Dancetour in Goes Walcherse Uitjes Shearwater aan zee rJ In het spoor van Zwartvoet Onbeperkt eten 19,50 p.p. Onbeperkt eten drinken 25,00 p.p. Kortom, alles wat van een trouwdag de mooiste dag van je leven maakt. ml De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 2 uur lang Prijs per kind tot 12 jaar 15,00 Elk half uur verlengen is 2,50 per volwassene erbij. Per kind 1,- Op veler verzoek draaien wij binnenkort de bar om! Dit betekent voor u dat u zelf kunt bepalen hoeveel drankjes u neemt en erom kunt wanneer u wilt Van maandag t/m donderdag 55+ actie, 4,50 korting per persoon. Voor meer informatie kunt u altijd bellen. Wanneer u gebruik wilt maken van een arrangement of actie, vragen wij u dit van tevoren te melden. Chinees Wokrestaurant "Happy Wok" Da Vinciplein 6, 4462 GX Goes Tel.: 0113-212070 - http://goes.happywok.nl Maximaal M/s dan het nieuwe programma niet. In dit programma gaat Escha Tanihatu maandelijks op zoek naar de mooiste bruidsjurken, leuke huwelijksgadgets en droomlocaties. wordt iedere laatste donderdag van de maand uitgezonden op Maximaal TV. Lad Woensdag 21 juli 2010 - Pagina 40 ümü&i U krijgt van ons GRATIS een uitrijkaart. Parkeerterrein Zeelandhallen. Trouwplannen GOES - Van Pasen tot september doet het evenement Dancetour dertien steden aan door heel Nederland. Ook Goes krijgt zon dag 25 juli een bezoekje waarbij van 13.00 uur tot 22.00 uur di verse dj's verschillende stijlen dance draaien. De line-up be staat uit Dj Afrojack, Sunnery James Ryan Marciano, Sher- manology, Jip DeLuxe en Ray Fox. Die draaien hun set op de Grote Markt. Daarnaast draait ook de Dancetour DJ Knock Out winnaar, DJ Funkstar zijn set. Dancetour is niet alleen een gratis toegankelijk dance-eve- nement, maar het heeft ook als doel mensen samen te brengen. Door middel van verschillende activiteiten wordt er samenge werkt met lokale jongerenor ganisaties, gemeenten, onder wijsinstellingen, jeugdzorg en poppodia. Jaarlijks steunt het festival het goede doel oneMen. Een organisatie dat kleinscha lige projecten ondersteunt in meer dan veertig landen. FOTO: MARK VAN ETTEN DOMBURG - De Amerikaanse band Shearwater is zondag 25 juli hoofdact tijdens de Popaan- zee zomertour bij Strandpavil joen Noordduine in Domburg. De groep uit Austin, Texas speelt emotioneel geladen indierock. De liedjes kunnen dromerig en verstild klinken, maar ook de bierflessen op de bar laten ram melen, volgens kenners. Een band die altijd op zoek is naar de balans tussen weidse roek- vlagen en ingetogen pianobal- lads. Daarnaast zijn de Zeeuwse artiesten Marsha, Jay Minor the Early Birds te zien, beide singer-songwriter en het En gels/Amerikaanse echtpaar Rue Royale. Marsha en Minor zijn in Zeeland geen onbekende meer en spelen regelmatig voor een groot publiek. Volgens kenners brengt Rue Royale met minima le middelen, perfect afgewogen liedjes en staat de muziek als een huis. De optredens begin nen om 16.00 uur en eindigen rond 22.00 uur. Entree gratis. FOTO: STEPHEN DEWALL/MATADOR RECORDS Van 22 tot en met 28 juli Donderdag 22 juli Brassband O.N.DA Zomeravondconcert met Brass band O.K.K Camping Ritthem, 19.30 uur Vrijdag 23 juli Kees van Eersel Middagpauze-orgelconcert, St.Jacobskerk Vlissingen, 12.00 uur Arabian Experience Muziek, dans en kraampjes, Middelandsezeetuin Buttinge, 13.00-21.00 uur Verhaal op Zaal Zwartvoet Indianen, Zeeuws Museum Middelburg, 14.00 uur Inloopconcert Marco Ketels (blokfluit) en Jos Vogel (piano), St.Jacobskerk Vlissin gen, 15.00 uur Jamsessie Complete backline aanwezig-, Paljas Vlissingen, 19.30 uur Jeugdorkesten Uitwisselingsconcert Schouwes en Duits jeugdorkest, Grote Kerk Veere, 20.00 uur Zaterdag 24 juli Danceparade Middelburg Grootschalig Danceevent, cen trum Middelburg, Moskou-Holiday Staatscircus, terrein bij Bastion Veere, 17.00 en 20.00 uur Zondag 25 juli Zomerse Sferen Inloop terras, open podium muziek, poëzie en kunst, Vis markt Middelburg, 11.00 -17.00 uur Apollo Ensemble Met werk van Biber, Rossi en Bertoli, Grote Kerk Veere, 15.30 uur PopaanZee Zomertour Internationale en Zeeuwse acts, Strandpaviljoen Noordduine Domburg, 16.00 uur Moskou-Holiday Staatscircus, terrein bij Bastion Veere, 17.00 en 20.00 uur Maandag 26 juli Moskou-Holiday Staatscircus, terrein bij Bastion Veere, 17.00 en 20.00 uur Martin Mans Jan Vayne Twee klaviervirtuozen in Har mony, St.Jacobskerk Vlissingen, 20.00 uur Dinsdag 27 juli Moskou-Holiday Staatscircus, terreiji bij Bastion Veere, 17.00 uur Bram Beekman Orgelconcert met werken van Bach, Reger en Franck, Nieuwe Kerk Middelburg, 20.00 uur Woensdag 28 juli Popeye Live Wekelijks livemuziek, Café Po peye Vlissingen, 23.00 uur Expositie, galeries en tentoonstellingen ww MIDDELBURG - Het Zeeuws Museum in Middelburg houdt vrijdag 23 juli om 14.00 uur een gratis rondleiding onder de noemer Verhaal op Zaal. Conservator Caroline van San ten, geeft achtergrondinfor matie over de tentoonstelling 'Zwartvoet Indianen, avontu ren van ppn 7ppi ïwcpvpr- zamelaar'. De Zeeuw Meinard Sprenger die tot eind 1900 aan de rand van een indianenreser vaat in Canada woonde, nam een verzameling objecten van Blackfoot Indianen mee terug naar Zeeland. Na zijn dood ging de com plete collectie naar het Zeeuws Genootschap. Eind 2009 deden Van Santen, an tropologe Lea Zuyderhoudt en Zwartvoet i oral historian Clifford Crane Bear voor deze tentoonstelling onderzoek in Canada. Tijdens deze research bleek dat de ob jecten die Spren ger meebracht, voor vele stam leden nog steeds relevant zijn. Op gave: rondleidin- gen@zeeuwsmu- seum.nl. FOTO: GLENB0W ARCHIVES

de Faam | 2010 | | pagina 42