Dtp 1 II ZEELRflDPLR0T> Word recherchekundige en los complexe moordzaken op. de Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL (MWCZ Ook voor hoveniers! Woensdag 9 juni 2010 - Pagina 42 - de ontheffing mag slechts toegepast worden voor het bouwen van een aan- of bijgebouw bij een hoofdge bouw; - de ontheffing wordt niet verleend in dien daardoor onevenredige afbreuk wordt gedaan aan de ingevolge de bestemming gegeven gebruiksmoge lijkheden van aangrenzende gronden en bouwwerken. -Artikel 21 wordt zodanig aangepast, dat deze voldoet aan het Walchers Archeologiebeleid; - Aan artikel 24.2 worden regels toe gevoegd met betrekking tot net aan brengen van beplanting in de mo lenbiotoop. Ter inzage Het raadsbesluit en het vastgestelde be stemmingsplan liggen liggen gedu rende zes weken, van 9 juni tot en met 20 juli 2010, voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het Stadskantoor. Het raadsbesluit en het vastgestelde be stemmingsplan zijn ook digitaal te raadplegen via de website www.mid- delburg.nl onder wonen en leven (ver)bouwen en onderhoud bestem- op het verzoek is beslist. minasplannen actuele plannen. Gedurende de genoemde termijn kan een belanghebbende beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Be roep kan alleen worden ingesteld door de belanghebbende die omtrent het ontwerpbestemmingsplan tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad ken baar heeft gemaakt, alsmede de be langhebbende die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze bij de gemeente raad kenbaar te maken. Het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de hiervoor ge noemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals bedoeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voor ziening is ingediend, treedt het be stemmingsplan pas in werking nadat VASTSTELUNG BESTEMMINGS PLAN ORANJEPLAAT' Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken, op grond van het be paalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene Wet Bestuursrecht, be kend dat de gemeenteraad bij besluit van 26 april 2010 het bestemmings plan "Oranjeplaat" heeft vastgesteld. Ten opzichte van het ontwerpbestem mingsplan zijn geen wijzigingen door gevoerd. Het plangebied van dit bestemmings plan wordt in het zuiden en oosten be grensd door de Muidenweg. In het noorden wordt het plangebied be grensd door de Oranjeplaatweg en het Veerse Meer. Het raadsbesluit en het vastgestelde be stemmingsplan liggen gedurende zes weken, van 9 juni tot en met 20 juli 2010 voor een ieder ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Het raadsbesluit en het vastgestelde be stemmingsplan zijn ook digitaal te raadplegen. Dan kan op twee manie ren: -via de website www.middelburg.nl onder wonen en leven/(ver)bouwen en onderhoud/bestemmingsplannen /actuele plannen; -via de landelijke website www.ruim- telijkeplannen.nl. Op deze site selec teert u het tabblad 'bestemmingsplan nen', waarna u het plan op verschil lende manieren kunt oproepen. U kunt het plan direct inzien door in het tabblad 'ID' de plancode NL.IMRO. 0687.bpOranjeplaatWest-C001 in te vullen. Gedurende het genoemde termijn kan een belanghebbende beroep instellen bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Beroep kan alleen worden ingesteld door ae be langhebbende die omtrent het ont werpbestemmingsplan tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad ken baar heeft gemaakt, alsmede de be langhebbende die aantoont dat hij re delijkerwijs niet in staat is geweest om zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar te maken. Tegen de wijzigingen die bij vaststel ling in het bestemmingsplan zijn aan gebracht, kan door alle belangheb benden beroep worden aangetekend. Het bestemmingsplan treedt in werking daags na afloop van de hiervoor ge noemde beroepstermijn, tenzij bij de voorzitter van de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening, zoals bedoeld in artikel 8.4 van de Wet ruimtelijke ordening, is gedaan. Als een verzoek om voorlopige voor ziening is ingediend, treedt het be stemmingsplan pas in werking nadat op het verzoek is beslist. Kijk voor meer informatie van de gemeente Middelburg op de gemeentelijke infor matiepagina's elders in deze Faam, www.middelburg.nl en Maximaal Teletekstpagina 830. De eerste zomerse dagen zijn alweer achter de rug en 'dus' is daar Jack Johnson weer. Met de zomerse titel To the Sea maar vooral met zomerse muziek. Opvallend daarbij is wel dat hij aan zijn bekende muziekstijl een en ander toevoegt. Vaker dan hij ooit op voorgaande cd's deed wordt het experiment gezocht. Regelmatig is er meer ruimte voor de mogelijkheden van het instrument, anders dan alleen maar als begeleiding. Hoewel het album wel degelijk herkenbaar blijft, zijn de nummers daardoor absoluut interessanter geworden. Bij Tom Helsen denk je toch vooral aan de Vlaamse singer-songwriter. Op zijn nieuwe Truth About That Girl And Me bewijst hij echter dat het ook anders kan. Niet dat hij plotseling niet meer kan zingen, maar op zijn nieuwe cd is het niet zijn stemgeluid dat te horen is. Een keur aan zangeressen uit België en Nederland is op komen draven om zijn nummers in te zingen. Zo zijn onder anderen Hannelore Bedert, Marie Daulne, Myrthe Luyten, Marike Jager en Jacqueline Govaert te horen. tMC êunt *mti tHftf an AO flt De nieuwste ontwikkelingen binnen het MWCZ, zondag 13 juni om 09.30uur op RTL 7 in Regio Business Pief Hainstrast 41-43 4461 GL Goes 0113-237620 info@mwc2.nl www.mwcz.nl Zeeiandplant is HET adres voor: Lei- en vormbomen Haagplanten, Mediterrane planten, o.a. Quercus Ilex (Steeneik) Vaste planten Fruitbomen Rozen Kwekerij l Handel Advies Ravesteinweg 2a Crijpskerke T: 06-21 54 86 45 E; info@zeelandplant.nl i: www.zeelandplant.nl Kijk op www.zeelandplant.nl voor meer info! Met je hbo-opleiding kun je bij de politie een belangrijke een kritische blik bestaande werkwijzen onder de loep te bijdrage leveren aan het oplossen van zware misdrijven. nemen. Daarmee vervul je een belangrijke rol in het veiliger Als recherchekundige.kun je jouw kennis en vaardigheden maken van de samenleving. Wil je meer weten over het inzetten om criminele praktijken aan te pakken. Hbo'GTS rechercheküncJ'9e en e meerwaar(^e Door jouw inzicht lukt het bijvoorbeeld om die jouw achtergrond kan bieden? Of ken je iemand een doorbraak in een complexe moordzaak te bereiken. die dit op het lijf geschreven is? Geef je dan op voor de In de functie van recherchekundige analyseer je onderzoeks- voorlichtingsavond van Politie Zeejand op 15 juni in Kapelle «waatczaam en dienstbaar» methoden, coördineer je opsporingszaken en durf je met via www.kombijdepolitie.nl/recherchekundige. Zeeland

de Faam | 2010 | | pagina 40