Een gebied zo groot als Sparse is de laatste 20 jaar verwoest. Officiële Mededelingen milieu ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Het verhaal van de Amazone: van de Provincie Zeeland Informatie over het provinciaal bestuur, zoals Provinciewerk, vindt u op www. zee la nd.nl i*Avafl3!f7tTiTI De Faam Woensdag 30 juni 2010 - Pagina 55 Vervolg van pagina 54 en de daarbij behorende stukken lig gen van 30 juni t/m 1 1 augustus 2010 ter inzage. Tijdens deze ter mijn kunnen belanghebbenden een schriftelijke zienswijze indienen bij het college. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen belanghebbenden binnen de ge stelde termijn contact opnemen met mevr. L. (Loes) Donders, tel. (0118) 555 352. AANVRAAG BOUWVERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet*- tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Biggekerke - het vernieuwen van de voorpui van de woning Zoutelandseweg 9 (23- 6) Domburg - het vernieuwen van strandpost Domburg Boulevard van Schagen ongenummerd (nabij 21) (11-6) - het vernieuwen van een woning Singel 51 (22-6) Grijpskerke - het vergroten van kantoorruimte Middelburgseweg 9 (15-ó) Koudekerke - het vergroten van een loods Groeneweg 1 1 8-ó) - het oprichten van een woning en ber ging Middelburgsestraat 18 (146) Oostkapelle - het oprichten van bed en breakfast Duinweg 71 (15-6) Vrouwenpolder - het plaatsen van een dakopbouw op ae garage Kon. Beatrixlaan 16 (15-6) Westkapelle - het plaatsen van een bedrijfsloods Oude Zandweg 24 (21 -6) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 1 2 weken) AANVRAAG SLOOPVERGUNNING (bekendmaking op grond van artikel 41 Woningwet - tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Domburg - het slopen van een woning Sin gel 51 (22-6) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 12 weken) VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Domburg - het plaatsen van een verlichtings installatie J.W. Schuurmanstraat 129A (22-6) Oostkapelle - het oprichten van een woonzorg complex met kinderdagopvang Egelantier (ongenummerd) (21-6) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlo pige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. VERLEENDE AANLEGVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending) Oostkapelle - het afgraven van de bodem op het perceel Wijkhuijsweg 3 (17-6) Veere - het kappen van een rij populierbo men op het perceel tegenover Veer- seweg 30 (22-6) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: be zwaar, beroep en voorlopige voor zieningen). U kunt de stukken inzien in het ge meentehuis te Domburg. RECTIFICATIE Op 9 juni 2010 is het volgende gepubliceerd: VERLEENDE AANLEGVERGUNNINGEN (tussen haakjes staat de datum van verzending.) Veere - het herinrichten Veerse Kreek en Vesten 19-5) Dit moet zijn: AANVRAAG AANLEGVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van ontvangst) Veere - het herinrichten Veerse Kreek en Vesten (19-5) Tegen deze aanvragen kan pas een bezwaarschrift ingediend worden nadat op de aanvraag is beslist (in principe binnen 6 weken) NOTA ONTHEFFING SLUITINGSUUR STRANDPAVIUOENS De burgemeester van Veere maakt bekend dat er beleidsregels zijn vastgesteld voor het aanvragen/verlenen van een ont heffing sluitingsuur voor strandpavil joens. Deze beleidsregels liggen ter inzage tijdens de openingsuren van het gemeentehuis en is tegen bet aling van de kosten verkrijgbaar. Deze beleidsregels treden in wer king op 1 juli 2010. GEMEENTERAAD Donderdag 1 juli 2010, 14.00 uur (NB: gewijzigde aan vangstijd) in het gemeentehuis van Domburg Agenda: - Spreekrecht voor de burgers. Vooraf melden aan de griffier Ron Waverijn tel. nr. (0118) 555410 of griffie@veere.nl - Notulen raadsvergadering 27 mei 2010 - 1e Bestuursrapportage - Voorjaarsnota -Kadernota participatiebeleid Walcheren 2010 - 2014 - Begroting Kredietbank Walcheren 2011 -Jaarrekening LéTÉ 2009 - Startnotitie structuurvisie/toekomst- visie Veere - 6° herziening bestemmingsplan Buitengebied - Ontwerpbestemmingsplan Oude Domburgseweg 35 te Oostkapelle - Ontwerpbestemmingsplan "Res idence Wijngaerde" - Voorbereidingskrediet aanleg par keerterrein Marina Veere - Wijzigen van de Inspraakverorde ning - Diverse verordeningen die verband houden met de werkzaamheden van de raad en de raadscommis sies - 10 Bestuursrapportage en 2° Begrotingswijziging Sociale Dienst Walcheren -6° Begrotingswijziging 2010 TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale puDlieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl. BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden in gediend. Dat moet schriftelijk gebeu ren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na ae verzenddatum aan de aanvra ger) en moet tenminste het volgende bevatten: naam en adres indiener- dagtekening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeen teraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de recht bank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet iemand rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlopige voorziening ge vraagd worden bij de Voorzienin- genrechter. Voor informatie (0118) 555 444. Domburg, 30 juni 2010 Burgemeester en wethouders van Veere Zorg voor een happy end. Word donateur van het Wereld Natuur Fonds, wnf.nl WWF GEEFDEAARDEDOOR Vergunning voor Vesta Terminals Flushing B.V.; Vlissingen-Oost Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben aan Vesta Terminals Flushing B.V.; Vlissingen-Oost te Vlissingen een vergunning Wet milieubeheer met voorschriften ter bescherming van het milieu verleend voor het uitbreiden van de bestaande opslag capaciteit voor vloeibare aardolie producten aan Haven 9890 op industrieterrein Vlissingen-Oost. In de vergunning zijn een aantal wijzi gingen aangebracht ten opzichte van het ontwerp. De vergunning ligt van 30 juni 2010 tot en met 11 augustus 2010 ter inzage: - bij de Directie ruimte, milieu en water. Het Groene Woud 1 te Middelburg, op werkdagen van 8-17 uur en desgevraagd buiten kantoor uren. - in het gemeentehuis van Borsele, Stenevate 10 te Heinkenszand, maandag tot en met vrijdag van 08.30-12.30 uur en op donderdag avond van 17.00-20.00 uur. - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Belanghebbenden die zienswijzen hebben ingediend over de ontwerp- vergunning, de adviseurs die advies uitgebracht hebben over de ontwerp- vergunning (belanghebbenden die zienswijzen hebben over wijzigingen die zijn aangebracht ten opzichte van de ontwerp-vergunning) en belang hebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp- vergunning kunnen tot en met 12 augustus 2010 tegen de vergunning beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's Gra- venhage. De vergunning wordt op 13 augustus 2010 van kracht, tenzij overeenkomstig artikel 36 van de Wet op de Raad van State, juncto artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan bij de Voorzitter van de Afdeling-bestuursrechtspraak van de Raad van State (en/of de beno digde bouwvergunning nog niet is ver leend). Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tót mevr. A. Pavic (tel. (0118) 631958). Ontwerp-vergunning Grond- en Baggerdepot Ritthem Gedeputeerde Staten van Zeeland hebben een aanvraag ontvangen om een vergunning Wet milieubeheer van grond- en baggerdepot Ritthem, gelegen aan de Fort de Ruiterweg te Ritthem voor het uitbreiden van de activiteiten en het aanpassen van enkele voorschriften aan actuele wetgeving. Gedeputeerde Staten willen de vergunning verlenen met voor schriften ter bescherming van het milieu. De ontwerp-vergunning ligt van 1 juli 2010 tot en met 11 augustus 2010 ter inzage bij: - de Directie ruimte, milieu en water. Het Groene Woud-1 te Middelburg op werkdagen van 8.00-17.00 uur en desgevraagd buiten kantooruren en; - in het stadhuis van de gemeente Vlissingen aan de Paul Krügerstraat 1 te Vlissingen, op werkdagen van 9.00-16.00 en op donderdag van 9.00-19.00 uur. Een ieder kan tot en met 12 augustus 2010, bij voorkeur schriftelijk, ziens- wijzen over de ontwerp-vergunning indienen bij Gedeputeerde Staten van Zeeland, Directie Ruimte, Milieu en Water, postbus 165, 4330 AD Middel burg. Hierbij kan worden verzocht per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Enkel belanghebbenden die zienswij zen hebben ingediend of belangheb benden aan wie redelijkerwijs niet kan worden verweten geen zienswijzen te hebben ingediend over de ontwerp- vergunning en de adviseurs die advies hebben uitgebracht over de ontwerp- vergunning kunnen later beroep instellen. Voor het inzien buiten kantooruren, mondelinge toelichting en kopieën van ter inzage gelegde stukken kunt u zich wenden tol dhr. D. Voorwerk, lel. 0118- 631147. Provincie Zeeland

de Faam | 2010 | | pagina 57