dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 9 juni 2010 - Pagina 41 Vervolg van pagina 40 BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden in gediend. Dat moet schriftelijk ge beuren, ondertekend zijn, binnen de genoemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aan vrager) en moet tenminste het vol gende bevatten: naam en adres indiener; dagtekening; een om schrijving van net besluit waartegen het bezwaar is gericht; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemees ter of de gemeenteraad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De ge meente moet de zaak opnieuw be kijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hier tegen binnen zes weken in beroep gaan. U doet dat bij de sector be stuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een bezwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet iemand recht streeks gevolgen van dat besluit on dervinden. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaarschrift ook een voorlo- ige voorziening gevraagd worden ij de Voorzieningenrechter. Voor informatie (01 18) 555 444. Domburg, 9 juni 2010 Burgemeester en wethouders van Veere VERORDENINGEN Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat de raad van de gemeente Middelburg heeft be sloten: De navolgende verordeningen vast te stellen - De wijzigingsverordening parkeerbe lastingen 2002; - De wijziging Bijlage 1 behorende bij de parkeerverordening 2009. Het raadsbesluit en deze vérordenin gen liggen ter inzage en zijn tegen bet aling van legeskosten verkrijgbaar bij de afdeling planning en control/be- lastingen. BESLUIT AANWIJZING VAN PLAATSEN EN WERKINGSDUUR BETAALD PARKEREN Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat met be trekking tot de verordening parkeer belastingen het besluit tot aanwijzing van plaatsen en werkingsduur betaald parkeren is vastgesteld. Het besluit ligt ter inzage en is tegen betaling van legeskosten verkrijgbaar bij de afdeling planning en control /belastingen. AANWUZING BIJZONDERE DAGEN (GELUIDHINDER- BEPAUNGEN) EN ONTHEFFING SLUITINGSUUR Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij de wed strijden tijdens het WK Voetbal waarin het Nederlands elftal speelt, hebben aangewezen als "bijzondere dag" in gevolge de Wet milieubeheer en de Algemene Plaatselijke Verordening Middelburg 1997. Tijdens de eerste ronde (14 juni, 19 juni en 24 juni 2010), de tweede ron de (28 of 29 juni 2010) alsmede de eventuele kwartfinale (2 juli of 3 juli 2010) zijn de voorschriften ter beper king van geluid- en trillinghinder op de horecabedrijven in de binnenstad (ge legen in het gebied omgeven tussen de vesten en het Kanaal door Walcheren) voor het plaatsen en gebruik maken van een televisie- of videoscherm tot één uur na de wedstrijd niet van toe passing. Tijdens de eventuele halve finale (6 of 7 juli 2010) en de finale (11 juli 2010) zijn de voorschriften ter beperking van geluid- en trillinghinder op de horeca bedrijven in de binnenstad niet van toe passing voor het plaatsen en gebruik maken van een televisie- of video scherm tot één uur na de wedstrijd. Na afloop van de wedstrijd tot 02.00 uur zijn de voorschriften ter beperking van geluid- en trillinghinder voor het draaien van muziek binnen het hore cabedrijf niet van toepassing. Deze dagen zijn als zodanig aangewezen ten behoeve van het WK Voetbal 2010. Hierdoor kunnen de geluids normen van de Wet milieubeheer wor den overschreden waardoor geluid hinder kan optreden. Muziek na afloop van de wedstrijd mag uitsluitend ten gehore worden ge bracht indien de ramen en deuren ge sloten worden gehouden, uitgezon derd het openen en sluiten voor net on middellijk doorlaten van personen. In dien noodzakelijk kan de politie of een daartoe bevoegde ambtenaar de ge luidssterkte van de geluid- of muziekin stallatie altijd terugbrengen tot een door hem gewenst niveau. Tevens maakt de burgemeester bekend dat tijdens de eventuele halve finale (6 of 7 juli 2010) en de finale (11 juli 2010), waarin het Nederlands elftal speelt, hij ontheffing heeft verleend van het vastgestelde sluitingsuur tot 04.00 uur. VERLEENDE KAPVERGUNNING De volgende kapvergunning is ver leend: - Vrijlandstraat 33 te Middel burg, 5 platanen, 3 lindes en 1 els. De vergunning ligt met ingang van 1 juni tot en met 15 juli 2010 voor een ieder ter inzage in het stadskantoor bij de vakbalie van de afdeling Vergun ningverlening en Handhaving. Belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de datum van verzending van het besluit een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Het besluit is verzonden op 3 juni 2010. De bezwarentermijn loopt van 4 juni tot en met 15 juli 2010 Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge artikel 41 van de Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen voor: -Arnestraat 10, Arnemuiden: uitbreiden woning. - Duke Ellingtonslraat 50: bouw vrijstaande woning. - Geersesweg, volkstuincom plex: plaatsen tuinhuisje. - Gerbrandylaan 2A t/m 18G: bouw fietsenstallingen. - Laan van Nieuwenhove 16: plaatsen kap op garage/berging. - Nieuwe Kleverskerkseweg 19: uitbreiding bedrijfspand. - Nieuwstraat 27, Arnemuiden: plaatsen 2 dakkapellen voordakvlak. - Prinsenhove 48: vergroten dak kapel. - Punt 9: aanbrengen reclame. - Vismarkt 1: plaatsen tuinmuur. Informatie over deze bouwplannen is verkrijgbaar bij de vakbalie in het stadskantoor, Kanaalweg 3, telefoon (0118) 67 50 00. De publicatie van de aanvragen heeft een informatief karakter. Tegen aan vragen om een bouwvergunning kun nen geen bezwaarschriften worden ingediend. NB.: Het is mogelijk dat de tekeningen, waarop bij een positieve beslissing de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke in het kader van de aan vraag kunnen worden ingezien. VERLEENDE VERGUNNINGEN De volgende bouw-, (gemeentelijke) mo numenten-, gebruiks- en/of sloopver gunningen zijn verleend (tussen haakjes staat de datum van verzending): - Ampèreweg, ongenummerd: bouw bedrijfspand (28-5). - Hoogstraat 21-23: verbouw op slagruimte met bovenwoning tot op slagruimte met 3 appartementen (28-5). - Lange Delft 103: wijzigen win kelpui en reclame voorgevel (31-5). - Markt 73: aanbrengen reclame (31-5). - Markt 83: plaatsen glazen pui voor rookruimte (28-5). - Nieuwe Oostersestraat 48 en 48A: samenvoegen 2 woningen (28-5). - Nieuwstraat 27, Arnemuiden: plaatsen 2 dakkapellen voordakvlak (2-6). - Roozenburalaan 163A: voldoet aan brandveiligheidseisen (28-5). - Toorenvliedtwegje 1voldoet aan brandveiligheidseisen (28-5). - Turf kaai 17-19: aanbrengen re clame (31-5). - Vrijlandstraat 31 en 33: sloop van delen van de entree en kozijnen van de panden (28-5). Bij de hierboven genoemde besluiten kunnen belangen van derden betrok ken zijn. (Derden) belanghebbenden kunnen binnen zes weken na de tussen haak jes staande datum een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burge meester en wethouders van Middel burg, Postbus 6000,4330 LA Middel- burg. Degene die een bezwaarschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlopige voorziening vra gen aan de Voorzieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg, sector Be stuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. VERLEENDE VRIJSTELLINGEN EN VERGUNNINGEN NA PROCEDURE AFD 3.4 AWB De volgende rijksmonumentenvergun ningen zijn verleend: - Damplein 1plaatsen tuinhuis, aan brengen poort en systeemplafonds. - Lange Delft 133: vervangen van kelderluik door bestrating. De vergunningen en alle relevante stuk ken liggen gedurende zes weken, van 10 iuni tot en met 21 juli 2010 elke werkdag tijdens kantooruren ter in zage bij de vakbalie in het stadskan toor. Desgewenst wordt er door de afdeling Vergunningverlening en Handhaving een mondelinge toelich ting gegeven op de voornoemde stuk ken. De belanghebbende die tegen het ont werpbesluit een zienswijze heeft inge diend (alsmede degene die rede lijkerwijs niet verweten kan worden geen zienswijze te hebben ingediend) kan vanaf 1 1 juni tot en met 22 juli 2010 een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Middelburg, sector Bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Degene die een beroepschrift heeft ingediend en tevens van mening is dat de betrokken spoed dat vereist, kan ook een voorlo pige voorziening vragen aan de Voor zieningenrechter bij de Rechtbank Middelburg. Voor een dergelijk ver zoek is griffierecht verschuldigd. ONTWERPBESLUIT WAARTEGEN GEEN ZIENSWUZEN IS INGEDIEND Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat inzake het onderstaande ontwerpbesluit binnen de termijn van ter inzage legging geen zienswijzen naar voren is gebracht: - Herengracht 52: verlenen van ont heffing op grond van artikel 3.23, lid 1 van de Wet ruimtelijke ordening voor plaatsen koepel met telescoop op sterrenwachthuisje. ONTWERPMONUMENTEN- VERGUNNING Gedurende zes weken, van 10 juni tot en met 21 juli 2010 ligt bij de vakba lie in het stadskantoor het ontwerp van een vergunning op grond van de Mo numentenwet 1988 ter inzage voor: - Balans 11schilderen voor- en ach tergevel en uitvoeren klein onder- houdstimmerwerk. - Dam 59: ged. vernieuwen schoor steen. - Bellinkstraat 34: intern verbou wen 2 bestaande woon- en studeer kamers. - Binnengracht, t/o Achter de Houttuinen 50: geheel verande ren van een bestaande, in de bin nengracht aangelegde, dekschuit in een terrasboot. - Langeviele 2: intern verbouwen winkel. - Pottenmarkt 11vervangen stuc werk voorgevel. - Singelstraat 17: bouwen van een kelderingang. Gedurende genoemde termijn kan een ieder schriftelijk of mondeling zijn/ haar zienswijze omtrent het ontwerp besluit kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op net tele foonnummer (0118) 67 52 27. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankeüjk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbe sluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. ONTHEFFINGSPROCEDURE EX ARTIKEL 3.23, UD 1 Wro Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken bekend dat zij voorne mens zijn met toepassing van artikel 3.23, lid 1van de Wet ruimtelijke or dening ontheffing te verlenen van: - het bestemmingsplan "Be schermd Stadsgezicht" ten be- hoeve van Binnengracht (bin nenwater) t/o Achter de Hout tuinen 50: veranderen van een reeds aangelegde dekschuit in een terrasboot. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 27; - het bestemmingsplan "Klaren- beek" ten behoeve van Gerbran dylaan 2A t/m 18G: bouw fiet senstallingen. Voor mondelinge zienswijze, telefoon nummer (0118) 67 52 41. De ontwerpontheffingsbesluiten en de ontwerpbouwvergunningen met de re levante stukken liggen gedurende zes weken, van 10 juni tot en met 21 juli 2010 ter inzage bij de vakbalie in het stadskantoor. Gedurende genoemde termijn kunnen belanghebbenden schriftelijk of mon deling hun zienswijze omtrent de ont werpbesluiten kenbaar maken bij het college van burgemeester en wethou ders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA.Middelburg. Voor het geven van een mondelinge zienswijze binnen de genoemde pe riode is het noodzakelijk tijdig vooraf een afspraak te maken op het aange geven telefoonnummer. Belanghebbenden lopen het risico niet- ontvankelijk te worden verklaard in hun beroep bij de administratieve rechter als redelijkerwijs aan hen kan worden verweten dat zij tegen het ontwerpbe sluit geen zienswijzen als bedoeld in artikel 3:15 van de Algemene wet be stuursrecht naar voren hebben ge bracht. GEWIJZIGDE VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN 'ARNEMUIDEN' Burgemeester en wethouders van Mid delburg maken, op grgnd van het be paalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3:42 van de Algemene Wet Bestuursrecht, bekend dat de gemeenteraad bij be sluit van 26 april 2010 het bestem mingsplan "Arnemuiden" gewijzigd heeft vastgesteld. Het plangebied Arnemuiden omvat de historische kern Arnemuiden, de wijk 't Poldertje en de latere uitbreidings wijken ten noorden van het spoor. Gewijzigde vaststelling Bij de vaststelling zijn ten opzichte van hetontwerpbestemmingsplan een aan tal wijzigingen doorgevoerd: In de toelichting: - 3.2 van de toelichting wordt aan gepast aan het gewijzigde Walchers Archeologiebeleid. Op de plankaarten: - Óp alle plankaarten worden de ar ceringen die de "waarde - archeolo gische waarden" aanduiden, aan gepast conform het Walchers Ar cheologiebeleid. - Plankaart 2: aan het bedrijf aan de Van Cittersweg 2c worden uitbrei dingsmogelijkheden opgenomen, conform de afspraken zoals die in het verleden zijn gemaakt. Dit betekent dat een nieuwe loods met een om vang van circa 2800 m2 bijgebouwd kan worden. - Plankaart 2: bij de bestemming van het bestaande bedrijf aan de Van Cit tersweg 20 wordt de bedrijfscatego- rie '2' opgenomen. - Plankaart 2: De bestemming van een stukje buitenterrein bij het bedrijf aan de Van Cittersweg 2C wordt gewij zigd van "verkeersdoeleinden" naar "bedrijf (zonder gebouwen)", con form de zienswijze die hierover is in gediend. -Plankaart 2: het bouwvlak voor de woning aan het Veersegat 37 wordt zodanig aangepast, dat de be staande woning binnen het bouwvlak valt. -Plankaart 2: het bouwvlak voor de woning aan het Oostgatplein 30 wordt zodanig aangepast, dat de be staande woning binnen het bouwvlak valt. - Plankaart 4: op de locatie aan de noordzijde van de Steigerweg, ten oosten van de bestaande speelvoor- ziening (skatebaan) wordteen bouw vlak met de bestemming "maat schappelijk" opgenomen. Aan het bouwvlak wordt de aanduiding 'scou ting' toegekend. Het bouwvlak wordt zodanig ingetekend, dat de bouw van een gebouw met de oppervlakte van maximaal 410 m2 mogelijk wordt. Op de plankaart wordt een goothoogte van maximaal 3 meter en een nokhoogte van maximaal 5 meter opgenomen. - Plankaart 4: bij het perceel Keetweg 11 wordt de bestemming B 3.1 (w)(z) gewijzigd naar B 3.1 (w)(z). - Plankaart 4: bij het perceel Keetweg 11 wordteen hoogteaanduiding van maximaal 50 meter opgenomen ter hoogte van de bestaande schoor steen. In de planregels: - Artikel 2 wordt aangepast, zodat de bouwhoogte binnen de bestemming "Verkeer - Railverkeer" gemeten moet worden vanaf de bovenkant spoor staaf. -Artikel 4: de wijzigingsbevoegdheid uit artikel 4.5 wordt geschrapt. - Artikel 11.1: onder I worden de woor den 'relegie' gewijzigd in 'religie'. - Artikel 11.1: onder 'I' wordt een aan duiding toegevoegd, te weten 'scou ting'. -Artikel 16.2 onder c wordt aange past, zodat de hoogte van bouwwer ken geen gebouw zijnde niet meer mag bedragen dan 10 meter. -Artikel 18 lid 4: een ontheffingsbe voegdheid wordt toegevoegd waar mee ontheffing verleend kan worden van de bepalingen uit artikel 18 lid 2 onder e 1 tot een afstand van maxi maal 1 meter van de zijdelingse per ceelgrens. De ontheffing kan worden verleend indien voldaan wordt aan de voorwaarden: - de ontheffing mag slechts toegepast worden aan 1 zijde van het hoofd gebouw; Lees verder op pagina 42

de Faam | 2010 | | pagina 39