A 5°/o 1ü°/o 15°/o SO°/o voordeel voordeel voordeel voordeel Proloog arrangement Vuvuzela's en etnische registratie IPO Roos is niet iets om je voor te schamen, maar wel iets om te behandelen Digitale Video Converter Internet na 50 jaar Win een COLUMN I HENK SPAAN DEWEEKKRANT.NL I WEBWINKEL ACTIE I OLICK WIN voor 2 personen tijdens de Tour de France! Proloog- arrangement -i ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Feiten fabels bij aankopen vanaf 500.- I bij aankopen vanaf 1000.- bij aankopen vanaf 1500.- I bij aankopen vanaf 2000.- leder zijn woonplezier voor het laatste nieuws kijk op deweekkrant.nl weGeNeR Korte metten maken met roos Het ziet er bepaald niet rooskleurig uit voor roos. Een nieuwe generatie shampoos maakt korte metten met de witte schil fertjes. Voorgoed als het moet Vreemd eigenlijk dat veel men sen zich schamen voor hun roos. Want wist u dat de helft van alle Nederlanders er wel eens last van heeft? Roos is hin derlijk en vervelend. Niemand vindt het leuk om zichtbare wit te schilfertjes op het hoofd te hebben en al helemaal niet wanneer ze ook nog als een klei ne sneeuwbui op de schouders neer dwarrelen. Niet zo gek dus dat veel rqensen met roos geen zwarte kleding meer dragen. Je kunt ook moeilijk ongegeneerd op je hoofd gaan zitten krab ben, terwijl roos toch behoorlijk kan jeuken. Roos is niet iets om je voor te schamen, maar wel iets om te behandelen. Want dat kan eigenlijk heel eenvou dig. Roos verdwijnt Waarom een nieuwe generatie antiroos shampoos? Er zijn im mers al heel veel shampoos die roos bestrijden. Klopt, maar veel antiroos shampoos bevat ten agressieve bestanddelen, die achterblijven op hoofdhuid en haar. Dit komt omdat het meest gebruikte antiroos ingre diënt (zinc pyrithione) niet goed oplost in shampoos. Vandaar dat uw haar op den duur vaak dof en zwaar wordt. NIVEA heeft een nieuwe generatie antiroos shampoos ontwikkeld op basis van het Liquid Clear System, een nieuwe formule die wel volledig oplost. U kunt er dan ook zeker van zijn dat de NIVEA antiroos shampoos geen irriterende, verzwarende of vet- makende restjes achterlaten op uw haar en hoofdhuid. Tegelij kertijd zorgt dit Liquid Clear System ervoor dat de zichtbare roosdeeltje tot 100% worden verwijderd. De Video2PC is een Analoog/ Digit'aal-con- verter die het niet alleen makkelijk maakt om uw oude video-op names over te zetten op de PC, maar ook nog eens de beeldkwaliteit waar mogelijk verbetert. Hebt u dus nog ergens een werkende videocamera of videorecorder liggen, dan kunt u met dit apparaat op een eenvoudige manier ervoor zorgen dat alle oude opnames be waard blijven. Met de bijgeleverde Converter- software kunt u gemakkelijk in uw opnames knippen en deze branden op een dvd of kopiëren naar uw portable media-speler. Adviesprijs 79,- lezersprijs 39,95 Verzendkosten 3.95 PASCAL VYNCKE INTERNETNA50 Kijk voor meer informatie en kopen op www.deweekkrant.nl/webwinkel. 5x Resultaat gegarandeerd vanaf de eerste wasbeurt! Gebruikt u de nieuwe NIVEA antiroos shampoos regelmatig, dan komt de roos (en de-jeuk) zelfs niet meer terug. Haarverzorging Prettig is dat NIVEA u van uw roos kan afhelpen. Maar let ook eens op de conditie van uw haar! De glans straalt er vanaf en het voelt verrassend zacht en soepel aan. Ook als u NIVEA antiroos shampoo langdurig ge bruikt. En omdat niet iedereen dezelfde verzorging voor het haar nodig heeft, introduceert NIVEA meteen maai' liefst drie verschillende antiroos sham poos voor vrouwen en drie voor mannen. Feit: Roos is een probleem van de hoofdhuid en wordt veroorzaakt door een bepaald gist. Fabel: Roos is besmettelijk en kan via kam, borstel, muts en kussen worden overgedragen. Feit: Een strandvakantie is prima tegen roos. Door zon en zee kunnen tijdelijk het gist, uw roos en het overtollige vet op de hoofdhuid verdwijnen. Fabel: je krijgt roos van slechte shampoos, die de hoofdhuid uitdrogen. Het Wereldkampioenschap Voetbal is een inspirerend toernooi. Diederik van Vleu ten stuurde me dit sms-je. "Wat is het verschil tussen een vuvuzela en Prem Rad- hakishun? Geen." Ik stuurde terug: "Ik dacht eerst dat vuvuzela weer zo'n mislukte aankoop vanAjax was.Toen Diederik weer: "Er komen twee zwarte mannen het Benelux Merkenbureau, althans de Afrikaanse versie van het Benelux Merkenbureau, uitlopen. Ze claimen allebei de uitvin der te zijn van de vuvuzela. Zegt de een: je kunt me nog meer vertellen, maar ik heb de vuvuzela bedacht. Zegt de ander: ja, maar ik heb uitgevonden dat je erop kunt blazen. Zegt de eerste weer: als die buis er niet was geweest, zou jij niks hebben gehad om op te blazen. Zegt die ander: als ik niet had geblazen, had jij alleen maar een buis gehad. Allen: dat was wel een stuk rustiger geweest. Ik was weer aan de beurt: "Nog een geluk dat het WK niet in Ti bet wordt gehouden. Daar hebben ze vuvuzela's die tussen de één en drienënhalve meter lang zijn. Diederik: "liet commentaar na afloop van Nederland-Kame roen (0-0) luidde: Robben stond op een eiland. Enfin, toen hebben we nog een poosje gefilosofeerd over het fenomeen etnische registratie en hoe Geert Wilders in Zuid-Afri ka etnisch geregistreerd zou worden. Als blanke? In Zuid-Afrika ben je met ouders of grootouders uit Indonesië toch minstens kleurling? Ik vertelde Diederik dat ik in Zuid-Af ika eens een dichter had gesproken, Sandile Dikeni, die schaterend vertelde hoe zijn ideale elftal eruit zou zien. Voorin moet je kleurlingen hebben, want dat zijn opportunisten dus die maken veel doel punten. Het ideale middenveld bestaat uit zwarten. Die kunnen het beste goochelen met de bal, maar hebben niet veel rende ment. Achterin staan de blanken. Die verdedigen met hand en tand have en goed. Op doel staat een krenterige Indiër. Die geeft niks weg. Het was een mooi voorbeeld van racisme zonder ver- ongelijktheid. Dikeni had met voetbal als aanleiding virtuoos een aantal etnische stereotiepen gedemonstreerd. Hij bedoelde er niets kwaads mee. Pas wanneer ontevreden mensen hun racisme gaan projecteren op mogelijke zondebokken, ontstaat er een gevaarlijke situatie. Internet is niet meer weg te denken uit ons leven. Ook niet voor wie de mijlpaal van 50 jaar heeft bereikt of voor wie niet met in ternet opgroeide. Dit complete basis boek voor Windows 7, XP en Vista is de per fecte inleiding voor wie écht de leuke kan ten van internet wil le ren kennen. Met dit boek leert u o.a. effi ciënt surfen op internet, vlot mailen en chatten met uw (klein)kinderen. Maar ook online ban kieren en veilig producten kopen. Deze volledig herziene editie is alleen hier te koop! Lezersprijs 14,95 Verzendkosten 2,95 www.morres.com Morres Voordeel In de vorm van een wooncheque of de helft in directe korting op uw nieuwe order. Kijk voor de actievoorwaarden op morres.com of vraag ernaar in de winkel. WOMEN Hulst (Zeeuws Vlaanderen) Alle dagen open van 10 tot 18 uur, ook op zondag Industrieterrein Tol-Morres Industrieweg 2 4561 GH Hulst Tel: 0114 - 388 388 Mail info@morres.nl www.morres.com.

de Faam | 2010 | | pagina 65