O R A N J uitvaartcompact.nl Parkeerterreintje Zuidsingel gaat dicht DE KAPPER TE DUUR!!! uitvaart regelen via internet Maakt de prijs voor u het verschil? 23 24 JUNI k ORANJE SOEZEN OF TOMPOUCEN: 24 uur per dag, 7 dagen per week ook vooraf vast te leggen Kies ook voor 3 jaar energie! DELTA, voordelig en dichtbij. De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 90 euro Afrekenen voor een pot bier Kinderworkshop toverballen Oostkapelle versterkt Dal Zomerconcert van Ensemble Elancore Wandeling door het Veerse Bos Lezing topschrijver Tomas Ross örRAfi Nu in uw regio Knippen voor beginners Voor informatie: 0113-639773 06-22427531 Voetbalvereniging GPC Vlissingen zoekt trainer voor B1-selectie. Woensdag 23 juni 2010 - Pagina 3 veilige stad De Vlissingse politie geeft spontaan een demonstratie van meer blauw op straat. "Ik heb voor onveiligheid op straat gezorgd. Omdat ik bij een vrouw voor de deur heb gestaan en riep dat ik haar iets aan zou doen", aldus dakloze Ebby (36). Hij doet zijn bekentenis in de Vlissingse Scheldestraat met een pot bier in de hand. Een passerende politiewagen komt direct terug, twee agenten stappen uit en krijgen versterking van twee collega's op mountainbikes. Ebby mag negentig euro afrekenen voor alco hol op straat. Gemeentewoordvoerder Mirjam Jongejan stelt dat de 370.000 euro extra van de gemeente ook bedoeld is voor eventuele nieuwe projecten om de stad veiliger te maken. Zoals buurtbemiddeling, een sleutelwerkplaats, scooterjeugd en de aanpak van toenemend drugs- en alcoholgebruik bij jongeren. met onbekenden. Iets verderop zegt T. Ladenberg dat ze schrikt van groepen die overal staan. "Er moet meer politie komen op straat", benadrukt ze. Dat vindt ook een groep meisjes. Zij voe len zich onveilig als zij in het weekend uitgaan in Vlissingen. MIDDELBURG - Met in gang van 1 juli sluit de ge meente Middelburg het ter- reintje aan de Zuidsingel, hoek Koepoortlaan. Het terrein wordt dan zodanig afgesloten, dat er geen au to's op het terrein kunnen rijden. Auto's die vanaf die dag daar nog staan gepar keerd worden op kosten van de eigenaar- wegge sleept Sinds het vertrek en de sloop van de gebouwen van Minia tuur Walcheren was de ontsta ne open plek geliefd als par keerterrein bij autobezitters. Zij konden daar namelijk hun auto gratis parkeren. Na een jaar gedogen heeft de gemeen te Middelburg besloten het ter rein vanaf donderdag 1 juli af te sluiten voor het openbaar ver keer. De redenen hier voor zijn: In het geldende bestemmings plan (bijzondere openbare doeleinden) is het parkeren al leen toegestaan voor het daar gevestigde bedrijf. Destijds dus Miniatuur Walcheren. De in gang van het terrein ligt aan een doorgaande fietsroute en de vele in- en uitrijdende au to's brengen de fietsers in ge vaar. Het gebruik door langpar- keerders en mislopende in komsten. VLISSINGEN - Miniclub de Dagvlinders aan de Kleine Markt 5 in Vlissingen houdt' zondag 27 juni de kinderw orkshop toverballen maken. Het is voor kinderen van twee tot twaalf jaar van 12.00 tot 17.00 uur. Door zelf de kleuren te kiezen straalt elke toverbal een unieke sfeer uit. Kosten zijn volgens het miniclub tarief. Info: 0118-436912. OOSTKAPELLE - De eerste damesselectie van Voetbal vereniging Oostkapelle ver sterkt zich het komend sei zoen met maar liefst zes nieuwe speelsters. In navol ging van Kelly van der Kaap (Walcheren), die in de win terstop de overstap naar Oostkapelle maakte, komen nu ook Joraline Wielders (v.v Sleeuwijk), Mieke Nieu- wenhuijse en Wendy Raas- Schoolmeester (beiden s.v. Nieuwdorp), Annelien van Hecke (v.v. Temeuzen) en Kaylee Dieleman (Sinaai Girls, België) de gelederen versterken. Mirjam van Bel- zen, Marijke van den Dries (blessure) en Judith Eek- hardt zijn gestopt. MIDDELBURG - Vocaal En semble Elancore geeft op zondag 27 juni een zomer concert in de Koorkerk in Middelburg. Het program ma bestaat uit voornamelijk Engelse liederen en madri galen, gevolgd door kathe drale koormuziek, voorna melijk uit de Anglicaanse traditie. Daarnaast wordt ook de cantate Alles was ihr tut van Dietrich Buxtehude uitgevoerd. Het concert staat onder leiding van Leo Smit met aan het orgel Jos Vogel. Medewerking wordt verleend door een instru mentaal kwintet onder lei ding van Heieen de Munck. Het begint om 15.00 uur en entree kost 10 euro. Kinde ren tot 16 jaar gratis. VEERE - Samen met een gids van Staatsbosbeheer het Veerse Bos in kan dins-- dag 29 juni om 19.30 uur. De wandeling, die deelnemers langs de kreken en door het, na de inundatie van Wal cheren aangelegde, bos voert duurt anderhalf uur en begint aan de Land- schuurweg 5 in Veere. Deel name kost 2 euro voor vol wassenen en 1 euro voor kinderen. Aanmelden: 0118-582940 VLISSINGEN - De bekende schrijver Tomas Ross komt op zaterdag 26 juni naar Bi bliotheek 't Spui in Vlissin gen. Vanaf 14.00 uur vertelt hij over het combineren van feiten en fictie in één ver haal. Tomas Ross is vooral bekend vanwege zijn enor me oeuvre aan thrillers. On langs schreef hij het scena rio van de populaire tv-serie Schavuit van Oranje over prins Bemhard. Momenteel werkt hij aan een nieuwe tv- serie over koningin Beatrix. Entree kost 7,50 euro en re serveren via 0118-422100. www.yourlinehair-makeupdesign.nl GPC Vlissingen zoekt voor het komende seizoen 2010-2011 een enthousiaste jeugdtrainer, het liefst gediplomeerd, of iemand die bereid is om een trainerscursus te volgen. Een trainer, die beschikbaar is op maandag- en woensdagavond voor het geven van trainingen en die zaterdags de.coaching doet. Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met: Andre Wurth, voetbaltechnisch-coördinator bovenbouw jeugd GPC Vlissingen, Tel.: 0118-468297 E-mail: antrewurth@zeelandnet.nl Of Bram Brouwer, TC-lid bovenbouw jeugd GPC Vlissingen, Tel.: 0118-415445, E-mail: bramadri@zeelandnet.nl Bel 0800-5150 en stap in voor 1 juli! I I li rhe moüt-vtatty company

de Faam | 2010 | | pagina 3