mm POM LAY m VLISSINGEN Walcherse Uitjes Kruidig concert door Spice The Vamp terug met een blast Barefoot Blues speelt Jimi 8/9/10/11 JULI De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL 1 www.onderstroom.info de cultuurEüS J U Lieve gasten en vrienden, Subtropische Tuin den HAAK ramhchten, folkore Live WK voetbal op groot scherm Zie www.S5fnhse.ni voor het volledige programma V 10.OOu tot 17:OOu ee€ 3,50, kinderen tot 12 jaar 1,- *s avonds dal met de Willies! Donderdag 17 juni Vrijdag 18 juni Zaterdag 19 juni Zondag 20 juni Woensdag 16 juni 2010 - Pagina 54 FESTIVAL Fort den Haakweg 38, 4354 NG Vrouwenpolder Tel. 0118 - 59 44 95 06 - 12853828 Web: www.fortdenhaak.nl E-mail: info@fortdenhaak.nl Chinees-Indisch SPECIALITEITEN restaurant Kleine Markt 13-15 - Vlissingen Tel. 0118-413 025 na twintig jaar met plezier U van dienst te zijn geweest hebben wij ons restaurant overgedragen aan een nieuwe eigenaar. Door de zeer snelle overname hebben wij helaas geen tijd meer om U persoonlijk te bedanken voor de fijne samenwerking. Via deze weg willen wij U hartelijk bedanken voor uw vertrouwen in de afgelopen twintig jaar. Stempelkaarten en cadeaubonnen kunnen tot 1 september 2010 ingewisseld worden bij de nieuwe eigenaar. Na een complete verbouwing zal het eerste Japanse restaurant van Zeeland een feit worden. Mevrouw Ying en haar personeel zullen U vanaf begin juli van harte welkom heten in hun vernieuwde restaurant. Hartelijk bedankt, Familie Guo 1 VLISSINGEN - Singer/songwri ter Floor Jansen besteeg met haar vorige band After Forever veel podia in binnen- en bui tenland. Inmiddels heeft deze dame met rauwe stem een nieuwe band: ReVamp, zater dag 19 juni te zien in De Piek in Vissingen. Al snel na de break van After Forever schreef Floor muziek met oud-collega Joost van den Broek en metal veter aan Waldemar Sorychta (Grip Inc., Enemy of the Sun). De mu ziek wordt omschreven als een mix van het heftige Grip Inc. en After Forever, maar met een ei gen sound en smoel. Floors stem gaat van klassiek naar rauw en ook de muziek kent ve le schakeringen tussen blast- beats en melodieuze passages. Het kersverse album Nuclear Blast ligt nog maar net in de winkel. Kijk op www.revamp- music.com voor previews. De Piek opent om 21.00 uur. foto: www.ni-conceptendesign.nl VLISSINGEN - De Jamaicaanse reggaeartiest Richie Spice The All Spiceband is zaterdag 19 ju ni te zien in het Arsenaaltheater in Vissingen. De zaal gaat open om 21.00 uur en het concert be gint om 22.30 uur. Richie Spice, in het dagelijks le ven bekend als Richell Bonner, behoort samen met z'r broertjes Joseph en Everton tot de meest vooraanstaande mu zikale familie van Ja maica. Waar de laatste twee onder het pseudoniem Spanner Banner en Pliers hun roem ver gaar den, weet Richie Spice sinds 2002 de ene na de andere reggae hit te scoren, waaronder Grooving my Girl, Brown Skin en Earth a Run Red. Eind 2004 bracht Fifth Element Records, de platen maatschappij die ervoor zorgde dat Earth A Run Red een van de succesvolste songs van het jaar werd, het album Spice In Your Life uit. De New York Times riep het album uit tot één van de beste reggae-al- bums voor dat jaar. De Los Angeles Times deed er nog een schepje bovenop door het album in de Top 10 voor 2004 te zetten. Het nieuwste album van Richie Spice heet Gideon Booth. Kaarten kosten 20,00 euro in de voorverkoop en 25 euro aan de kassa. Informatie over de voorverkoop van de kaarten is te vinden op www.arsenaal- theater.nl. KORTGENE - Barefoot Blues speelt zondag 20 juni om 16.00 uur in Café Graaf van Buren in Kortgene. De groep die een breed repertoire speelt van Hendrix tot The Stones, trekt al les uit de kast om de bezoeker een leuke avond te bezorgen. In Zeeland, de Belgi sche grensstreek en zelfs in Limburg, wist de band eerder al van elk optreden een feestje te maken. Het vijftal streeft ernaar om zijn repertoire zo breed mo gelijk te houden. Covers van on der anderen Jimi Hendrix, Stevie Ray Vaughan en Rory Gallagher worden gespeeld. Maar ook on bekendere werken van onder andere Elmore James, worden met veel verve gepresen teerd. Heel sporadisch waagt de band een uit stapje naar de sixties, waar dan de klanken van Cuby the Bliz zards, The Free of The Rolling Stones uit de versterkers denderen. www.graafvanbu- f ren.info. foto: jimi hendrix - pr. 2,5 hectare tuinplezier U vindt hier de meest winterharde palmsoorten uit de hele wereld. Na uw wandeling kunt u lekker uitrusten in de Orangerie. Toegangsprijs: Volwassenen 5,50, kinderen t/m 12 jaar 2,50. Seizoenskaart normaal 18,- nu 14,- Wij verkopen ook palmen, olijfbomen en andere subtropische planten. Onze Orangerie is ook af te huren. Van 17 tot en met 23 juni door j0sie kneepkens Muziekcafé Special Jamsessie/Open Podium, De Spot Middelburg, 19.30 uur Graspop PreParty Festival, Bar American Middel burg, 21.00 uur Humoresk Amusementsorkest, Ter Reede Vlissingen, 19.30 uur Jamsessie Complete backline aanwezig, Paljas Vlissingen, 19.30 uur Rapalje Keltische muziek tijdens The Night before the Highland Ga mes, Karolingenburcht Oost- Souburg, 20.00 uur foto: pr Samen Sterk tour New Skool MC's', De Spot Mid delburg, 21.00 uur Blue Clay Bluesband, Irish Pub The Wic ked Vlissingen, 21.00 uur The Opposites. Hiphop, Supportact DJ Vindic tive, De Piek Vlissingen, 21.30 uur Zanzibar DJ Sidney Samson en DJ Ilker Akay luisteren B-Day Bash op, 0.00-4.00 uur, 10 euro. BigBand Zeeuwse Muziek school Familiemarathon, plein voor Arsenaaltheater Vlissingen, 11.00 uur Jamsessie Cultuurcentrum De Paljas, Vlis singen, 19.30 uur Selah Sue Singer/songwriter, hiphop, reg gae, De Spot Middelburg, 21.00 uur Richie Spice And the Al Spice Band, reggae, Arsenaaltheater Vlissingen, 21.00 uur Revamp LaVentura Gothic/metal, De Piek Vlissin gen, 21.30 uur Zeeuwse Muziekschool Eindexamenkandidaten diri gentschap, Ter Reede Vlissin gen, 14.00 uur Het Zeeuws Orkest Openbare repetitie, Zeeuwse Concertzaal Middelburg, 14.00 UUr foto: mechteld jansen Fortuna Werk van Dufay, Ciconia en Landini, Grote Kerk Veere, 15.30 uur Kinksize Rockcoverband, Strandpavil-

de Faam | 2010 | | pagina 54