LEKKER NAAR DE BOER KUZEE OPEN DAG Zaterdag 12 juni organiseert Kuzee Auto Was Centrum dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL BANG. Bioduin@hotmail.com www.bioduin.nl Afslag 40-A58 Industriepark Souburg Marie Curieweg 1 4389WB (bij BP-Souburg) Auto Was Centrum Tijdens deze dag opent Kuzee het auto was seizoen met de le Zeeuwse Autowasdag met tal van leuke acties en attenties. U kunt vrijblijvend ad vies van een deskundige, talloze tips en handigheidjes voor het reinigen en onderhouden van uw voertuig te weten komen. Primeur deze dag zijn onze ver nieuwde zelf wasboxen, die zijn voorzien van de nieuwste was techniek Om u te overtuigen van deze high-tec installatie zal de le munt inworp voor onze rekening zijn!! Mocht u het op prijs stellen dan kunnen wij u zelfs een kijkje in de keuken laten zien. Ook in onze 2 snelle wasstraten, die in 2,5 minuten een auto blinkend schoonmaken, kunt u die dag profiteren van een spetterende aanbieding. Alle machinale wasprogramma's slechts 5 euro, ook de meest uitgebreide met hardwax powerplus le was munt GRATIS Verwijderen kleine deukjes Koffie met cake Elke wassende bezoeker GRATIS cockpit handschoen en kartbon Op de foto met Team Bleekemo- len met hun Race Porsche GT3 BP korting 10 cent per liter brandstof U bent van harte welkom op zater dag 12 juni tussen 09.00 uur en 18.00 uur. Woensdag 9 juni 2010 - Pagina 32 ShMkNVt Ruim vier jaar na Man-Made brengt Teenage Fanclub nu het album Shadows uit. Opmerkelijk genoeg net na het overlijden van Alex Chilton, de oprichter van Big Star. En dat was nou net de band waar de Schotten ernstig door waren beïnvloed. Shadows is een uitstekend popalbum vol gouden melodieën en heerlijke vocale harmonieën geworden, hun beste plaat in tien jaar tijd. Niet alleen een eresaluut aan Big Star maar ook aan die andere twee 'B's uit de popgeschiedenis: The Byrds en The Beach Boys. Vergelijkingen zijn er al volop gemaakt. Maar die zijn, behalve logisch, zo uiteenlopend dat ze ook weer onterecht zijn. Bij de klanken van The Divine Comedy, waar de Noord-Ierse-zanger Neil Hannon zich verschuilt, worden wel vergelijkingen gemaakt van Belle Sebastian tot Morrissey en van David Bowie tot ELO. Waarmee eigenlijk alleen maar gezegd kan wor den dat Hannon een heel eigen geluid heeft. En een heel eigen inhoud ook trouwens; luister daarvoor maar naar de teksten op Bang Goes The Knighthood. SKïèeKaigbtfood Door ïara de Vriend voor de open dag op Walcheren, boekt, kijk op www.vaneigenerf.nl MIDDELBURG - Tweehonderd bi- Zaterdag is het bedrijf aan de wanneer er nog plaats is. ologische boeren en tuinders in Noordweg 402 in Middelburg tus- Nederland zetten in het week- sen 10.00 en 17.00 uur open voor Bioduin aan de Perduinsweg 3 in end van 12 en 13 juni hun deu- publiek. Ard en Esther van de Koudekerke doet zaterdag 12 juni ren open voor bezoekers. Op Kreeke werken veel met vergeten mee aan de landelijke boerderij- Walcheren doen drie bedrijven groenten. Er zijn rondleidingen, dag van Biologica. De producten mee aan de open dag. Daar is te proeverijen en kinderactiviteiten, zijn te proeven en er is een rond zien waar al de mooie biologi- Michelinsterrenkok Rutger van der leiding over het bedrijf. Kinderen sche producten vandaan komen Weel van restaurant Katseveer kunnen pannenkoekjes versie- en deze zijn ook te proeven. kookt op 't Hof speciaal voor deze ren, een kleurplaat inkleuren of gelegenheid een floezgondisch zich uitleven op een springkus- Tuinderij 't Hof Welgelegen is aan feestmaal, een driegangen menu sen. Bioduin is tussen 9.00 en het omschakelen naar biologisch, met de dagverse biologische oogst 16.00 uur geopend. Omdat ze 'bijna bio' zijn mogen ze van de tuinderij: seizoens- en meedoen aan Lekker naar de boer. streekgebonden eten op zijn best. Bij Ter Linde, dat sinds 1926 al Bovendien is het bedrijf PR-bedijf 12 Juni is het feestmaal al volge- een biologisch-dynamisch land bouwbedrijf is, staan zondag 13 juni de deuren open voor be langstellenden. Aan de Oranje- zonweg 1 in Oostkapelle zijn tussen 10.00 en 16.00 uur kalfjes te aaien en koeien te poetsen. Ook is er een film, kaasproeverij en is te zien hoe appelsap ge maakt wordt. Groentenwinkel M.T.S. Dingemanse-Dekker Perduinseweg 3 4371 SC Koudekerke Tel.: 0118-627562 Openingstijden: Woensdag 13.00 - 19.00 uur Zaterdag 9.00 - 15.00 uur Verwen uw auto op de eerste au towasdag bij autowas-centrum Kuzee op zaterdag 12 juni aan de Marie Curieweg te Ritthem.

de Faam | 2010 | | pagina 30