Ze zijn er weer! Nieuwe Oogst Zeeuwse Hangcultuurmosselen Mi. Zeeuwse 0V-Chip is een succes www.dekabad.nl Verkrijgbaar in onze winkel o.a.: Faelweg 1 (nabij Deltapark Neeltje Jans) 4354 RB Vrouwenpolder, tel. 0111-653451 eeltjejans Werkdagen geopend van 08:00 - 17:00 uur Zaterdag op afspraak dé Weekkrant Route Gratis introductieles kanker en bewegen onder begeleiding van fysiotherapeut en bewegingsdeskundige op maandag 5 juli om 10.00 uur - Zeeuwse oesters - Mosselkroketten - Oosterscheldekreeft - Gamba's/Scampi's - Mosselsaus - Vernieuwd diepvriesassortiment - Mosselgroenten/kruiden Openingstijden: Maandag - vrijdag 8.00-16.00 uur, zaterdag 8.00-14.00 uur. Afspraak zonder wachtlijst! Fysiotherapie Bekken Fysiotherapie Osteopathie Fitness, Zumba, Pilates, Spinning Healthclub Zeeland Gezond Schenge 4, Middelburg Tel. (0118) 632 050 info@zeelandgezond.nl www.zeelandgezond.nl VISKWEKERiJ De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 30 juni 2010 - Pagina 49 Plantenavontuur op de Middelplaten D F KA BAD Ommetje van Ritthem opent Verfmarkt Boogaard Oostkappels Dam- en Schaaktoernooi Bij Verfmarkt Boogaard bent u aan het goede adres voor het juiste product en deskundig advies! Al onze professionele lakken en muurverven worden op erkende machines voor u vervaardigd, hierdoor bent U verzekerd van een goed product op de Juiste kleur. *Met GRATIS artikelen tel.+31(0)115 561527 Meekrapweg 2 4571 RX Axel Nederland VEERE - Natuurmonumen ten houdt op zaterdag 3 juli een wandeling door het na tuurgebied de Middelplaten in het Veerse meer. Deze on bewoonde eilanden bestaan voor driekwart uit grasland. In het voorjaar en de zomer worden de graslanden ge kleurd door de bloemen van verschillende soorten orchi- deeën en de gele bloemetjes van de kleverige ogentroost en vliegen allerlei vogels over dit gebied. De verza meling voor de start is om 13.30 uur bij het infobord langs de Muidenweg vlakbij Wolphaartsdijk. De tocht duurt twee uur en stevige schoenen en een verrekijker zijn aan te raden. Excursie kost voor leden 4 euro, voor niet-leden 7 euro en voor kinderen 2 euro. Aanmelden kan via telefoon nummer: 0113-644044. BAHKAMI KMEUBELS RITTHEM - Wethouder Piet Polderman opent 1 juli om 15.40 uur het Ommetje van Ritthem. Stichting Landschapsbeheer heeft met Leo de Visser en Henk van Hoepen van het dorpsco mité een wandeling ontwikkeld in de omgeving van Ritthem met het krekengebied bij Fort Rammekens, de Louwerse Wege- ling en de Westerschelde. De route is ongeveer 10 kilometer. MIDDELBURG - De gratis per soonlijke Zeeuwse OV-chipkaart is nu aangevraagd door meer dan 10.000 Zeeuwen. Sinds 1 juni biedt de provincie Zeeland de mogelijkheid om gratis de persoonlijke OV-chipkaart aan te vragen. Zeeuwen besparen dan 7,50 op de aanvraag en, indien gekozen wordt voor au tomatisch opladen, ontvangt de aanvrager ook een speciale Zeeuwse editie. De actie is een enorm succes en binnen een maand hebben ai meer dan 10.000 Zeeuwen de kaart aan gevraagd via www.zeeuwseov- chipkaart.nl, 0900-2100800 of het OV-chipkaart Infopunt. De kaart kan ook op. locatie worden aangevraagd bij het OV-chip kaart Infopunt. De provincie biedt de inwoners van Zeeland hulp bij het aanvragen van de kaart en er wordt een digitale foto gemaakt voor op de kaart. Voorwaarde is echter wel dat men beschikt over intemetban- kieren. Er moet namelijk een iDeal betalingstransactie van 1 eurocent gedaan worden ter ve rificatie van het rekeningnum mer om de kaart automatisch op te kunnen laden met saldo. Wie geen intemetbankieren heeft kan een aanvraagpakket afhalen bij het OV-chipkaart Infopunt en zo de kaart gratis (per post) aanvragen. OOSTKAPELLE - De Dam- en Schaakclub Oostkapelle houdt op donderdag 15 juli voor de vijfentwintigste keer het traditionele zomertoer- nooi. Het toernooi wordt ge houden in een zaal van de Zionskerk aan de Duinweg 36a in Oostkapelle. Inschrij ven kan van 18.30 tot 19.00 uur. Na de indeling van de partijen beginnen direct de wedstrijden. Burgemeester Rob van der Zwaag zal ook dit jaar weer de eerste zetten aan het eerste dambord en eer ste schaakbord verrichten. Deelname kost 3 euro. ----- De- verfspeciaalzaak van Middelburg KOUENOi IK t 0 I18-650O24 vWVW.VÉsKF M ARK U-: iwC.AAHO.Ni Bij aankoop van 1 titer een Copenhagengold 08 kwast Bij aankoop van 2 titer een Anza lakrol setje 5 detig Bij aankoop van 3 titer kadobon t.w.v. 10,00

de Faam | 2010 | | pagina 51