Branch Diner compleet Aan u de keuze menu Jong talent op de planken et B paalhoofd Vonken van het doek bij Peter Blok en Loes Luca City of Dance: 10 year anniversary Reserveer nu uw vaderdagbrunch dé Weekkrant De Faam Maandag i4 juni wie is de Zeeuwse Belofte? Expositie, galerie en tentoonstellingen HEERLIJKE LENTE CITROENBAVAROISE- TAART 8,50 WALNOOTTAARTJE 4,95 GROF VOLKOREN €1,35 POLDERBROODJE 1,00 BAKBOORD BARBECUE Tel. 06-14049713 17,95 n t Vrijdag en Zaterdag 0n beperkt warm en koud bn ffet net wisselende gerechter Volwassenen 14,50 Kinderen: €7,00 Bel voor reservering: 0118-551397 Restaurant "Het Paalhoofd" Str andweg 7 (Camping Duinzic ht) 4371 PK Koudekerke All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Leven met kleur in Ellesdiek El Placer Argentijnse Tango, Oude Bieb Middelburg, 20.00 uur Woensdag 16 juni Popeye Live Coverbands en andere livemu ziek, Café Popeye Vlissingen, 22.00 uur De Schotse Huizen Veere De Stilte Voorbij, Henk Koogen, t/m 13 juni Willem3 Vlissingen Looove Tinklebell, Ray Moon, Nicole Bianchet, schilderijen, mixed media Bibliotheek Vlissingen Prints op hout, kunstenaar en fotograaf Martijn Kluijfhout Ter Reede Vlissingen Fotografie Marjan Wijnberger Theo van Doesburgcentrum Vlissingen, San Comelis-Wer- ner, schilderijen, vanaf 16 juni Galerie-T Middelburg Juni expositie met o.a. Martin R. Baeyens, Jikke van de Waal-Bij - ma en Maria Megens Het Zeeuws Museum Middelburg Lievelingen, topstukken, MO- DEMETMONIQUE, fashion Zeeuws Museumcafé Middel burg Femke Geresteijn, schilderijen, De Drvkkery Middelburg MMHC100 jaar, New York-Am sterdam, schrijversportretten, Petra van Noort Gemeentehuis Domburg Vogelvlucht, keramiek beel dend kunstenaar Yvette Lardi- nois Marie Tak van Poortvliet mu seum Domburg, Binnendijks- Buitendijks, Johnny Beerens, t/m 13 juni Ikeiland Oost-Souburg Expositie ISOMORPHS van As- saf Gruber Fort Rammekes Keramiek installatie Betsy de Jonge Polderhuis Westkapelle Expositie Kanten en klossen GOES - Poppuntzeeland pre senteert zaterdag 12 juni de Zeeuwse Belofte 2010, waarin de beste acts uit de finales van HooilKoorts, Regio Ruis en 2nd InfluenZ samen strijden om de titel in Podium 't Beest in Goes. Ook zijn er door een demojury twee acts gekozen via een wild card. De band Volt Violin verraste pu bliek en jury tijdens de finale van 2nd InfluenZ, met haar ex plosieve dromerige rock. Rock band The Chimney, ontstaan in 2009, won met haar overtuigen de optreden de finale van HooilKoorts. De vrolijke pop van Zaniac zorgde ervoor dat de demojury enthousiast werd om hen een wildcard te geven. Ook hiphop act De Formatie ontving een wildcard. Samen met de winnaar van Re- gioRuis nemen de vijf acts het tegen elkaar op tijdens de finale van de Zeeuwse Belofte. De winnende band mag deelne men aan het bandcoachings- project Popaanzee en vertegen woordigt Zeeland tijdens de Se na Performers POPNL Award 2011 in de Melkweg in Amster dam. De Zeeuwse Belofte sluit om 22.15 uur met de afterparty van All Missing Pieces. Deze jonge talenten uit Den Haag weten met hun garagerock hoe ze een enthousiaste rockshow moeten neerzetten. In 2008 wa ren ze genomineerd voor de 3FM Award beste nieuwkomer, ze stonden op Noorderslag en kwamen enkele keren in de We reld Draait Door. Aanvang: 20.00 uur. MIDDELBURG - Het toneel stuk Doek! van toneelschrijf ster Maria Goos is vrijdag 11 en zaterdag 12 juni te zien in de Stadsschouwburg Middel burg. Ze kennen elkaar van de to neelschool. Zij bewonderde hem om zijn uitgesproken meningen over hoe toneel zou moeten zijn. Hij bewon derde haar omdat ze alles met een groot gemak leek te doen: zingen, dansen en spe len. Ze hebben, op één week je na, altijd intuïtief afstand van elkaar gehouden. Ze zijn altijd, behalve tijdens dat ene weekje, op hun hoede voor elkaar geweest. Twee ster ke, overheersende mensen die met opzet uit eikaars vaarwater zijn gebleven. In middels zijn we dertig jaar verder. Hij heeft grote rollen gespeeld maar zijn 'kleine gebrekje' heeft ervoor ge zorgd dat zijn carrière op een dood spoor zit. Zij heeft in veel grote musicals gestaan, maar is getrouwd met een rij ke man en heeft al een paar jaar niet meer gespeeld. Nu staan ze voor het eerst sa men in een stuk. Een stuk over hun grote liefde: toneel. Een stuk over grote liefde. Aanvang: 20.00 uur. Kaarten via: 0900-3300033. GOES - Jeugdtheaterschool Zeeland presenteert zondag 13 juni vier jeugdtheatervoorstel lingen in Podium 't Beest in Goes. De laatste kans voor ie dereen om de productiegroe pen van dit jaar te zien. Behalve de voorstellingen The Mask van de productiegroep 12+ uit Goes en Alba van de 12+ groep uit Middelburg, treden ook twee andere theaterscholen uit het land op, te weten Theaterschool Zuidoost uit Amsterdam en de SKVR uit Rotterdam. Het is mo gelijk om de uitvoeringen af zonderlijkvan elkaar te bekijken of als kwartet. Het programma bestaat uit de voorstelling Am sterdam Made. 13.30 tot 14.30 door tara de vriend MIDDELBURG - Het historisch centrum van Middelburg wordt op zaterdag 24 juli voor het tiende jaar op rij omgetoverd tot een spetterend outdoor festival terrein voor de City of Dance, de succesvolle opvolger van de bekende Dancepara- de Middelburg. Net als tijdens de vorige editie is er een parade met diverse podia en areas door de hele stad. Tienduizenden bezoekers worden vermaakt met straattheater acts in combinatie met de beste Dance muziek en bijzondere muzikale cross overs. Het hart van City of Dance is de markt met een groot en een aantal kleinere podia met volop muziek en live entertainment. Vrijdag- en zater dagavond wordt het oude stadhuis omgetoverd tot een grote licht sensatie door de lichtkunste naar Judocus van Soest. In de Creative garden kunnen jongeren hun creatieve kunsten vertonen en meedoen met diverse workshops. Winnaars van de Kunstbende 2010 treden op afgewisseld met live bands van jong talent uit Zeeland en ver daarbuiten. De echte liefhebbers van Dance wor den verwend met crème de la crème van interna tionaal en Nederlands DJ talent tijdens de City Party op het Hof van Tange. In het kader van 10 jarig bestaan zijn de eerste 250 tickets voor de Ci ty Party voor 10,00 verkrijgbaar via seetickets.nl. De line-up bestaat uit The Partysquad Mental Theo, Quintino, Lucien Foort, Technoboy, Gela zer! (Shagspeare Lady Bee), Jean, Vato Gonza les MC TjenFrontliner, A-Lusion, Viper, Rob, Reza, Biggi, Dash en Cloud Nine. Middelburg, Stationsstraat 1, tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel. 0113-21 61 08 Het Gilde van de Betere Banketbakkers DE BOOMERANG STRAND DOMBURG Elke vrijdagavond in juni uur, Alba: 14.45 tot 15.30 uur, Rotterdam SKVR. 16.15 tot 17.00 uur en The Mask 17.15 tot 18.00 uur. De entree per losse voor stelling bedraagt 3,50 euro. Voor 10 euro zijn alle vier de optre dens te bekijken. De jeugdtheaterschool bestaat al jaren. Gestart werd met groe pen in Goes maar nu is de oplei ding in bijna heel Zeeland actief met in totaal drieëntwintig groepen. Ook is er al een wacht lijst voor jonge studenten. Jeugdtheaterschool Zeeland raadt iedereen aan om zich tij dig aan te melden voor de meeste kans op een plekje, www.jeugdtheaterschoolzee- land.nl. üii restaura Wm v:rr-'V' Iedere zondag van 12.00 - 14.00 uur en van 18.00 -20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 19.00 - 23.00 uur. Zaal open vanaf 18.30 uur. soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 Iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten y 3 desserts Diverse kindermenu's Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl CBK Zeeland Middelburg Plat Rotterdams, vier jonge kun stenaars uit Rotterdam presen teren hun werk Doopsgezinde kerk Middel- Galerie De Norenburgh Middelburg Zomerexpositie: Assemblages, houten- en bronzen beelden en schilderijen De Ossenberg Grijpskerke Expositie De Zeeuwse klei, Dini Clarisse, Theo Jordans, Jozef van Mierlo t/m 12 juni St-Anthonijshoek Kouderker- ke Danielle Mathijssen, ELLEWOUTSDIJK - De tentoonstelling Leven met kleur van Gerhard de Witte uit Goes is zaterdag 12 juni en zaterdag 26 juni nog van 13.30 tot 16.00 uur te zien in 't Kerkje van Ellesdiek. Schilderijen van bekende landschappen en portretten tonen zijn talent Leven met kleur sluit 26 juni met een concert van koor Sonore. Entree en koffie is gratis, www.ellesdiek.nl. foto: pr.

de Faam | 2010 | | pagina 45