Heldhaftige memory stick 1 aerssens pateer DE<|>HDMIRHLITEIT Kom naar de informatieavond bij de Rabobank, donderdagavond 8 juli 2010 om 20.00 uur. Kribbel krabbel muismat Nieuwbouwproject De Admiraliteit: Geen zorgen over uw dubbele woonlasten! v/ïïilflTETïïl De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL fc makelaars en taxateurs www.rdmirrliteitvlissingen.nl Een initiatief van kanters Meld u nu aan via hetnieuwekopen@kanterstbi.nl of via telefoonnr. 0118 - 41 39 20 1-2-3 een woning kopen met drie zorgeloze regelingen Kopen zonder risico Geen dubbele woonlasten kêé JE De Meerwerk Cheque woensdag 30 juni 2010 - Pagina 70 Het schitterende nieuwe appartementen-complex De Admiraliteit zal verrijzen op een gunstig gelegen plek binnen de stadsgrenzen van Vlissingen. Het project biedt u alles wat u van een luxe appartementencomplex mag verwachten: ar chitectuur van allure en ruime kamers. De drie torens springen direct in het oog. Met hun op het zuiden georiënteerde terrasvormige opbouw en de voeten in het water, is een product gecreëerd voor een heel breed publiek. Elke toren telt 11 zeer gevarieerde appartementen, gelegen boven een souterrain met privé parkeerplaatsen en bergingen. Opvallend aan De Admiraliteit zijn de fors be meten terrassen en loggia's. Wat zou u bijvoorbeeld denken van een op de zon georiënteerd dakterras van maar liefst ruim tachtig vierkante meter? Rondom het project zullen uitgebreide groenvoorzieningen worden aangelegd, inclusief een park. Kortom, een project dat zeer waarschijnlijk zorgt voor zeeën van woonplezier! Gezien de huidige economische situatie ervaart projectontwikkelaar Kanters Bouw en Vastgoed B.V. dat u als kandidaat koper van een mooi nieuwbouwappartement ook aanvullende zekerheden zoekt. Vandaar dat u bij het nieuwbouwproject De Admiraliteit gebruik kunt maken van "Het Nieuwe Kopen". Wilt u hier meer over weten? Kom dan a.s. donderdagavond 8 juli om 20.00 uur naar de informatieavond bij de Rabobank, Lange Zelke 1 te Vlissingen. De stroom 'StarWars' gadgets leek opgedroogd, maar opeens is er dan weer iets nieuws. Nou ja, niet helemaal nieuw, want er wordt voortgeborduurd op een bekend thema: een StarWars held als USB memory stick. Maar de leuke verrassing staat op die stick..wallpapers, video's en geluidjes uit de film krijg je er extra bij en je kunt ze opslaan. Bron: Mimoco.com Er zijn mensen die tijdens het bellen graag een beetje met hun pen ergens op krabbelen en dat werkt nou eenmaal niet op een pc. Maar de Scratch-n- Scroll muismat biedt die mo gelijkheid wel! En als hij vol is, til je de plastic cover omhoog en kun je overnieuw beginnen. Wired.com. Kanters heeft onlangs met Aerssens Pateer make laars de verkoop van dit project opgestart. Beiden hebben vertrouwen in dit bijzondere project, temeer omdat kopers ontzorgt kunnen worden middels de formule van "Het Nieuwe Kopen". Binnen dit concept biedt Kanters u de moge lijkheid om een keuze te maken uit één van drie aantrekkelijke regelingen. Zo kunt u bijvoorbeeld kiezen om een substantieel deel van uw dubbele woonlasten te laten betalen door Kan ters, indien uw bestaande woning bij oplevering nog niet verkocht is. Kijk voor meer informatie, voorwaarden en procedures op www.admiraliteitvlissingen.nl en www.hetnieuwekopen.nl. UiQR&ty mn ut/mie en wwmplvciev Het Nieuwe Kopen.nl TBI bouw VLISSINGEN Doel van de avond is om u uitleg over 'Het Nieuwe Kopen' te geven. Tevens krijgt u de mogelijkheid om uw vragen te stellen aan de ontwikkelaar, makelaar en financieel adviseur, Wij ontvangen u graag bij de Rabobank, Lange Zelke 1 ingang Spuistraatzijde, 4381 EW Vlissingen. Binnen het concept van 'Het Nieuwe Kopen' kunt u een keuze maken uit drie aantrekkelijke regelingen. 33 hoogwaardige appartementen met grote zonneterassen, gunstig gelegen binnen de stadsgrenzen van Vlissingen, aan het water in parkachtige omgeving Prijzen vanaf 235.000 v.o.n'. Verkoopbegeleiding Aerssens Pateer makelaars Telefoon 0118 - 41 39 20 www.aenpmakelaars.nl Kijk voor meer informatie, voorwaarden en procedures op www.hetnieuwekopen.nl

de Faam | 2010 | | pagina 72