Bijna echte Ark van Noach in Vlissingen Win kaartjes Circus Belly Wien keukens! Goes KLIK WIN bels verhaal Lezers m@il post Nobelweg 2-26. T (0113)-21 62 30 Vraag nu vrijblijvend onze brochure aan op www.tulpkeukens.nl Aan boord van de Ark van Noach is informatie over het bijbelse verhaal. Inmiddels wordt er gebouwd aan een nieuwe versie van de ark. foto: toon poppe door marcel van der voort VLISSINGEN - Een nagebouw de Ark van Noach is afgelopen vrijdag in Vlissingen aange komen. Het Bijbelse symbool heeft aan boord geen echte dieren, maar namaak exem plaren. Het schip is tot en met zaterdag 11 september te be zichtigen. De Noord-Hollandse aanne mer Johan Huibers is in 2005 begonnen met de bouw van zijn eigen Ark van Noach. Twee jaar later is het schip geopend. Huibers: "In 1992 kreeg ik een droom. Ik zag Nederland ver dwijnen onder een enorme wa termassa, vergelijkbaar met de tsunami in Zuidoost-Azië. Best heftig natuurlijk." Deze droom werd gevolgd door meer teke nen." Hij verwacht geen nieuwe zondvloed, maai- ziet het als zijn opdracht om het bijbelverhaal dicht bij de mensen te bren gen, via de ark. Daarom is er aan boord evangelisatie. Er zijn vanaf ligplaats het Dok geen rondleidingen met een gids, maar het publiek mag zelfstan dig alles bekijken. Aan boord van deze replica van zeventig meter lang, negenhalve meter breed en bijna veertien meter hoog is een simulatie van de zondvloed en levensgrote die ren in hokken. Informatie: www.arkvannoach.com Lezers kunnen reageren op artikelen in De Faam (max. 150 woorden). Richten aan: Redactie De Faam, Fruit- laan 4c, 4462 EP Goes of red. faam@whm.wegener.nl. Christelijk dagverblijf In De Faam van 7 juli stond een artikel over het eerste christelijke dagverblijf, dat geopend is. Geweldig! Geen normaal kinderdagverblijf, maar een Christelijk! Dus geen toegang voor andere kinderen. O, wat zijn we he den vroom. Dat zelfs onze wethouder zich er voor laat strikken om dit asociale ver blijf te openen vind ik buiten alle proporties. Ik dacht dat we in Middelburg goed bezig, waren met de integratie, b.v. door middel van een aantal brede scholen waar open baar, christelijk en katholiek samenwerkten. Maar nee hoor, deze kindertjes moe ten goed opgevoed worden. En daar passen geen buiten staanders bij. In één woord: walgelijk thus schipper. breeweg 8, middelburg. Diabetesfonds zoekt vrijwillige collecteleiders MIDDELBURG - In verband met schaalverkleining zoekt het Diabetesfonds zeven col lecteleiders voor in Middel burg en Nieuw en Sint Joos- land en vier collecteleiders voor in Vlissingen. Een wijk omvat maximaal vijfentwin tig collectanten. De jaarlijkse collectie is eind oktober en begin november. Meer in formatie en aanmelden via www.diabetesfonds.nl/vrij- willigers of via 0611039823. Kenay de giraffe is het hoogtepunt van Circus Belly Wien. WESTKAPELLE - De Faam mag 10 vrijkaartjes weggeven voor de premièrevoorstelling van Circus Belly Wien op woens dag 28 juli in Westkapelle. De mobiele dierentuin staat vanaf 28 juli tot en met 1 au gustus in het dorp aan de Oude Zandweg 31. Er zijn optredens van honden, paarden, koeien, apen, lama's, zebra's, kamelen met twee jongen, tijgers, olifan ten en als hoogtepunt Kenay de giraffe. De spectaculaire show vol humor duurt ruim twee uur. De première begint om 19.00 uur. Op donderdag en vrijdag zijn voorstellingen om 16.15 en 19.00 uur, zaterdag om 15.00 en foto: rr. 19.00 uur en zondag om 14.00 uur. Meer informatie via: www.bellywien.com Eén van de 10 vrijkaartjes voor Circus Beily Wien www.de-faam.nl Tulp Actie is geldig bij aankoop van een nieuwe Tulp Keuken vanaf €6.000,- netto verkoopprijs. Actievoorwaarden op verkooppunt onder nummer T.19.07.10

de Faam | 2010 | | pagina 13