Ms Ze zijn er weer! Hangcultuurmosselen C3CS333S53 De Faam Verkrijgbaar in onze winkel o.a.: Faelweg 1 (nabij Deltapark Neeltje Jans) 4354 RB Vrouwenpolder, tel. 0111-653451 Maximaal Kortomalles wat van een trouwdag de mooiste dag van je leven maakt. ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 24 uur VISKWEKERIJ fietsen voor MS Zeeuwse oesters - Mosselkroketten Oosterscheldekreeft - Gamba's/Scampi's Mosselsaus - Vernieuwd diepvriesassortiment Mosselgroenten/kruiden Openingstijden: Maandag - vrijdag 8.00-16.00 uur, zaterdag 8.00-14.00 uur. Mis dan het nieuwe programma niet. In dit programma gaat Escha Tanihatu maandelijks op zoek naar de mooiste bruidsjurken, leuke huwelijksgadgets en droomlocaties. wordt iedere laatste donderdag van de maand uitgezonden op Maximaal TY Woensdag 23 juni 2010 - Pagina 19 Peter Termeulen ziet na een kwartiertje al best wel af op de spinfiets. Wat zal hij mopperen in gedachten.foto: martin de vriend Saskia van Bodegom (links) en Yolanda van Emden van het team van Da- men hebben diverse uurtjes gefietst voor het goede doel. foto: martin de vriend VUSSINGEN - Vrijdag om 19.00 uur was de aftrap van het evene ment 24 uur van de Boulevard op het keizersbolwerk in Vlissin- gen. Tot zaterdag 19.00 uur fietsen circa 80 teams. Elke 50 minu ten werd gewisseld en ging een ander teamlid op de pedalen van de spinfiets, opgezweept door een spinfietsinstructeur. De fietsers zagen af..maar draaiden de trappers rond voor de zieke kinderen met multiple sclerose. Op de fietsen en bij het publiek was een enorme saamhorigheid. Mooi voor Vlissingen dat we dit konden realiseren! Trouwplannen Media-adviseur Hellen van Tol van De Bevelander fietst mee voor het team van Dé Weekkrant. foto: martin de vriend Alle teams zetten zich geweldig in. foto: izaak verkeste

de Faam | 2010 | | pagina 19