Verschillende werkelijkheden "Zegels sparen, dat zit ons in het bloed" huislijn^nl Open Huizen ostoen zien wat we kunnen! A.s. Zaterdag 26 juni Kijk in uw regio op www.huislijn.ni - Communicatielaan 19.4538 BV Temeuzen Wilt u meer informatie over dé Recreatiekrant of direct advertentieruimte reserveren, neem dan snel contact op. MmIMI Bezoek op 25 en 26 juni onze kijkwoning I.UWJjmiU De FaamALTIJD ACTUEEL: Oog&Oor overdreven -affecten uit de kast gehaald moeten worden Tussenwereld The Lovely Bones is een ver filming van de ijzersterke best seller f)e wijde hemel van Alice Sebold. Dat was een hele uitda ging voor regisseur Peter Jacks on. Een iets te grote uitdaging, ondanks een ster rencast met onder anderen Mark Wahl- berg, Rachel Weisz, Susan Sarandon en Saoirse Ronan. Nadat zij door een buurman is ver moord, komt de veertienjarige Susie Salmon in een soort tussenwereld te recht, waar zij ook andere slachtoffers van de buurman, die een serie moordenaar blijkt te zijn, ont moet. Vanuit die positie pro beert Susie haar vader te helpen bij het pakken van de moorde naar en haar familie te bescher men. Met effecten waar je van moet houden, of waarvan je zegt: toch maar liever het boek. Vanuit de ene werkelijkheid kij ken naar een an dere. Dat lijkt een vaste truc. Of toch niet? In Triangle en in The Lovely Bones wordt het op heel verschil lende manieren gedaan. De alleenstaande moeder Jess (Melissa George) is uitgenodigd om Greg en een aantal andere vrienden een zeil tochtje te maken op Gregs zeil jacht de Triangle. Jess komt enigszins verdwaasd aan en vertelt haar autistische zoontje bij school achtergelaten te heb ben. Ook tijdens de zeiltocht blijft Jess niet zichzelf en wordt zij door déja vu's overvallen. Een plotselinge storm overvalt het gezelschap, waarna het zeil schip omslaat. Als de opvaren den daarna hun toevlucht ne men op het enorme cruiseschip Aeolus begint het verhaal eigen lijk pas echt. Of opnieuw. Want daar gaat het in Triangle om. Zowel de personages als de kijker raken verstrikt in een web van herhalingen, waarbij het vooral de vraag is of en wanneer het patroon doorbroken kan worden. Zonder dat allerlei deweekkrant.nl Woensdag 23 juni 2010 - Pagina 32 DOOR ELLEN DE VRIEND MIDDELBURG - Nederlan ders sparen zegels, punten, bonnen en wat nog meer? Ongeveer 75 procent van de Nederlanders laat zo'n spaarvoordeeltje niet aan zich voorbijgaan. Vooral de punten van Douwe Egberts zijn geliefd. Van alle spaar acties die bedrijven verzin nen om klanten aan zich te binden, is het sinds 1923 be staande spaarplan van DE het meest populair. "Zegels sparen, dat zit ons in het bloed", zegt Hannie Wittens uit Middelburg. Zij plakt voordeel stickers bij de supermarkt, heeft servies gespaard bij diezelfde winkel en bundelt eveneens trouw alle DE spaarpunten. Mie- ke Verhage geneert zich een beetje, maar bekent eveneens een trouwe spaarder van zegels en voordeelpunten te zijn. Ja, ook Douwe Egberts. En van de botervloot knipt zij ook de hoek jes met spaarpunten af. Wat zij daarmee kan sparen? Mieke heeft wél eens gekeken en moet dan honderden boterhoekjes hebben voor iets van servies of keukengoed. Maar zij heeft ook wel aardigheid in het sparen en het kost niets. De Aroma Rood- pakken staan ook hoog in het vaandel van de 81-jarige me vrouw Hendriksen uit Middel burg. "Ik drink die koffie al jaren, dus kan ik ook de punten wel sparen. Theeglazen en zo'n theepot met een waxinehouder heeft zij onlangs nog besteld. Dat is toch leuk? Gewoon een ca deautje voor jezelf." Stadsgenoot Hans zegt punten te sparen bij de Keurslager. Die worden van zelf op een spaarpas geboekt, hetgeen hij een voordeel vindt omdat hij dan niet hoeft te tellen, plakken of likken. En voor zijn moeder spaart hij Optimel pun ten. Wat ze daarmee kan sparen, weet hij niet. "Een gratis pak Op timel?", grapt hij. "Nee, zonder gekheid. Moeder is er blij mee." En Wilma de Jonge spaart Blok- kerpunten als deze er weer zijn. Haar zoon spaart, als er een actie is, voetbalplaatjes. Thomas van Dijk spaart punten bij het pomp station. En zijn vriendin telt altijd nauwgezet de punten van Dou we Egberts. Dol op korting Nederlanders zijn altijd op zoek naar korting. Kortingsacties, spaarpunten en bonnen en sti ckers doen het goed als marke tingactie. Spaarzegels sterven uit, maar elektronische spaarac ties nemen toe. Klanten gaan minder voor cadeaus maar wel voor pretparkkaartjes en vlieg reizen. En ook voor 'gewoon' korting in de winkel. Nederlan- ders sparen als een gek. Ze heb ben allemaal klantenkaarten met kortingen meldt het onder zoeksbureau GfK Benelux. Tach tig procent van de 6,8 miljoen Nederlandse huishoudens heeft minimaal één supermarktklan tenpas in de portemonnee. Toch generen Nederlanders zich voor die voordeeltjes en spaaracties, want het staat niet chique. Maar iedereen spaart vrolijk verder. Gratis spaarpunten niet gebrui- ken....dat is zonde! Grappig is dat in Zuid-Europa spaarsystemen zelden voorkomen. In Noord- Engeland en Schotland viert de spaarwoede wel weer hoogtij. varvptóP)°" Va" *Ain' j ervVietW5 Hét medium om uw boodschap te communiceren aan bezoekers van de provincie Zeeland. Specifiek doelgroepgericht bereik binnen de segmenten recreatie en toerisme. Verspreid via 400 afgiftepunten bij VW's, verblijfsaccommodaties, dagattracties en horecabedrijven. Verkrijgbaar in een oplage van 40.000 exemplaren op Schouwen-Duiveland, Walcheren, Noord- en Zuid-Beveland. Verschijnt op 30 juni, 14 juli, 28 juli, 11 augustus en 25 augustus. WÊÊÊÊÊmÊm. Wij zien u graag tegemoet op 25 juni van 14.88 uur tot 17.00 uur of op 26 juni van 10.00 uur tot 13.00 uur op het adres Bewestenwege 21 's Heer Arendskerke. Een brochure ligt voor u klaar!!! Wilt u een individuele afspraak, bei 0115-432464. Breng een bezoek aan onze kijkwoning en ervaar wat Villabouw Bostoen voor u kan betekenen. Deze kijkwoning is geheel afgewerkt met luxe hoogwaardige materialen, welke wij standaard toepassen in al onze woningen.

de Faam | 2010 | | pagina 32