Winnaars HD TV aktie Winnaars van De Faam WK poule KLIK LEES dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL OPWWW.DE-FAAM.NL het laatste nieuws! Woensdag 14 juli 2010 - Pagina 22 door tara de vriend VLISSINGEN - Linda Nijssen uit Middelburg kon de eerste plaats in het klassement behouden. De prijswinnaars krijgen deze week bericht over de overhandiging van hun prijs. Omdat een aantal lezers op dezelfde eindstand uitkwamen, is door de redactie gekeken naar de bonusvragen. Omdat de laatste wedstrijd, Nederland - Spanje, zondagavond laat was afgelopen en De Faam op maandag sluit, was er geen gelegenheid om ook de 110e plaats al te bepalen. Deze lezer ontvangt net zoals de nummer één een televisie van AVA Electro. De hele lijst wordt zo snel mogelijk op de website www.de-faam.nl geplaatst en komt volgende week in de krant te staan. 1Linda Nijssen (23) uit Middelburg wint de televisie van AVA Electro 2. Bram de Pooter (66) uit Souburg wint hef Siemens stoomstation van Techno Janssen 3. A.S. Herrebout (39) uit Vlissingen wint de Siemens stofzuiger van Techno Janssen 4. Dennis Lagrand (32) uit Vlissingen wint een cheque t.w.v. 100 euro van ASCO Kozijnen- Zonwering-Glas 5. A. Klomp (59) uit Veenendaal wint een cheque van 100 euro van ASCO 6. Joey van Belzen (20) uit Middelburg wint een cheque van 100 euro van ASCO 7. Gerda Moerdijk (56) uit Amemuiden wint een cheque van 100 euro van ASCO 8. Lieven van Belzen (43) uit Middelburg wint een cheque van 100 euro van ASCO 9. E. Scholten (39) uit Souburg wint een dinerbon Lw.v. 50 euro van Golden Tulip Westduin Ho tel 10. M. Weezepoel (36) uit Souburg wint een dinerbon van 50 euro van Westduin 11Richard Priester (28) uit Amemuiden wint een dinerbon van 50 euro van Westduin 12. Wietze Bouwsma (32) uit Middelburg wint een dinerbon van 50 euro van Westduin 13. J. Dees (48) uit Vlissingen wint het boek Africa United 14. Johanna Karman (26) uit Middelburg wint het boek Africa United 15. -Kees Janse (40) uit Nieuw- en Sint Joosland wint het boek Africa United Punten: 1. Nijssen, Linda (23) Middelburg 595 punten (1) 2. Pooter, Bram de (66) Oost-Souburg 570 (2) 3. Herrebout, A.S. (39) Vlissingen 545 (3) 4. Lagrand, Dennis (32) Vlissingen 520 (4) 5. Klomp, A. (59) Veenendaal 505 (6) 6. Belzen, Joey van (20) Middelburg 495 (7) 7. Moerdijk, Gerda (56) Amemuiden 490 (8) 8. Belzen, Lieven van (43) Middelburg 485 (8) 9. Scholten, E. (39) Oost-Souburg 485 (8) 10. Weezepoel, M. (36) Oost-Souburg 480 (9) 11. Priester, Richard (28) Amemuiden 475 (5) 12. Bouwsma, Wietze (32) Middelburg 470 (6) 13. Dees, J. (48) Vlissingen 470 (11) 14. Karman, Johanna (26) Middelburg 465 (12) 15. Janse, Kees (40) Nieuw- en St.Joosl 465 (8) (N.B: bij het bepalen van de 8e en 9e plaats is gekeken naar de 12 doelpunten van Nederland. Lieven gokte 9 doelpunten en E. Scholten 8. Wietze gokte 12 en J. Dees 17 doelpunten. En Johanna had 11 doelpunten staan; Kees 14 en Achille 9. Daardoor viel Achille nét buiten de prijzen). Alle dagwinnaars bij elkaar. MIDDELBURG - De Faam heeft in samenwerking met Delta Digitale TV en Mikro Electro een schitterende actie, waarbij iedereen zelf kan sco ren. Zo lang Oranje meedoet aan het WK voetbal is elke dag een Samsung Led HD TV van 40" een Samsung HD PVR Delta startpakket jaarabon nement Delta HD pakket te winnen.- Aangezien het Nederlandse voetbalteam het geweldig doet in Zuid-Afrika, zijn er al heel wat TV's weggegeven. Elke week worden de winnaars op de foto gezet. Van links naar rechts: linksonder familie Chamroe uit Vlissingen (win naars dinsdag 6 juli); links boven Tonny Joosse (Mikro); familie Spaapen uit Vlissingen (winnaars zondag 4 juli); fa milie Thomaes uit Hoofdplaat (winnaars zaterdag 3' juli); mevrouw Geerse uit Oostka- pelle; familie Romijn uit Mid delburg (winnaars maandag 5 juli) Gilbert de Raad (Delta); Maurice van de Berg (Mikro) en Ronald Kribbe (Delta. Een na laatste rechtsonder staat de familie Xavier uit Sluiskil (winnaars donderdag 1 juli) en daarnaast de familie Verhage uit Koudekerke (winnaars vrij dag 2 juli). foto: izaakverkes1e MIDDELBURG - Ook voor de Oranjesupporters die de finalewedstrijd zondag avond in de horecagelegen heden van Middelburg en Vlissingen hebben bekeken is een dramatisch einde aan hun WK droom gekomen. De Spanjaarden hebben het Nederlands elftal met 1-0 verslagen. Pas als de tweede verlenging van vijftien minuten bijna voorbij is valt het beslissende doelpunt. Huilende voetballers, maar ook verdriet in Middelburg. Een meisje kan haar tranen niet langer bedwingen en loopt on troostbaar over de Markt. "Ik vind dit heel erg", zegt Roel Patti op het terras van café De Vriendschap. "Nederland heeft geen kansen benut. Ze hadden moeten scoren en hebben het niet waargemaakt. Ik ben hele maal kapot en ga mijn vriendin troosten. En zij mij", voegt Patti eraan toe. Annegien Schonis zit met een strak gezicht op haar stoel. Het is jammer. Liever had ik Nederland zien winnen", wil ze kwijt. Medewerkers van De Vriendschap halen ondertussen de terrasstoelen naar binnen. De fans verlaten massaal de horecabedrijven en gaan mok kend huiswaarts. Op de Markt steken fanatiekelingen nog snel vuurwerk af, de politie bekijkt het, maar grijpt niet in. Mensenmassa Het begon zo mooi. In Vlissin gen zijn er om 20.00 uur dui- verlies WK finale zenden voetbalfans op de been, vrijwel iedereen is uitgedost in een oranje outfit. Bij café 2xBel- len! zitten de bezoekers rond de bar in afwachting van de wedstrijd. "Ik ben er klaar voor en hoop dat er genoeg ruimte voor de fans is", meldt eigenaar Robert Brunke. Voor De VIC op de Nieuwendijk is er een men senmassa. Velen zingen het Wilhelmus uitbundig mee. Een iets te uitbundige supporter giet zijn bier over het hoofd van een meisje. Ondertussen loopt het Bellamypark vol. Kort voor de start van de wedstrijd zegt Toon Poppe, de medeorganisator van het finalefeest daar: "In de bin nenstad zijn bijna vierduizend fans. Dat is super." Tussen al het oranje voor de Concurrent staat Carla Backx in een Spaanse jurk. "Ik ben bang dat Spanje gaat winnen, maar sta achter oranje", legt ze uit. Arjen Roose in het Middelburgse café De Schuur vertelt: "De wedstrijd volgen in de kroeg is leuker dan thuis kijken." De twee tenten voor De Prinse van Oranje zit ten bomvol. Grote schermen voorzien de bezoekers van de spannende wedstrijd. "Deze finale zorgt voor een enorme drukte. Het is geweldig", ver klaart Niels Ribbers. Han en Bernardina Halman zijn van uit Australië gekomen om bij De Vriendschap de beslissende wedstrijd te bekijken. Ook Ro my (11) is daar, Ze zit vanwege een valpartij met haar been in het oranje gips. "Leuk om de fi nale mee te maken", reageert ze, terwijl de supporters 'Holland foto's izaak verkesïe Holland' blijven scanderen.

de Faam | 2010 | | pagina 22