VElSÉ INFORMATIE VAN DE GEMEENTE MIDDELBURG EN DE GEMEENTE VEERE INFORMATIEF OVERHEID WK 28 gemeente Middelburg BINNENPLANSE ONTHEFFING EX ARTIKEL 3.6 WRO Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zii met toepassing van artikel 3.6, lid 1 onder c, van de Wet ruimtelijke ordening ontheffing hebben ver leend van het bestemmingsplan 'Mortiere' ten behoeve van de ves tiging van de onderneming Mikro Electro in het pand Mortierebou levard 26 op de PDV-locatie in de Mortiere. Het definitieve ontheffingsbesluit ligt met de relevante stukken gedu rende 6 weken, van 1 juli t/m 26 augustus 2010, ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. De belanghebbende die tegen de ontwerpontheffing een zienswijze heeft ingediend (alsmede degene die redelijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend), kan gedurende de hiervoor genoemde periode een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de rechtbank Middelburg, sec tor bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat ver eist, kan ook een voorlopige voor ziening vragen aan de Voorzieningenrechter bij de recht bank Middelburg. Voor zowel het behandelen van een beroepschrift als van een ver zoek om een voorlopige voorzie ning is griffierecht verschuldigd. BEKENDMAKING WET MILIEUBEHEER Kennisgeving ontwerp van besluit tot opleggen maat- werkvoorscnriften Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn over te gaan tot het opleggen van maatwerkvoor- schrirten ten aanzien van Autobe drijf J. de Visser gevestigd op het perceel plaatselijk bekend als Ohmweg 5K te Middelburg. Het gaat om voorschriften als be doeld in artikel 8:42, lid 1 van de Wet milieubeheer en artikel 2.20, lid 1 en 2.20, lid 5 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling alge mene regels voor inrichtingen mi lieubeheer (ministeriele regeling). Op basis van artikel 2.20, lid 1 en 2.20, lid 5 van het Activiteitenbe sluit bestaat het voornemen maat werkvoorschriften te stellen met betrekking tot geluid. Het ontwerpbesluit en de op het besluit betrekking hebbende stuk ken liggen gedurende zes weken, vanaf donderdag 15 juli tot en met woensdag 25 augustus 2010 elke werkdag tijdens kantooruren ter in zage bij de vakbalie van de ge meente Middelburg, Kanaalweg 3 te Middelburg. Belanghebbenden kunnen gedu rende de ter inzage termijn een zienswijze over vorenstaande, naar keuze, schriftelijk of monde ling naar voren brengen. Een schriftelijke zienswijze dient te wor den ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Ook kan, indien daarom wordt verzocht, tijdens een gesprek een zienswijze mon deling kenbaar worden gemaakt, via telefoonnummer (01 18) 67 52 48. ONTWERPVERGUNNING WET MILIEUBEHEER Buraemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat bij hen een aanvraag om een revisie vergunning in het kader va.n de Wet milieubeheer is ingediend door Philips Lighting Vitrite Middel burg voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning van een inrichting bestemd voor het vervaardigen van lampvoeten en kleine metaalwaarden. De in richting is gelegen aan de Elek- traweg 1 te Middelburg. Zij zijn voornemens de gevraagde milieuvergunning te verlenen. Daartoe hebben zij een ontwerp besluit opgesteld. De aanvraag, de ontwerpbeschik king en andere relevante stukken liggen gedurende zes weken, vanaf donderdag 15 juli 2010 tot en met woensdag 25 augustus 2010 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie Ruimte, Kanaalweg 3 te Middel burg. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ontwerpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Post bus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een monde linge zienswijze binnen de ge noemde periode is het noodzakelijk tijdig een afspraak te maken, telefoon: (0118) 67 52 48 of 67 52 43. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden ver klaard in hun beroep bij de Afde ling bestuursrechtspraak van de Raad van State als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: Buitenruststraat 225/227: renoveren/uitbreiden kantoor pand. Hammarskjöldlaan 47: plaatsen tuinhuisje. Havendijk 2: uitbreiden bo- tenloods. Hoogstraat 19: herplaatsen hekwerk (balustrade). Nadorstweg 3/Gerbrandij- laan 182: verbouw pand. Noordweg/Noord- singel/Wiardi Beekman- laan: bouw 6 eengezinswonin gen, 1 3 appartementen, 23 wooneenheden met gemeen schappelijke ruimten en 2 patio woningen met aanliggende fietsenberging t.b.v. bestaande studentenflat. Veerseweg 159: vervangen duivenhok door blokhut en ver vangen 1 groot voorraam in de woning door 2 kleinere ramen. Vogelstraat 7: bouw carport. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het Stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aanvragen om een bouw vergunning kunnen geen bezwaar schriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de teke ningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt ver leend, afwijken van die welke in het kader van de aanvraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeente lijke) monumenten-, gebruiks- en/of sloopvergunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): Baljuwlaan 4: voldoet aan brandveiligheidseisen (2-7). Burgemeester Baaslaan 1 ged. wijzigen zijgevels en ach tergevel (7-7). Gerbrandijlaan 4E/4F: ver anderen woningscheidende be ton wand (van 2 woningen wordt 1 woning gemaakt) (5-7). Griffioenstraat 36: (tijdelijk tot 1-7-2015) uitbreiden be staande wijkcentrum met 8 por tocabines (1-7). Walensingel 63: aanbrengen reclame (6-7). Willem Arondeusstraat 59: voldoet aan brandveiligheidsei sen (5-7). Bij de hierboven genoemde beslui ten kunnen belangen van derden betrokken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haakjes staande datum een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLING EN VERGUNNING NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende vrijstelling van het be stemmingsplan en bouwvergunning is verleend: Laan van Nieuwenhove 16: plaatsen kap.op garage. De vergunning en alle relevante stukken ligt gedurende zes weken, tfanaf donderdag 15 juli 2010 tot en met woensdag 25 augustus 2010 elke werkdag tijdens kan tooruren ter inzage bij de vakbalie in het Stadskantoor, Kanaalweg 3 te Middelburg. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningver lening en Handhaving een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. De belang hebbende die het niet eens is met de verleende vrijstelling ten be hoeve van het uitvoeren van het desbetreffende bouwplan kan vanaf vrijdag 16 juli 2010 tot en met donderdag 26 augustus 2010 een gemotiveerd bezwaarschrift in dienen bij burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. De belanghebbende die het niet eens is met de overige gronden van voornoemd(e) besluit(en) komt gedurende laatstgenoemde pe riode een zelfde recht van be zwaar toe. Het bezwaarschrift dient onderte kend te zijn en ten minste het vol gende te bevatten: naam en adres van de indiener, de dagtekening, omschrijving van het besluit waar tegen bezwaar wordt gemaakt en de gronden van het bezwaar. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van me ning is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middel burg. Voor een dergelijk verzoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUITEN WAARTEGEN GEEN ZIENS WIJZEN ZIJN INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Micfdelburg maken bekend dat in zake de onderstaande ontwerpbe sluiten binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren zijn gebracht: Hofplein 8-16: verlenen van vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 voor het uitvoeren van schilder- en onder houdswerken. Hofplein 97: verlenen van ver gunning op grond van de Monu mentenwet 1988 voor het aan brengen van een vlaggenmast. ONTWERP-MONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 15 juli 2010 tot en met 25 augustus 2010 ligt bij de vakbalie in het Stadskantoor het ontwerp van een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage voor: Hoogstraat 19: het herplaat sen van een hekwerk (balus trade). Kinderdijk 22: het wijzigen van een kozijn. Voor mondelinge zienswijze tele foonnummer (0118) 67 52 27. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/haar zienswijze omtrent het ont werpbesluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wet houders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 IA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aangegeven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet-ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbesluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet bestuursrecht naar voren hebben gebracht. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke informatiepa gina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maxi maal Teletekstpagina 830. G E M E EN T E RECTIFICATIE Op 7 juli 2010 is gepubliceerd dat het onderstaande plan ter in zage ligt. Dit plan is in overeen stemming met het bestemmingsplan Kom Oostka- pelle en hoeft dus niet ter inzage te liggen. Oostkapelle - het uitbreiden van de winkel op het perceel Dorpsstraat 9 te Oost kapelle; PROCEDURE ONTHEFFING VERLENING EN BOUWVER GUNNING Koudekerke Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in artikel 8 lid 3 sub m van het bestemmingsplan "Kom Koudekerke" en bouwver gunning te verlenen voor: - Het bouwen van de woning met berging waarbij de minimaal toegestane afstand tussen de voorgevel van het hoofdgebouw en de voorgevel van het bijge bouw wordt overschreden op het perceel Middelburgseweg 18; De ontwerpbesluiten, de aanvra gen en de daarbij behorende stukken liggen van 15 juli t/m 25 augustus 201 0 ter inzage. Tij dens deze termijn kunnen belang hebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het col lege. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de ge stelde termijn contact opnemen met mevr. L. (Loes) Donders, tel. (0118) 555 352. Oostkapelle Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.6 lid 1 sub c van de Wet ruimtelijke ordening, artikel 1 2 lid 3 sub d en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in artikel 12 lid 3 sub a van het bestemmingsplan "Kom Oostkapelle" en bouwver gunning te verlenen voor: - Het plaatsen van een aanbouw aan de woning waarbij de maxi maal toegestane bebouwingsop pervlak wordt overschreden op het perceel Schoolstraat 1 De ontwerpbesluiten, de aanvra gen en de daarbij behorende stuk ken liggen van 15 juli t/m 28 juli 2010 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indie nen bij het college. Voor het indie nen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn contact opnemen met mevr. L. (Loes) Donders, tel. (0118) 555 352. Oostkapelle Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 40 van de Woningwet, ontheffing van het bepaalde in artikel 1 8, lid 3 van het bestemmingsplan "Kom Oostkapelle" en bouwvergunning te verlenen voor: - Het vergroten van een dierenart senpraktijk, Oude Domburgse- weg 33A; Het ontwerpbesluit, de aanvraag en de daarbij behorende stukken liggen van 15 juli t/m 25 augustus 2010 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indie nen bij het college. Voor het indie nen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebben den binnen de gestelde termijn contact opnemen met mevr. I. (Ina) van Belzen, tel. (011 8) 555 352. Serooskerke Wij zijn van plan om, met toepas sing van artikel 3.22 van de Wet ruimtelijke ordening, tijdelijk ont heffing van het bepaalde het be stemmingsplan "Rijksweg N57 en rondweg Serooskerke Noord" en bouwvergunning met tijdelijke in standhoudingstermijn te verlenen voor: - Het plaatsen van een ketenpark en het inrichten van een werkter rein aan de Gapingseweg nabij camping Olmenvela; De ontwerpbesluiten, de'aanvra gen en de daarbij behorende stuk ken liggen van 15 juli t/m 25 augusutus 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen be langhebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het col lege. Voor het indienen van een Lees verder op pagina 55

de Faam | 2010 | | pagina 56