Nissan Pixo bij EMTE Westduin outdoor fitness le Zeeuwse Autowasdag Als lopen pijn doet... Plusbureau van Wende dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTU Erkend door Stichting Dierbaar Pelma Keukens maakt dubbel blij Hart Ziel foto: p.r. KOUDEKERKE - Dierenaf- deling van Intratuin in Kou- dekerke is onlangs met goed gevolg getoetst door Stich ting Dierbaar en mag voor een jaar het predicaat Er kend door Stichting Dier baar voeren voor haar die- renafdeling. Elk jaar volgt een hertoetsing en alleen wanneer nog steeds aan de strenge eisen van Stichting Dierbaar wordt voldaan mag het predicaat gevoerd blij ven worden. De eisen die Stichting Dierbaar aan er kenning stelt hebben vooral betrekking op vakbekwaam heid, welzijn van de gehou den dieren, goede huisves ting voor de dieren en goede verzorging van de dieren. GOES - Pelma Keukens in Goes bestaat 10 jaar. Daar om waren begin mei twee actieweken met geweldige aanbiedingen. Kopers maakten ook kans op drie cadeaus.De familie Geluk uit Goes won de Giant dames fiets (zie foto); Mevrouw Geense uit Waarde won de Weber gasbarbecue en de fa milie Brouwer mocht de Bosch stofzuiger meenemen naar Domburg. MIDDELBURG - Miranda van der Poel heeft een gloed nieuwe tweedehandskle dingzaak geopend: Hart Ziel aan de Zusterstraat 10 in Middelburg. Honderden frisgewassen kledingstuk ken, frivole retro jurkjes, stoere leren jassen en leuke accessoires. Miranda is een groot voorstander van recy clen. Een deel van de op brengst gaat naar Because I am a girl van Plan Neder land. Hart Ziel is open: dinsdag tot en met zaterdag van 10.00-17.00 uur. door ellen de vriend RITTHEM - Kuzee Auto Was Centrum in Ritthem opent zaterdag 12 juni vernieuwde zelfwasboxen, voorzien van de nieuwste wastechniek. "Om autobezitters te over tuigen van deze hightec in stallatie is de le munt in- worp voor onze rekening", zegt Ruud Kuzee. "In onze twee snelle wasstraten, die in 2,5 minuten een auto blinkend schoonmaken is een spetterende aanbie ding." Verder kan een deuk je verwijderd worden, geven deskundigen reinigingstips en is team Bleekemolen aanwezig met hun Race Porsche GT3. De Autowas dag is van 9.00-18.00 uur aan de Marie curieweg 1. VUSSINGEN - Golden Tu lip Strandhotel Westduin heeft, volgens eigen zeg gen, als eerste hotel in Ne derland een Outdoor Fit ness locatie. Oud-prof voetballers Dennis en Gér ard de Nooijer gaven afge lopen vrijdag de aftrap. De voetballers maakten als eersten gebruik van de out door fitnessapparatuur en openden daarmee de locatie. De door het Belgische bedrijf Outgym ontwikkelde outdoor fitnessapparatuur geeft gasten de mogelijkheid om buiten te sporten op professionele ap- Dennis en Gérard de Nooijer gaven het startsein, foto: toon poppe paratuur. De fitnessapparaten zijn opgesteld in de buiten ruimten van Golden Tulip Strandhotel Westduin, dit maakt sporten twee keer zo ge zond. De gasten sporten in de Zeeuwse buitenlucht en wer ken aan hun conditie. Het ho tel is te vinden aan het West duin 1 in Vlissingen Sandy Lek in haar praktijk Hallux podografie. MIDDELBURG - De spanning stijgt zo vlak voor het WK Voetbal. U gaat vast samen met vrien den kijken naar de mooie goals, flitsende passes en technische hoogstandjes van de beste voetballers ter wereld. Maak tijdens het WK iedere dag kans op een 40" Samsung HD LED tv, een Samsung HD PVR, een Delta Startpakket en een jaarabonnement op het Delta HD pakket. Dat kijkt nóg fijner. door leon janssens ARNEMUIDEN - In de EM TE supermarkt in Arne- muiden werden door eige naren Ron en Christa van Overveld de prijswinnaars bekend gemaakt van de ac tie vanwege de opening van hun nieuwe supermarkt in de Clasinastraat. Voor Ellen van Belzen, een vas te klant uit Amemuiden, pakte die openingsactie wel erg bij zonder uit. Zij won een auto, een Nissan Pixo, die door Auto Sturm, Nissan dealer in Mid delburg en Goes, gereed was gemaakt. Verder reikte de familie Van MIDDELBURG - Iedereen heeft wel eens last van pijn lijke voeten, maar als deze klachten frequent voorko men of te pijnlijk zijn is een afspraak met een podothe- rapeut een goede stap. Po- dotherapeut Sandy Lek is gespecialiseerd in het ver helpen van voet-, knie-, heup- en/of rugklachten die onder andere voorvloeien uit een verkeerde voetstand of looppatroon. Sandy is re cent begonnen met een ves tiging aan de Torenweg 2a, in Middelburg en in Goes. Alleen op afspraak na ver wijzing van huisarts of spe cialist. Tel: 0900-3456543 (lokaal tarief) www.podo- therapiehallux.nl Wie wil zo'n geweldige prijs nu niet scoren? Bovendien wordt alles thuisbezorgd en com pleet geïnstalleerd, inclusief eventuele bekabeling. Dit prij zenpakket is te winnen door de poster, die in deze krant zit, voor uw raam te hangen. Dat moet duidelijk zichtbaar zijn vanaf de openbare weg. Kijk op de website! Iedere dag wordt de dagwin naar, tussen 18.00 en 20.00 uur, via Omroep Zeeland be kend gemaakt. Ook zijn de dagwinnaars terug te vinden op de website: www.de- faam.nl. Wegener Huis-aan-huisMedia houdt deze actie in samenwer king met Delta Digitale TV en Mikro Electro. De actie loopt zolang het Nederlands elftal meespeelt in het WK Voetbal Kuzee heeft vernieuwde zelfwasboxen. foto: p.r. Overveld aan 36 andere klan- winkelen uit. Nick van Over- ten van de EMTE supermarkt veld vertelt: "Iedereen was blij een jaar lang versproducten met zijn prijs." Het campagnebeeld van de actie. in Zuid-Afrika. En vanzelfspre kend houden 'onze' jongens het vol van 11 juni tot en met 11 juli. Dat betekent 31 dagen lang een HD-pakket ter waar de van 2000 euro winnen. Wat betekent HD? Veel Zeeuwen hebben een HD tv in huis staan, maar kijken di gitaal of analoog via de kabel. Grijp nu uw kans en haal meer uit uw tv door nu écht in HD te gaan kijken. Steeds meer pro gramma's zijn in deze kwaliteit te bekijken: Wimbledon, het WK Voetbal, Champions League, Tussen Kunst en Kitsch, Dexter en Beagle en de Tour de France. HD tv geeft mooiere kleuren en meer con trast aan het tv-beeld. Meer details maken het beeld tot wel vijf keer zo scherp. Zo zit u tot de laatste seconde aan uw tv gekluisterd en heeft u geen grasspriet en natuurlijk ook geen bal gemist. Een kleine moeite dus om de poster voor uw raam te hangen om zo deze mooie prijzen te winnen. Winnen samen met Oranje! Herbert Dettingmeijer van Wende personeelsdiensten. MIDDELBURG - Wende Personeelsdiensten BV, Kle- verskerkseweg 53, werkt met een speciale formule: Plus bureau. Deze biedt werkge vers, die maatschappelijk verantwoord willen onder nemen, een alternatief in de personeelsvoorziening. Doel van de formule: werk gevers kunnen tegen een aantrekkelijk uurtarief een geschikte medewerker krij gen en mensen die moeilijk aan de slag komen krijgen extra kans op werk. "Dat kan zijn door leeftijd, handicap of langdurige werkloos heid", zegt initiatiefnemer Herbert Dettingmeijer. In schrijven Plusbureau: 0118- 616121 ofinfo@wende.nl Ron en Christa verrasten Ellen van Belzen met een auto.

de Faam | 2010 | | pagina 36