eek Martin Dekker winnaar Amuse Me kookwedstrijd Gratis naar Wings Wheels Ga samen met van Belle en Blankenburgh op een culinaire ontdekkingsreis! Krant www.vanbellewonen.nl Ook geschikt voor uw steunzolen Verhulst Waldlaufer Koop tussen 1 mei en 15 mei bij van Belle Wonen, van Belle Keukens of Blankenburgh Homestyle en ontvang er twee AmuseMe bonnen bij kado.* blankenburgh Ik1 C_^4:WUSeM£ dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL [dé WONEN KEUK ENS Pres. Röoseveltlaan 772, 4382 NB Vlissingen. Tel: 0118-416188 €119,95 In lichtgrijs combi In beige of blauw leder 105,00 Gebr. Baljeu Sinds 1903 100 jaar een naam in schoenen Kanaalstraat 1 Oost-Souburg 0118-461525 mmmmuurn Woensdag 5 mei 2010 - Pagina 5 weGeNeR Huis-aan-huisMedia VLISSINGEN - Martin Dekker heeft afgelopen zaterdag de Amuse Me kookwedstrijd ge wonnen. Deze wedstrijd is door Culi Consult kookstudio in sa menwerking met De Faam op gezet. Vijf amateurkoks streden in Culi Consult Kookstudio in Vlissingen om de Amuse Me Wissel-troffee, die beschikbaar is gesteld door Harrie Verkaik BV. De vijfkoppige Jury onder leiding van Edith Ramakers, kreeg vijf amuses gepresen teerd. Na lang beraad kozen zij uiteindelijk de amuse, een to maat gevuld met een mousse van gerookte paling en een oos terse pesto, van Martin Dekker als lekkerste uit. De vijf deelne mende amateurkoks waren ge selecteerd uit 22 inzendingen. De winnende Amuse zal tijdens Amuse Me op 22 en 23 mei, worden gepresenteerd aan alle gasten van de Culi Consult Kookstudio. ARNEMUIDEN - Het Vliegveld Midden Zee land bij Arnemuiden is zaterdag 22 en zondag 23 mei het decor voor een fantastisch vlieg, - kijk,- en doe-evene- ment voor het hele ge zin: Wings Wheels 2010. Lezers van Dé Weekkrant kunnen 5x een rondvlucht winnen en 50x twee entree- kaarten. Kijk op www.de-faam.nl naar deze Klik Win Actie en misschien bent u de winnaar? Wings Wheels is: twee da gen vol met shows, beur zen, demonstraties, oude en nieuwe vliegtuigen, old timers, legervoertuigen, eten en drinken. Zo'n grote show met rijdende en vlie gende voertuigen was er in Zeeland nog nooit. De za terdag staat grotendeels in het teken van Wings to Vic tory waarmee geschiedenis tot leven komt. Op zondag is er een wervelende air show en de inmiddels tra ditionele Molentocht met ongeveer 300 oldtimers. Tijdens Wings Wheels zijn het hele weekend vele oude legervoertuigen en vliegtuigen te bewonderen. Maar ook vliegverhalen, re- enactors, pipes and drums, wrakduikvereniging De Roompot, vliegsimulaties en tientallen nieuwe-, ou de-, grote- en kleine- vlieg tuigen. Voor de kinderen is het hele weekend veel te doen en te spelen. Met op zaterdag zelfs een speciaal begeleid kinderprogram ma. Ook is het vliegveld de cor voor een grote Engelse Lifestyle fair met meer dan 60 stands, ook zullen diver se straatartiesten het ter rein voorzien van vrolijke klanken. Meer informatie: www.wingsandwheels.nl. Vr»»g naar de voorwaarden In de winkel. IM mJ^n i VLISSINGEN Geopend dinsdag t/m vrijdag 9.30 u. tot 17.30 u., zaterdag 9.00 u. tot 17.00 u., donderdag koopavond tot 21.00 u. Dat verdient moeder toch!? 'Aluminium ligbed van 299,- voor Sunshine Goes J.A. v.d. Goesekade 49 4461 BH Goes Telefoon 0113-227107 Internet www.sunshinegoes.nl

de Faam | 2010 | | pagina 5