Kermis is geslaagd Dijkstra pleit voor beter hulpsysteem Oostkapelle-Ajax levert flink wat op VERSCHOORE AAA B oei Is m rfeweekkrant.nl Jij en Boels, dat werkt! ONZE AFDRUKSERVICE IS TOP! deweekkrant.nl De Vlissingse kermis trok weer veel publiek Concert door Van Marion en Lindeman DE LEUKSTE FOTO IDEEENWINKEL SPRINTPHOTO SERVICES Commercieel Technisch Medewerker m/v Filiaalleider m/v verhuurt bijna alles! oud veel plezier altijd actueel: www.verschoore.nl VK Woensdag 28 juli 2010 - Pagina 47 door tara de vriend VLISSINGEN - Niet alleen de extra bijzondere avon den trokken veel publiek. Het was vrijwel doorlopend gezellig druk op de kermis in Vlissingen. Misschien omdat de kermis groter was dan in voorgaande jaren? Op het Bellamypark, het De Ruyterplein, de Nieu- wendijk, het Arsenaalplein, Zeilmarkt en de Spuistraat stonden 43 attracties. Opvallend waren de nostalgi sche attracties zoals de Rups, de Kop van Jut, het Spookhuis en het glazen doolhof. Verder was het Europa Rad, aan het begin van het Bellamypark, natuurlijk een enorme blikvanger. De ondernemers lieten weten dat de Blauwe Maandag re delijk druk was. Radiostation 100% NL stond toen met de Zomertour truck op het Bella mypark. De hele avond was Ne derlandstalige muziek te horen. Zangeres Judith en zanger Tim Douwsma hadden het publiek al opgewarmd voor publieks trekker Monique Smit. Onverwacht druk was het op woensdag op de kermis. En donderdagavond kon je over de koppen lopen, zoveel volk kwam af op de traditionele vuurwerkshow. Het spektakel van het ponton op de Westerschelde was sen sationeel en ging lang door. Daarna was het tot ongeveer één uur nog gezellig toeven op de terrassen en ook waren alle kermisattracties nog open. De laatste kermisdag was op zon dag. Voor jong en oud was er tijdens de familiedag van alles te beleven. Kinderen konden gratis geschminkt worden en er werden ballonnen uitgedeeld. Ook waren er aantrekkelijke kortingen. ZOUTELANDE - Sander van Marion geeft mor gen (donderdag) een 25- jarig jubileumconcert in de Catharinakerk te Zoutelande. Al 25 jaar lang verzorgen Sander van Marion en Marieke lindeman concerten in de kerk van Zoutelande maar op deze avond zal er een bijzonder tintje aan gegeven worden. Sander van Marion kreeg zijn muzikale opleiding aan het Koninklijk Conser vatorium in den Haag. Hij neemt een bijzondere plaats in onder de Nederlandse organisten door zijn karak- terstieke lichte speeltrand en improvisatietalent. Als dirigent bewandelt hij met zijn koren vooral de niet- gebaande paden en heeft hij naast de bekende oratoria ook onbekende werken voor uitvoering gereedgemaakt die Nederlandse en Euro pese premières waren. Een Koninklijke onderscheiding ontving hij met zijn benoe ming in de Orde van Oranje- Nassau. Marieke Lindeman ontving haar eerste fluit lessen van Fred Mann en studeerde aan het Utrechts Conservatorium bij Adriaan Bonsel. In Zwitserland volg de zij een interpretatiecusus bij de beroemde fluitvirtuoos Peter-Lukas Graf. Naast haar lespraktijk geeft zij regelma tig concerten in binnen-en buitenland. Deze bijzondere avond be gint om 20.30 uur. De kerk is open om 20.00 uur.Toegans- prijs is 5 euro. door marcel van der voort VLISSINGEN - Het incident met de verwaarloosde dode man die enige tijd geleden in Vlissingen in zijn woning is aangetrof fen, heeft burgemeester Wim Dijkstra zich aangetrokken. Hij vindt dat er na de zomervakan tie een systeem moet komen, zodat de hulpverlening op tijd kan ingrijpen. De bedoelde man heeft na het overlijden van zijn vrouw de zin in het leven verlo ren. Hij ging zich verwaarlozen en kwam amper buiten. Een zorginstantie hield hem in de gaten, maar kreeg op den duur ook geen contact meer. Uitein delijk is politie Zeeland gaan kijken, maar het bleek te laat. De man overleed anderhalve dag later in het ziekenhuis. "De burgemeester wil een structuur maken om dit in het vervolg te voorkomen. Het is niet zo dat er mensen gevolgd worden, maar vooral in kaart brengen en dui delijke afspraken maken wie in geschakeld kan worden als het mis gaat", laat woordvoerder Mirjam Jongejan weten. Poli tie Zeeland, gemeente Vlissin gen, de woningbouwcorporatie l'Escaut en welzijnsorganisaties zijn er bij betrokken. Kwijnen er in Vlissingen meer mensen weg zonder dat iemand het weet? Jongejan: "Dat is lastig te zeggen. Als de omgeving niets merkt, is het onbekend. Het is slecht meetbaar, maai" gebeurt. En ieder geval is er één teveel." OOSTKAPELLE - De voetbal wedstrijd Oostkapelle-Jong Ajax heeft 1.204 opgeleverd voor het Nationaal Fonds Kinderhulp. Voetbalvereni ging Oostkapelle heeft 700 euro, een deel van de recette van de oefenwedstrijd Oost kapelle-Jong Ajax, aan het Na tionaal Fonds Kinderhulp ter beschikking gesteld. De wed strijd werd door 1.450 mensen bezocht. In de rust en na de wedstrijd verzorgde Reginald Peene een benefietoptreden. Peene is muzikaal ambassa deur voor het kinderfonds. Tijdens zijn optredens ves tigde hij de aandacht op het goede werk van dit kinder fonds. Reginald zamelde zelf ook nog een geldbedrag van 504 euro in. Voetbalvereni ging Oostkapelle en Reginald Peene kijken zeer tevreden te rug op de samenwerking. Het geld wordt door het Nationaal Fonds Kinderhulp gebruikt voor kinderen met ernstige problemen in de thuissitu atie. Bijvoorbeeld voor een lidmaatschap van een sport vereniging, een vakantie of een Sinterklaasgeschenk. Digitale albums en lijsten Foto's op posterformaat en canvas Foto's op mousepads, t-shirts, wenskaarten en mokken etc.* Direct-klaar foto's ook van mobiele telefoon Geheugenkaarten altijd voor de laagste prijs Fotoprinters voor thuis Pasfoto's met acceptatiegarantie Foto's ook online te bestellen Boels, de grootste verhuurspecialist met meer dan 215 vestigingen in Nederland, België, Duitsland, Tsjechië, Oostenrijk en Polen breidt voortdurend uit. Daarom zijn wij op zoek naar mensen die kunnen inspelen op ontwikkelingen in de markt, waarbij de klant centraal staat. Ben jij iemand die graag nieuwe uitdagingen aangaat en elke kans wil benutten? Dan pas jij bij Boels. Wegens sterke groei van de organisatie zijn wij voor onze vestiging te Middelburg op zoek naar een: Functie-inhoud: Adviseren van klanten over het totale machineverhuurassortiment (inclusief klein mechanische gereedschappen) en het gebruik van de machines en gereedschappen; Verantwoordelijk voor de afgifte en/of retourname van gehuurde artikelen; Het maken van bijbehorende verhuurcontracten, reserveringen etc.; Signaleren van knelpunten en problemen; Samen met je collega's zorgdragen voor een representatieve uitstraling in en rondom het filiaal. Functie-inhoud: Leiding geven aan een team van een Commercieel Technisch Medewerker, Monteur en Chauffeur; Verantwoordelijk voor commerciële kwaliteits- en budgetdoelstellingen; Verzorgen van acquisitie in het marktgebied van het filiaal; Zorgen voor een correcte afhandeling van klachten, diefstallen en verduisteringen; Verantwoordelijk voor een representatieve en commerciële uitstraling van het filiaal; Adviseren van klanten over het totale machineverhuurassortiment (inclusief klein mechanische gereedschappen) en het gebruik van de machines en gereedschappen; Verantwoordelijk voor de afgifte en/of retourname van gehuurde artikelen- Wat bieden wij: Een uitdagende functie in een groeiende en innpverende organisatie met internationale oriëntatie. Je komt te werken in een klein team met een centrale rol in de organisatie. Je krijgt een zelfstandige positie waar initiatief en ondernemerschap wordt gewaardeerd. Boels biedt een marktconform salaris en ruime mogelijkheden tot persoonlijke ontwik keling en groei. Spreekt het bovenstaande je aan? Dan nodigen wij je uit om te reageren! Stuur een sollicitatie met c.v. naar: Boels Verhuur B.V., afd. Human Resources t.a.v. Mevr. A. Eladem, HR Officer, Postbus 666, 6130 AR Sittard, e-mail p-o@boels.nl. Info: Tel: (046) 459 21 01 www.boels.com Uw profiel: MBO werk- en denkniveau in bij voorkeur technische richting, danwel lagere technische opleiding aangevuld met relevante werkervaring; Klant- en servicegerichte instelling en commercieel inzicht; Nauwkeurig, stressbestendig, zelfstandig en flexibel; In een team kunnen werken en beschikken over goede communicatieve vaardigheden (zowel mondeling als schriftelijk); In bezit van rijbewijs B (E). Het maken van de bijbehorende verhuurcontracten, reserveringen etc.; Verantwoordelijk voor de voorraad- beheersing en het realiseren van een optimale doorloopsnelheid. Uw profiel: Een afgeronde opleiding op MBO niveau in bij voorkeu^ een technische richting; Relevante technische en commerciële werkervaring; Een klant- en servicegerichte instelling en commercieel inzicht; Nauwkeurig, stressbestendig, zelfstandig en flexibel; In een team kunnen werken en beschik ken over goede communicatieve vaardig heden (zowel mondeling als schriftelijk); Bij voorkeur in bezit van rijbewijs B (E). .Acquisitie n.a.V- deze advertentie stellen we niet óp pnjs. VLISSINGEN - De kermis in Vlissingen was weer bijzonder gezellig. De hele week waren er ver schillende activiteiten of artiesten die veel bezoekers trokken. foto jasper karman direct klaar 1 uur 1 dag budget service BERGEN OP ZOOM Van der Rijtstraat 1 ETTEN-LEUR Hof van den Houte 115/117 GOES Klokstraat 7 HULST Gentsestraat 25 MIDDELBURG Lange Delft 115 en Markt 29 OOSTBURG Burchtstroat 4 ROOSENDAAL Nieuwe Markt 64 TERNEUZEN Noordstraat 6 ZIERIKZEE Appelmarkt 20 11 j|.l voorheen foto Verschuren, nu ook VERSCHOORE BREDA Ridderstraat 8 lllirif OOSTERHOUT Arendstraat 23 ROOSENDAAL Dr. Brabersstraal 5 ■=J Niet zomaar nieuws. Mijn nieuws!

de Faam | 2010 | | pagina 49