Vervolg van pagina 54 mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de ge stelde termijn contact opnemen met mevr. C. (Karin) Rewijk- Labruyère, tel. (01 18) 555 228. Vrouwenpolder Wij zijn van plan om ontheffing van de regels van het bestem mingsplan Buitengebied en bouw vergunning te verlenen voor: - het plaatsen van getijstroomturbi- nes aan de Oosterscheldekering, Roompot 8; Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag ligt het ont werpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken van 15 juli t/m 25 augustus 2010 ter in zage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het col lege. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen be- langhebbenden binnen de ge stelde termijn contact opnemen met I. (Ina) van Belzen, tel. (011 8) 555 352. AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van arti kel 41 Woningwet-tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - het oprichten van een woning Agathastraat 59; (6-7) - het vernieuwen van een vrij staande woning Burg. Bosselaar- straat 20; (2-7) - het plaatsen van een fietsen berging Prelaatweg 38; (6-7) Domburg - het vergroten van een woning Kanonweistraat 8; (5-7) Grijpskerke - het oprichten van een woning en schuur Jacob Catsstraat 25; (6-7) Oostkapelle - het vergroten van een recreatie woning Oosterpark 41(1-7) Serooskerke - het veranderen van een bijkan toor van de Rabobank met appa- ratenruimte Wilgenhoekweg 15; (2-7) Veere - het vergroten van de bovenver dieping Warwijcksestraat 29; (2-7) Westkapelle - het plaatsen van een zomerwo ning Jakob Brasserstraat 21 (2-7) - het vergroten van een zomerwo ning Joossesweg 200; (1-7) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend wor den nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG SLOOPVERGUNNING (bekendmaking op grond van arti kel 41 Woningwet - tussen haak jes staat de datum van ontvangst) Aagtekerke - het slopen van een vrijstaande woning Burg. Bosselaarstraat 20; (2-7) Serooskerke - het gedeeltelijk slopen van as besthoudende materialen Wilgen hoekweg 15; (2-7) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend wor den nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken) AANVRAAG AANLEGVERGUNNING (bekendmaking op grond van arti kel 41 Woningwet-tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - het aanleggen van paden, het ontginnen/egaliseren van de bodem Schelpweg 26,(30-6) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend wor den nadat op de aanvraag is be slist (in principe binnen 12 weken) VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Aagtekerke - het vergroten van een woning Geschieresweg 4; (5-7) Koudekerke - het oprichten van een schuil- en voeraerplaats Middelburgsestraat 8 3 A; (3 0-6) Grijpskerke - het oprichten van een paarden stal Steengrachtsweg 4,(1-7) - het plaatsen van een opslagloods Oostkapelseweg 1 1 ;(5-7) Oostkapelle - het oprichten van een woning met garage Molenweg 26;(5-7) Serooskerke - het vergroten van een woning De Meijstraat 14,(30-6) - het oprichten van een serre en berging Oostkapelseweg 29; (1- 7) Westkapelle - het vernieuwen van buitenspouw- blad in de voorgevel, incl. isola tie Krekelstraat 9,(30-6) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE SLOOPVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Oostkapelle - het slopen van een paardenstal Hoge Duvekotsweg 8,(1-7) - het slopen van 2 woningen en berging Molenweg 26-28,(30-6) Serooskerke - het slopen van een berging Oost kapelseweg 29; (1-7) Westkapelle - het slopen van de golfplaten van een berging Domineeshof weg 2; (5-7) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE MONUMENTEN VERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Meliskerke - vergunning als bedoeld in artikel 1 1 van de Monumentenwet 1988 voor het vergroten van een kerkgebouw Torenstraat 8;(5-7) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE AANLEGVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Oostkapelle - het beheerplan Buitenplaats Overduin op het perceel Duno- weg 4; (7-7) Veere - het afgraven van de bodem voor het bouwen van een schuur op het perceel Veerseweg 103; (2-7) - het project herinrichting Veerse Kreek, Veerse Vest te Veere; (30- 6) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. BUITENPLANSE ONTHEFFING ZONDER BOUWVERGUNNING Serooskerke Wij zijn van plan om, met toepas sing van art. 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening, ontheffing van het bepaalde in het bestem mingsplan "Serooskerke, lc herzie ning" te verlenen voor: - het vestigen van een kantoor in het pana op het perceel Wilgen hoekweg 15. Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen het ont werpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 15 juli t/m 25 augustus 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kun nen belanghebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met dhr. J. (Jan) Muizelaar, tel. (0118) 555 335 of dhr. Q. (Qui- rien) Karman, tel. (0118) 555 427. VOORNEMEN WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN BUITENGEBIED Grijpskerke Wij zijn van plan, overeenkomstig het bepaalde in artikel 3.6, lid 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 14 van het bestemmings plan, om met toepassing van art. 3.6, lid 1sub a van de Wet ruim telijke ordening, het bestemmings plan Buitengebied te wijzigen voor: - het perceel Molembaixweg 2, waardoor het mogelijk wordt het aantal dieren uitte breiden, in het kader van dierenwelzijn het be drijfsvloeroppervlak dierenverblij ven intensieve veehouderij uit te breiden en het bebouwingsvlak te aan te passen. Voordat wij een beslissing nemen op het verzoek, ligt het ontwerpbe sluit, het verzoek en de daarbij be horende stukken van 15 juli t/m 25 augustus 2010 ter inzage. Tijdens de genoemde termijn kan iedereen schriftelijke of mondelinge zienswij zen indienen bij het college. Voor een mondelinge zienswijze moet u vooraf een afspraak maken met Ella Louwerse tel. (01 18) 555 355 of Piet Kluijfhout tel. (0118) 555404. Het ontwerpbesluit en de bijbeho rende stukken zijn ook te zien op de website van de gemeente, www.veere.nl. WIJZIGING BESTEMMINGSPLAN Grijpskerke Wij hebben besloten om, overeen komstig het bepaalde in artikel 3.6, lia 5 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 24, lid 7 van het bestemmingsplan Grijpskerke, met toepassing van art. 3.6, lid 1, sub a van de Wet ruimtelijke or dening, het bestemmingsplan Grijpskerke te wijzigen voor: - het vestigen van een woonzorg complex met welzijnsvoorzienin gen op een perceel aan het Bakkersland te Grijpskerke. Tegen het voornemen tot het verle nen van wijziging is een ziens wijze ingediend, waarvan bij deze, op grond van artikel 3:18, lid 4, van de Algemene wet be stuursrecht, mededeling is ge daan. Het besluit ligt van 15 juli t/m 25 augustus 2010 ter inzage en is ook te zien op de website van de gemeente, www.veere.nl. Tegen dit besluit kan door een be langhebbende een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Af deling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U moet dat doen binnen zes weken vanaf de dag na die waarop het besluit ter inzage is gelegd, dat wil zeggen vanaf de tweede dag na de on derstaande datum van publicatie. Voor het in behandeling nemen van een beroepschrift moet u grif fierecht betalen. Ook al dient u een beroepschrift in, het wijzi gingsplan treedt in werking de dag na afloop van de beroepster mijn. Als u dat wilt voorkomen, dan kunt u tegelijk met het indie nen van een beroepschrift een voorlopige voorziening aanvra gen bij de Voorzitter van de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. U moet voor een dergelijke voorziening griffie recht betalen. Als u tijdens de be roepstermijn met betrekking tot een besluit tot wijziging van het bestemmingsplan een verzoek om voorlopige voorziening indient, wordt de werking van het besluit opgeschort totdat op het verzoek is beslist. Voor meer informatie over de hoogte van de betalen griffierechten kunt u contact opne men met de griffier van de Afde ling bestuursrechtspraak tel. 070-4264426. VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN Oostkapelle Als gevolg van het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening maken wij bekend dat de gemeenteraad op 1 juli 2010 het ontwerpbestemmingsplan "Oude Domburgseweg 35" onge wijzigd heeft vastgesteld. Dit plan maakt de bouw van een vrij staande woning mogelijk aan de achterzijde van het perceel Oude Domburgseweg 35. Ook heeft ge meenteraad op 1 juli 2010 beslo ten om geen exploitatieplan vast te stellen als bedoeld in artikel 6.1 2 van de Wet ruimtelijke orde ning. Het vastgestelde bestemmingsplan is beschikbaar gesteld op www.ruimtelijkeplannen.nl en is te vinden onder plannummer NL.IMRO.0717.001 IBPOuDo- mOkpPo-VGOl Het plan, inclusief de bijbeho rende stukken, ligt ter inzage van 15 juli t/m 25*augustus 2010. Ook is het in te zien op de ge meentelijke website www.veere.nl onder 'loket, visie en beleid, be stemmingsplannen, Oostkapelle. Tijdens de genoemde termijn kan beroep worden ingediend bij de Afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA te den Haag door iedere belanghebbende die: - tijdig zijn zienswijze bij de ge meenteraad kenbaar heeft ge maakt; - aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest overeen komstig artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Dit besluit treedt in werking daags na de afloop van de beroepster mijn. Als binnen deze termijn bij de Voorzitter van de Afdeling Be stuursrechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlo pige voorziening wordt ingediend treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. OVEREENKOMST OVER GRONDEXPLOITATIE Op grond van het bepaalde in artikel 6.24 lid 3 van de Wet ruimtelijke ordening, zijn wij op 9 februari 2010 een overeenkomst aangegaan over grondexploitatie met de heer A.M.J. Renes en me vrouw S.Koller te Oostkapelle. De overeenkomst heeft betrekking op (delen van) de percelen kadastraal bekend gemeente Veere (kaart Domburg) sectie K, nummer 4066 ged. gelegen aan Wijkhuijsweg 10 te Oostkapelle. De zakelijke beschrijving van de inhoud van deze overeenkomst ligt van 15 juli t/m 25 augustus 2010 ter inzage. WET MILIEUBEHEER MAATWERKVOORSCHRIFTEN BESLUIT ALGEMENE REGELS VOOR INRICHTINGEN MILIEUBEHEER Wij zijn van plan, gelet op artikel 2.20 van het Besluit algemene re gels voor inrichtingen milieube heer, een maatwerkvoorschriften op te leggen voor de volgende in richtingen. Dit ter behoud van de geluidsvoorschriften en bij beho rende gedragsvoorschriften in de geldende milieuvergunning om de huidige bedrijfsvoering niet te be perken en de omgeving te be schermen: - Zuidweg 1 1 in Aagtekerke - Pekelingseweg 8 in Aagtekerke - Ravesteinweg la in Grijpskerke - Rapenburgweg 12 in Meliskerke - Hondegemsweg 6 in Serooskerke - De Zompe 28 in Serooskerke - Zanddijkseweg 8b in Veere - Warwijcksestraat 2 in Veere - Schoolstraat 30 in Vrouwen polder - Benareswea 5 in Westkapelle Alle stukken liggen ter inzage van 16 juli t/m 27 augustus 2010. Buiten openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefo nische afspraak (Centrale Publieks- balie, tel. 01 1 8-555 444). Tijdens deze periode kunnen belangheb benden tegen dit voornemen op grond van artikel 4:8 van de Alge mene wet bestuursrecht schriftelijke en/of mondelinge zienswijzen in dienen die bij het college. Als u niet wilt dat uw persoonlijke gege vens bekend gemaakt worden, moet u dit bij uw zienswijze ver melden. Op verzoek kan t/m 27 augustus 2010 met het college, de aanvrager en eventuele andere aanwezigen van gedachten gewis seld worden over net voornemen tot maatwerkvoorschrift. Zienswij zen indienen per e-mail is niet mo gelijk. Alleen als u tijdig schrifte lijke en/of mondelinge zienswij zen heeft ingebracht tegen dit voornemen kunt u tegen het defini tieve besluit beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Tenzij u kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet de mogelijkheid heeft gehad om zienswijzen tegen het maatwerk voorschrift in te dienen. VASTSTELLEN VERORDENINGEN IVM WERKZAAMHEDEN RAAD EN RAADSCOMMISSIES De gemeenteraad heeft op 1 juli 2010 het Reglement van orde voor de vergadering van de ge meenteraad, de Verordening op de raadscommissies en de Veror dening op de ambtelijke bijstand en de fractie-ondersteuning vastge steld. De verordeningen treden op 1 augustus 2010 in werking en liggen ter inzage. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale pu- blieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg Opening stijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 1 6.00 uur. Op donderdag tot 19.00 uur (met uitzondering van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/VOOR LOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden ingediend. Dat moet schriftelijk ge beuren, ondertekend zijn., binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwa ren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burge meester of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De ge meente moet de zaak opnieuw bekij ken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indie nen. in de meeste gevallen moet ie mand rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voor lopige voorziening gevraagd worden bij de Voorzieningenrechter. Voor in formatie (0118) 555 444. Domburg, 14 juli 2010 Burgemeester en wethouders van Veere

de Faam | 2010 | | pagina 57