van Middelburg maken, op grond van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene wet be stuursrecht, bekend dat de ge meenteraad bij besluit van 13 juli 2010 het bestemmingsplan 'Hoek Mortiereboulevard - Trombone- weg' heeft vastgesteld. Dit bestemmingsplan voorziet in een planologisch juridische rege ling voor de bouw van een auto servicecentrum met hoogwaardige uitstraling aan de Tromboneweg bestaande uit een autoshowroom, een motorbrandstoffenverkooppunt (zonder Ipg), een werkplaats en een autowasstraat. Het raadsbesluit en het vastge stelde bestemmingsplan liggen ge durende zes weken, van 30 juli tot en met tot en met 9 september 2010, voor een ieder ter inzage in het stadskantoor bij de vakbalie Ruimte. Het raadsbesluit en be stemmingsplan zijn tevens digitaal in te zien op onze website www.middelburg.nl onder wonen en leven bestemmingsplannen actuele plannen. Daarnaast is het bestemmingsplan raadpleegbaar via de landelijke website www.ruimtelijkeplannen.nl Op deze website selecteert u het tabblad 'Bestemmingsplannen", waarna u het plan op verschillende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het venster 'ID' de plancode NL.IMRO.OÓ87.BPMORTRO-VG99 in te vullen. Gedurende de genoemde termijn kan een belanghebbende beroep instellen bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door de belang hebbende die omtrent het ontwerp bestemmingsplan tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt, alsmede de belanghebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Het bestemmingsplan treedt in wer king daags na afloop van de hier voor genoemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de afde ling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals be doeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voorziening is ingediend, treedt het bestemmingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepa gina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. met R. (René) Dekker, tel. (01 18) 555 407. AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van arti kel 41 Woningwet- tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - het veranderen van berging/ kantoor tot zomerhuis en uitbrei den met badruimte; (1 3-7) Koudekerke - het vernieuwen van een schuur deur Dishoekseweg 31(14-7) Meliskerke - het vernieuwen van een berging Pauwhoekstraat 17; (15-7) Oostkapelle - het oprichten van een woning met schuur Orionstraat ongenummerd; (15-7) - het veranderen van de kap op een recreatiewoning Dunopark 21; (16-7) Vrouwenpolder - het vergroten van een autobedrijf Vrouwenpolderseweg 75; (9-7) - het vergroten van een vakantie huis Macquetshoofd 18; (1 6-7) - Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG SLOOPVERGUNNING (bekendmaking op grond van arti kel 41 Woningwet - tussen haak jes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - het gedeeltelijk slopen van een geschakelde woning Burg. Geu- zestraat 4; (20-7) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken). VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Gapinge - het veranderen van een kerkge bouw tot woning/kantoor Dorps straat 7, (2e fase); (21-7) Koudekerke - het vergroten van de bovenverdie ping Badhuisstraat 18; (16-7) Vrouwenpolder - het plaatsen van een dakopbouw Dingmanshoofd 3; (16-7) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. Lees verder op pagina 49

de Faam | 2010 | | pagina 50