Weekend vol auto's, races en motoren Fiets een Rondje met een Pontje Prima service én een voordelige, vaste prijs? wM Gebr. Baljeu Tassen kortingen v.a. 10% 120,- Eï!ÜS3330!ïl De Faam Zee F" Dames Schoenen v.a. 30,- Kinder Schoenen v.a. 25,- Heren Schoenen v.a. 30,- Rucanor sportschoenen v.a. 15,- Heren Sandalen 20% korting mephisto ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Profiteer ook van Zeeuwse zekerheid! DELTA, voordelig en dichtbij. «ïigem Zeeland vanaf het water Weidse luchten en wind door je Even uitrusten Wat lekkers vanuit de kombuis Ontmoetingen met andere pass WïifcT:/- r»«ts Meer informatie op www.rondjepontje.nl Onze Opruiming begint NU Kleur licht bruin Van: Voor Sinds 1903 100 Jaar een Naam in Schoenen Kanaalstraat 1 Oost-Souburg 0118-461525 Woensdag 23 juni 2010 - Pagina 5 Weekwinnaars HD televisie MIDDELBURG - De Faam heeft in samenwerking met Delta Di gitale TV en Mikro Electro een geweldige actie op touw gezet. Elke dag krijgt één winnaar een Samsung Led HD TV van 40" een Samsung HD PVR Delta startpakket jaarabonnement Delta HD pakket. Zij krijgen dit mooie prijzenpakket omdat zij de poster uit De Faam van 9 ju ni voor hun raam hebben ge hangen, duidelijk zichtbaar vanaf de openbare weg. Zo sco ren zij eenvoudig en zitten op de eerste rij voor het WK. Iedere dag wordt rond 19.00 uur de winnaar op de website www.de- faam.nl bekendgemaakt. De ac tie loopt zolang het Nederlands elftal meespeelt in het WK Voet bal in Zuid-Afrika. De weekwinnaars krijgen op woensdag hun prijs bij Mikro Electro in Middelburg. Twee winnaars, J.K. Kalisvaart uit Spuien K. de Feyter uit Temeu- zen, konden niet bij de over handiging aanwezig zijn en ont breken op de foto. Spectaculaire dragraces, ook met vrachtwagens, zijn onderdeel van Speed Gein. foto: fred d0cter/fd2 v.l.n.rJohan Looise en Tonny Joosse van Mikro Electro, J. Snijders uit Zierikzee, familie F. Ver biest uit Vogelwaarde, familie J. van de Woestijne uit Aagtekerke. foto: izaak verkeste GOES - Liefhebbers van snelheid, motoren, tuning én verbrand rubber worden op hun wenken bediend tij dens Speed Gein van vrij dag 30 juli tot en met zon dag 1 augustus in de Zee landhallen in Goes. De kaartverkoop is deze week begonnen. Een weekend lang zijn in de Zeelandhallen talloze activitei ten rondom het speedthema, waaronder driftdemo's, vuur shows, dragracing en 4x4-rij- den. Ook voor eigenaren van getunede auto's is het evene ment een must. Overtuig met je auto de jury tijdens het specta culaire Speed Gein en win prijzen op de tuning meeting. In samenwerking met JP's Tu- ningshop, Car Audio Zeeland en Streetpounders wordt een tuningmeeting georganiseerd in de Westerscheldehal. Er is plaats voor ongeveer 250 auto's. Wie gezien wil worden met zijn auto, kan zich inschrijven via www.speedengeingoes.nl. Maar er is nog veel meer te doen en te zien tijdens Speed Gein. Het parkeerterrein is één groot circuit met stuntshows, dragra cing, 4x4-rijden, rondvluchten en tankdemonstraties van de Landmacht. Bezoekers van Speed Gein kunnen tegen een gereduceerd tarief karten en ge bruik maken van de faciliteiten van het aangrenzende Leisure Centre met onder andere een bioscoop, wokrestaurant en bowlingbaan. Kaarten zijn te koop via www.speedengeing- oes.nl. Bel 0800-5150 en stap in voor 1 juli! In de zomer herleeft in Zeeland de tijd van weleer. Een aantal pontjes is dan weer in de vaart. Ze varen speciaal voor voetgangers en fietsers, via oude historische trajecten en nieuwe verbindingen. - Levendige havens, oude dorpen en steden, monumenten, een klein museum, groene ruimte, mooie fietsroutes, kortom... Provincie Zeeland <5^ Zeeland 7 op de

de Faam | 2010 | | pagina 5