Sponsortocht ALS een succes AZZ least VW Foxen bij Auto Poppe-Vlissingen vW*AUTO Soepel gedrag en perfecte controle BEDRIJF Woensdag 30 juni 2010 - Pagina 41 VLISSINGEN - Afgelopen zaterdag werd ook dit jaar in Zeeland weer meegedaan aan het landelijke fiets- evenement. Vanuit heel Zeeland en daarbuiten verzanlelden ongeveer 200 enthou siaste fietsers tussen de 5 en 91 jaar zich bij Autobedrijf J.W. de Voogd in Vlissingen en vertrokken na het startsein van burgemeester Wim Dijkstra. De fietstochten van 20 en 50 km konden, buiten verwachting, nagenoeg droog gereden worden. De fietsers en scootmobielers wer den wel geplaagd door een stevige wind, maar de gesponsorde inhoud van het overlevingspakket en het hapje en drankje onderweg leverden voldoende energie voor het uitrijden van de tocht. Na terugkomst konden de fietsers op adem komen bij een uitgebreide lunch en diverse activi teiten. De opbrengst van het evenement kwam geheel ten goede aan de Stichting ALS, met als doel onder zoek mogelijk te maken naar oorzaak en behandeling van deze ingrijpende spierziekte. De opbrengst van het Vlissingse evenement was 6.927,33 euro! De 15 vrijwilligers en initiator Jarien Sinke kijken terug op een op alle terreinen meer dan geslaagd evenement. Zij gaan er dan ook van uit dat met dit succes de basis voor een jaarlijkse traditie is gelegd. Auto Poppe heeft al vele jaren, tot volle tevredenheid van het manage ment, het wagenpark van de Stich ting AZZ in beheer. Dit wagenpark bestaat uit een reeks Volkswagen personenauto's en bedrijfswagens. Vorige week zijn de bestaande VW Foxen vervangen door nieuwe. Ze werden feestelijk afgeleverd aan de medewerkers. De VW Fox voldoet aan de eisen van AZZ: groot portier, hoge zit en natuurlijk optimale vei ligheid. Verder was de grote mate van betrouwbaarheid én de aan trekkelijke kilometerprijs bepalend voor de keuze van de Fox. Stichting Agogische Zorgcentra Zeeland (AZZ) biedt behandeling en begeleiding aan kinderen, jongeren en hun ouders bij opvoedings-, gedrags- en/of ontwikkelingsproblemen. AZZ helpt kinderen zoveel mogelijk thuis in het eigen gezin. Aanvullend kunnen andere vormen van hulp, zoals dagbehandeling, crisishulp, 24 uursbehandeling of begeleid zelfstandig wonen worden geboden. Wanneer een kind (tijdelijk) niet thuis kan blijven, vangt AZZ een kind bij voor keur op in een pleeggezin. Voor alle hulp geldt dat die zo snel mogelijk start en niet langer duurt dan noodzakelijk is. AZZ heeft bijna 40 behandellocaties verspreid over heel Zeeland. De medewerkers zullen de nieuwe auto's vooral gebruiken om cliënten te bezoeken door heel Zeeland. Jan van As, Manager Fleet- sales van Auto Poppe, had er vorige week woensdag samen met zijn medewerkers, een flinke klus aan om alle auto's de showroom uit te rijden. Maar toen stond er ook wat! Keurig op een rijtje en ook nog eens netjes gerangschikt op kleur stonden er 20 hagelnieuwe foxen in het zonnetje te schitteren. Met recht een staaltje om trots op te zijn. Op de foto van links naar rechts, Mark den Heeten (importeur PON), Jan van As (Auto Poppe), Chris Paauwe, Erna Jansen, Annemarie Schilperoord, Martin Janse en Ad van de Boomgaard (allen AZZ). stabiliteit oplevert in bochten. De ASX heeft een aërodynamisch uiterlijk en biedt elke bestuurder een perfecte zitpositie. De aflopende vorm van de motorkap zorgt voor een goed zicht op de weg, wat zowel de veiligheid dient als het manoeuvreren met de auto vereen voudigt. De iets hogere zit maakt in-en uitstappen eenvoudig mogelijk en is extra comfortabel op langere trajecten. Het Keyless Operation System van de ASX maakt het mogelijk om weg te rijden zonder de sleutel uit de jas- of broekzak te halen; de aanwe zigheid ervan is genoeg. De motor wordt gestart met een druk op een knop in het dasboard, met ingetrapte koppeling en de versnelling in neu traal. Eenmaal gearriveerd, schakel je de motor eenvoudig uit met een tweede druk op de knop. Door Marina Meijers Rijplezier begint met vertrouwen. En vertrouwen, dat is iets dat de Mitsu bishi ASX zeker biedt. Bij Autobedrijf J.W. de Voogd in Vlissingen staat deze crossover voor ons klaar en eerlijk is eerlijk, de instapprijs van 21.499 euro is zonder meer aantrek kelijk te noemen. Sinds februari van dit jaar rijdt de Mitsubishi ASX al rond in Japan en daar is de auto goed ontvangen. Hier is de auto nog maar net op de markt en met een groeiend animo voor dit soort modellen heeft het merk vertrouwen in de ASX. Op veel vlak ken doet de ASX aan de Mitsubishi Outlander denken, niet alleen aan de buitenkant, ook het interieur ver toont wel wat overeenkomsten. De ASX is dan wel een compacte cross over, de buiten maten van 4,30 lengte, 1,77 breedte en 1,62 hoogte zijn niet eens zoveel kleiner dan de Outlander. Vertrouwen begint natuur lijk met controle en om die reden heeft de Mitsubishi ASX een grote spoorbreedte en een lange wielbasis. Dat biedt een solide fundament, onder meer voor de MacPherson voorwielophanging en de multi-link achterwielophanging. Zij rekenen op soepele wijze af met elke onef fenheid in het wegdek. De schok- brekers en stabilisatorstangen zijn afgestemd op sportief gebruik, wat een uitstekende handelbaarheid en Heel handig en je went er supersnel aan. Het doet er niet toe waar de reis naar toe gaat, in de ASX kun je (bijna) alles meenemen wat je op je bestemming nodig hebt. De laad ruimte heeft een capaciteit van 442 liter en kan optimaal worden bereikt via de riante achterklep. De laadvloer is vlak en kent geen tildrempel, waardoor zelfs de zwaar ste bagage makkelijk kan worden ingeladen. De Mitsubishi ASX is er vanaf 21.499 euro voor de 1.6 ClearTec Inform. Deze beschikt standaard on dermeer over verschillende airbags, airconditioning en multi-mode key less entry systeem. De 1.8 Dl-D ClearTec Intro Edition begint bij 27.499 euro. Deze heeft standaard onder andere cruise con trol, climate control, lederen stuur en pook en luxe bekleding. De versie die wij mochten testen, de 1.8 Dl- D HP ClearTec Intense is er vanaf 29.999 euro. Hierbij een uitgebreide extra uitrusting waaronder parkeer- sensoren achter, glazen panora madak en automatisch inklapbare buitenspiegels. Meer informatie over de ASX bij Tramper Goes in Goes of Autobedrijf J.W. de Voogd in Vlissingen.

de Faam | 2010 | | pagina 43