mm I Goes Zingt de longen uit het lijf Een samenspel van kunst Multiculti feest in park inzicht Zaterdag 17 juli /tdedb Alarkt Een week vol Kanaalkunst chef-kok duikt ook dit seizoen weer voor Easy Cooking in zijn kookboeken. Iedere week nodigt Corjan een nieuwe uit, onthult hij en geeft hij handige zodat koken voor iedereen wordt. Kijk iedere zondag en woensdag (H) naar Easy Cooking op: Moximool CHIPOLATA FANTASIETJE 7,95 - WALNOOTTAARTJE 4,95 GROF VOLKOREN 1,35 6 WITTE PUNTJES €1,35 HEERLIJKE ZOMER JAN VAYNE MARTIN MANS m.m.v. profzanger Rob van Surksum JACOBSKERK- VLISSINGEN MAANDAG 26 JULI 2010 Onbeperkt warm en koud buffet Met wisselende thema's. Restaurant "Duinzicht" Beachvolley Zoutelande 'eachvolley-zoutelande.n Het Gilde van de Betere Bankethakkers De Drvkkery Middelburg MMHC 100 jaar, New York-Am- sterdam, schrijversportretten, Petra van Noort Galerie De Norenburgh Middelburg Zomerexpositie: Assemblages, houten- en bronzen beelden en schilderijen Hof van Buren Middelburg Regine Geerse, Elly van Laatum en Diny Schuurman, schilde rijen Zeeuws Museumcafé Middelburg Nanda Runge, beeldend kun stenaar Rechtbank Middelburg Tentoonstelling Ron Scherpe- nisse, schilderijen De Vleeshal Middelburg Stichting Beeldende Kunst Mid delburg presenteert groepsten toonstelling Psychosculptures Sanquin Middelburg Celieke van der Linden, waterschilderijen GOES - Met het publiek als ster van de avond, wordt donderdag 15 juli van 19.00 tot 22.30 uur het zangspek takel Goes Zingt gehouden op de Grote Markt in Goes. Het evenement is bedoeld voor iedereen die onder de douche ervan overtuigd is sublieme aria's te kwelen, met het meezingen van de radio zich een Idol waant of 's ochtends in de file droomt van een podiumplekje in de Arena, Ahoy of Heinken Mu sic Hall. Voor wie deze een zame solocarrière een tree tje hoger wil brengen, kan donderdag met een groep enthousiaste podiumzangers en teksten onder handbe reik onbekommerd en wars van enig zangtalent meezin gen. Een liveband trapt af om 19.00 uur, waarna om 20.00 uur het hoofdgedeelte van de avond start. De pre sentator kondigt de liedjes aan en publiek en podium zangers kunnen luidkeels meezingen. Zowel door het publiek als op het podium wordt samen gezongen. Voor wie graag in dit koor van voorzangers opgenomen wil worden, kan zich opgeven door een e-mail te sturen naar info@goespromotie.nl onder vermelding van naam en e-mailadres. Alle andere nachtegalen kunnen zich op het marktplein voegen. Voor 'zangzaad' wordt gezorgd. www.goespromotie.nl. nMWSEMCTEffil De FaamALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT. N Lwoensdag 14 ju» 2010 - Pagina 61 Expositie, galeries en tentoonstellingen Middelburg Galerie-T Middelburg Juli expositie met o.a. Susan Ruiter, Rieke van de Stoep en Eric Goede Het Zeeuws Archief Middelburg Tekeningen van het Kralenman- neq'ekhgt-Zeeuw§esiavetnijv0r- led^^^^jpfiaru^^Tei^ie jf Kloêstêrgaqgen Abdij, Mij^lburg' TenR^nsteDipg Onder déhoe- dé Ajïtftde ^éekj^gêven J SynagpJ^ Middelburg, V®?del- kerkj^^O^a^erg'Gajp^erke Expositie" Samenspël, schilde rijen en textiele kunst Het Zeeuws Museum Middelburg Modemetmonique, Zwartvoet Indianen, De paden op, de la nen in MIDDELBURG - Samenspel is de naam van de tentoonstel ling die deze zomer wordt ge organiseerd door het Lange Jan Project van de Middelburgse Raad van Kerken, de Stichting Synagoge Middelburg en Gale rie de Osseberg in Grijpskerke. Deze naam is gekozen omdat de Middelburgse Raad van Kerken en de Stichting Syna goge Middelburg al meer dan twintig jaar gezamenlijke ac tiviteiten hebben ontwikkeld. Deze zomer exposeren Saskia Weishut en Martha Woonink die beiden al eerder exposeer den in Middelburg. Saskia Weishut-Snapper, afkomstiguit een kunstenaarsfamilie, is in ternationaal bekend met haar peintisseries, een combinatie van peintures, schilderingen, en tapisseries wandtapijten. Zij exposeerde eerder in Ne derland, Duitsland, Engeland, Griekenland en Japan. Ook is er werk van haar is opgeno men in de vaste collectie van het Joods Historisch Museum in Amsterdam en in het Joods Museum in Berlijn. Martha Woonink-Hofman is niet alleen bekend van haar schilderijen met Joodse the ma's maar ook door haat boek en krantenillustraties die zij in het verleden maakte. Nu ligt de nadruk van haar werk op schil derijen waarin licht en donker elkaar afwisselen. De tentoon stelling loopt in de synagoge nog tot en met 5 augustus, in De Osseberg tot en met 7 au gustus en in de Wandelkerk tot 10 augustus. Voor meer informatie zie ook www.deosseberg.nl. Zeeuwse Bibliotheek Middelburg De Althaea Pers 1997-2010: Dubbelslag, Jos Swiers Vlissingen Bibliotheek 't Spui Vlissingen Foto-expositie cursisten Kun steducatie Walcheren Willem3 Vlissingen Vier schilders: Jeanny Golem- biewski, Michel Boekhoudt, Kees Roovers en Toon Truyens, per 18 juli Gallery 48 Fotografisch werk in Prints op hout Galerie de Blauwe Horizon Schilderijen van Mathisse Arendsen Maritiem MuZEEum van zeezeilers in de Whitbread Round the world race Paviljoen Scheldekwartier Schilderijen van minimalist Sig- mund de Jong, t/m 18 juli Theo van Doesburgcentrum schilderijen van San Comelis- Wemer Domburg Zorgcentrum Simnia textielschilderijen van Josina Buijs en keramiek van Anneke Berings Gemeentehuis Vogelvlucht, keramiek beeldend kunstenaar Yvette Lqrdinois WILHELMINADORP - Tien kunstenaars tonen tot en met 29 augustus op verschillende locaties hun werk langs het kanaal van Goes. Bijna wekelijks zijn er daarbij op diverse locaties extra activiteiten. Zo brengt Gerard Smallegange 18 juli van 14.00 tot 16.00 uur een vertelling in de schaapskooi bij het kunstwerk van Ingrid van de Linde (Foto). De kunstenaar zelf is elke zaterdag en zondag aanwezig van 11.00 tot 17.00 uur. Voor het complete programma zie www.kanaalkunst.nl. foto: pr MIDDELBURG - Het Southpark Festival dat zaterdag 17 juli te bezoeken is op het Meiveld in Middelburg, biedt voor de ze vende keer een gratis toegan kelijk multicultureel festival vol muziek, theater en dans. Het multigekleurde park biedt jaar lijks plaats voor iedereen die wil genieten van. binnen- en bui tenlandse hapjes, optredens, workshops en presentaties. Dit jaar staan onder meer Bar- rance Withheld The Seat- sniffers, Mdungu, Nul Elf Acht, JP The Seegersession Band, Guerilla Speakerz, DJ Marcel lus Cheap Harmony, Agnita Hoek, Zaniac, The Phonology Experience en The A D Pro jects op het podium. Maar ook Zumbatonic, een diabolowork- - shop, Tikkie en Taco Show en Kunstbende Winnaars zijn van de partij. Tsjilp en Kamal de Slangenbezweerder verzorgen het programma voor het straat theater. Ook sportverenigingen als Si- nar '75, Tai Chi Racket Club en EMSV Oemoemenoe zette hun lenige beentje voor en bij de se niorenhangplek is er een work shop volksdans en countryline dance verzorgd door The Mac- Lies en The Valley Dancers. Stichting Wijk Dauwendaele verzorgt diverse attracties en activiteiten voor kinderen zoals schminken, springkussen en een ballonnenman en Super-A laat kinderen op een kunstzin nige manier kennismaken met graffiti doormiddel van een demo en workshop. Wethouder Hannie Kool-Blokland opent om 13.00 uur het festival, www. southparkfestival.nl. Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 UOd S '-Hi' Op vertoon van deze kortingsbon aan de kassa betaalt u geen 17,50 maar 12,50 voor een entreekaart. Kinderen t/m 11 jaar geen 7,50 maar 5,=. Aanvang: 20.00 uur. Kerk open 19.00 uur Bon is geldig voor maximaal 5 personen. Reserveren: 06-52281279 of www.martinrnans.nl MUUI restaurant Volwassenen 14,50 Kinderen 7,00 Maandag t/m zaterdag geopend van 17.00 tot 21.30 uur. Bel voor reservering: 0118-551397 Strandweg 7 (Camping Duinzicht) 4371 PK Koudekerke www.restaurantduinzicht.com verhuur en.organisatie

de Faam | 2010 | | pagina 63