Walcheren Ijsbaan promotie begint Alles Stroomt... Cursus leren knippen Gant fiets van Johns Meer Miele bij AVA Uit het Zakenhart van... dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Sponsors kijken bij Veertig jaar Camping Ons Buiten Woensdag 30 juni 2010 - Pagina 24 OOST-SOUBURG - Jan- neke en John de Korte, ei genaren van John's Men Women in Oost-Souburg, overhandigden 15 juni een Gant retrofiets aan Nico Zoutenbier uit Middelburg. Hij won de actie van John's Men Women, die in april en mei werd gehouden. Notariswinkel Heuvel mans trok zijn naam uit de kandidaten. Bij een aankoop van minimaal 100 euro aan Gant artike len was deze fiets van dui zend euro te winnen. Het is een gelimiteerde fiets die speciaal ontworpen is voor Gant. John's Men Women is te vinden aan de Kanaalstraat 12. Meer informatie via: www.johns. nl of 0118-462158. Your Line Hairdesign in Hoedekenskerke. Horeca in 't oranje MIDDELBURG - Your Line Hair Design begint 6 sep tember met een kappers cursus Leren Knippen in Winkelcentrum Dauwen- daele in Middelburg. Saskia van Poelje, ruim vijftien jaar allround kapster, visagist en make-up artist heeft een kapsalon in Hoedekensker ke. "Daar geef ik de cursus en ik had diverse cursisten uit Walcheren. Zo leek het mij een goede optie om dit ook in Middelburg te gaan doen." De cursus bestaat uit tien lessen en het materiaal kan bij de cursus aange schaft worden. Inschrijven kan via www.yourlinehair- makeupdesign.nl of via tele foonnummer: 06-22427531. Angelo Kooman in het nieuwe gedeelte in de winkel OOST-SOUBURG - Sinds vorige week beschikt AVA Electro in Oost-Souburg over een Miele Innovation Centre. Achter in de de zaak is, na de verbouwing, nu een aparte shop waarin een breed assortiment Miele- apparaten wordt gepre senteerd. "We zijn er trots op dat onze zaak over een Miele Innovation Centre beschikt, er zijn 75 shops in Nederland, waarvan nu dus ook één in Souburg", aldus eigenaar Angelo Kooman. Ook is het gedeelte van het witgoed aangepast zodat er een sfeervolle showroom is öntstaan waar de pro ducten beter in uitkomen. Ava Electro is te vinden aan de Kanaalstraat 44 in Oost- Souburg. meer informatie via: 0118-471777. VLISSINGEN - KEK, hetnieu- we project van Het Gors, aan de Vlissingse Scheldestraat 21, houdt donderdag 8 juli vanaf 15.00 uur een spon sordag. "Dan kunnen wij de mensen van bedrijven be danken die bij de opbouw van KEK karweitjes hebben gedaan of minder kosten in rekening brach ten", verduidelijkt unitma nager Marianne van Hekke. Hun namen staan op een sponsorzuil. De gasten krij gen een rondleiding en be kijken KEK in bedrijf. "Dan kunnen ze dus zien hoe er gewerkt wordt", meldt Van Hekke. OOSTKAPELLE - Camping park Weiness Ons Buiten houdt zaterdag 3 juli een open dag voor alle gasten, lokale buurtbewoners en andere geïnteresseerden in het kader van hun veertig jarig jubileum. Er is een pro gramma voor jong en oud en van 13.00 uur tot 20.00 uur kunnen mensen genieten van een gratis rugmassage of een kijkje nemen bij de andere sauna faciliteiten. De feeste lijkheden zijn heel divers van schminken,fietstochten, ringrijden tot een presentatie van streekproducten met als afsluiting de feestavond en het kinderkamp. Op zondag 4 juli is er een wallcing din ner, met de mogelijkheid om zelf lekkere streekproducten te koken op een moderne buitenkeuken. Gabriel Cop- poolse is de recreatieonder nemer van Ons Buiten. De reden dat zij al veertig jaar bestaan heeft ermee te ma ken dat het bedrijf constant vernieuwt. Er wordt inge speeld op de ontwikkelin gen in de toeristische markt. Daarbij zijn de gasten van Ons Buiten het uitgangs punt. Ons Buiten is een fa miliebedrijf met luxe kam peerplaatsen, huurobjecten en mooie faciliteiten, met als basis de oorsprong van het bedrijf: de nostalgische boomgaard. De open dag is van 10.00 tot 20.00 uur. MIDDELBURG - De zomer staat voor de deur, de zon hoog aan de hemel de temperaturen lopen op tot tropische tempe raturen maar wij hebben een ijskoude mededeling. Van 4 de cember tot en met 2 januari staat de jaarlijkse ijsbaan weer op de Markt in Middelburg. 500 m2 meter schaatsplezier voor jong en oud met dit jaar zelfs een uitbreidding van een krab- belbaan voor de allerkleinsten. Vita event uit Middelburg is vo rige week begonnen met het verzenden van de sponsorbro chure met verschillende mo gelijkheden voor instellingen, verenigingen en bedrijven om te participeren aan de ijsbaan. Meer informatie over participa tie aan de ijsbaan: 0118-635443 MIDDELBURG - "De klanten hebben bij elk doelpunt dat het Nederlands elftal heeft gescoord van mij een gratis oranjebitter gekregen", vertelt Judith Doornen van café De Reutel, aan de Middelburgse Stationsstraat. De uitzinnige oranjesupporters zijn in de watten gelegd door de horeca op Walcheren. De Reutel hangt vol met WK lampjes, Beesies, slingers en ballon. Aan de overkant bij hotel Du Commerce is bij elke wedstrijd van oranje een barbe cue gehouden en de wedstrij den zijn er net als in De Reutel te volgen. Aan het plafond van Eetcafé De Koning, hangen honderden minivoetballen. "Daarmee zijn ze vier uur bezig geweest", lacht Merel de Groot. Iets verderop in De Schuur is het gesprek van de dag natuur lijk het voetbal. "Elk Nederlands doelpunt is een rondje van de zaak", roep Sonja Tienpond gul. De Prinse van Oranje, aan de Pottenmarkt is de afgelopen weken helemaal losgegaan. "Buiten hebben wij grote ten-' ten neergezet", vertelt Niels Ribbers. Binnen en buiten bekijken de bezoekers de wedstrijden. Op de Markt is het een en al oranje. Bij De Huifkar geen live wedstrijden, maar wel perso neel gehuld in oranje T-shirts. Zenc, vlak ernaast, vertoont de wedstrijden via de beamer. Als aanprijzertjes staan op de bar flesjes oranje sinaasappellikeur In Vlissingen was het feest, foto: Toon Poppe met wodka 'Hup, Holland, Hupje'. Supporter Gerard Peks kijkt thuis met vrienden de wedstrijden en snelt zich dan naar het Vlissingse Bellamy- park. Met zijn oranje T-shirt, koptelefoon en muts feest hij in De Dop. "Tijdens de rust bij iedere wedstrijd hebben wij in Speyk Happy Hour", meldt bar tender Tom. Volgens Karin van De Branding is het WK groot feest voor de klanten. Als Ne derland speelt zijn alle drankjes 1,50 eu ro, behalve gedistilleerd. "WK kijk je bij mij op een lief klein schermpje. Geen oranje versie ringen, want ik ben republikein, maar rood, wit, blauwe", aldus Willem Houtman van brasserie Sans Etoile. En in De Wicked zegt Carolien dat de voetbal kijkers zich weliswaar storen aan het geluid van de Fufu Ze- la's, maar vooral genieten en juichen. Naast de Hollanders vinden ook veel Engelse voet balliefhebbers de weg naar Michieltje. Daar is alles oranje versierd met een Engelse vlag er tussenin. VLISSINGEN - Het paviljoen staat er al even, maar dit week end is het pas echt feest. In kiosk Alles Stroomt op het Stadspark Scheldekwartier is zaterdag 3 juli vanaf 15.00 uur livemuziek. Voor uitbater Alex Bezem is dit openingsfeest het begin van een seizoen vol evenementen: "In juli hebben we hier activiteiten van Onder stroom, in augustus is hier van alles te beleven rondom het Nazomerfestival. Daarnaast zijn klanten natuurlijk welkom voor koffie, thee en heerlijke broodjes." Openingstijden: woensdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 18.00 uur. Info: www.kioskallesstroomt.nl. Alex Bezem van kiosk Alles Stroomt. FOTO: MARINA MEIJERS

de Faam | 2010 | | pagina 24