Afzien voor beginners TE KOOP Diverse ruime voormalige huurwoningen (waarvan enkele met garage) in de geliefde wijk DE GRIFFIOEN, MIDDELBURG dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Vlissingse fietste van Cairo naar Kaapstad Kattentweetal zoekt één lief baasje Molenwater 81 4331 SE Middelburg T 0118-61 66 17 F 0118-62 82 78 www.schulting- partners.nl Neem eens een kijkje in één van onze (model) woningen in de wijk PE GRIFFIOEN en laat u verrassen! Met een kleine verbouwing een groot woongenot! AANKOOP HYPOTHEKEN VERKOOP HUUR TAXATIES ADVIES BEDRIJFS- ONROEREND GOED BEHEER Algemene kenmerken van de woningen Inhoud 410 m3 4 slaapkamers Woonoppervlakte ca. 120 m2 •Voortuin en achtertuin Perceeloppervlakte van 164 m tot ca. 245 m2 Deze woning is recent opgeknapt, waarbij onder meer de volgende werkzaam heden zijn verricht: - er zijn een nieuw toilet en een nieuwe badkamer geplaatst! - alle wanden en plafonds van alle woonlagen zijn strak afgewerkt - de oude gedateerde keuken en tegels zijn verwijderd; de. nieuwe keuken kan zo geplaatst worden badkamer vóór verbouwing badkamer na verbouwing badkamer na verbouwing Woensdag 5 mei 2010 - Pagina 46 VLISSINGEN - Louise Cor nells (1966) uit Vlissingen publiceerde onlangs het boek Afzien voor beginners. Hoewel haar boek totaal niet met een activiteit voor beginners te maken heeft, want Louise fietste met haar man Henk en een gro te groep door Afrika. De Tour 'd Afrique is een lood zware fietstocht. In vier maan den, van januari tot mei, tijd op de pedalen van het noorden van Afrika naar het zuidelijkste puntje van het continent. Ofwel van Cairo in Egypte naar Kaap stad in Zuid-AMka. De groep fietste in totaal meer dan 10.000 kilometer en gemiddeld 125 ki lometer per dag. Over bergen, door woestijnen, over slechte en onverharde wegen en boven dien dwars door de regentijd Omdat afzien écht afzien was tij dens deze tocht is een eerste vraag aan de schrijfster waarom je aan zo'n tocht begint. "Gedo seerd afzien is de moeite waard. Je wordt er een beter mens van. Dat zullen andere duursporters en extreme reizigers herkennen en beamen. En ik heb veel ge- zien, andere culturen en de groepsdynamiek ervaren. De Tour 'd Afrique is een kampeer reis. De spullen van de groep werden in een truck vervoerd en wij kampeerden in een bush- of desertcamp. Op een rustdag lo geerden we in een hotel, waar we konden douchen. Dit alles regelde het Canadese bedrijf dat de tour organiseert. In 2008, toen ik meedeed, waren er 55 deelnemers en de grootste groep kwam uit Canada." Loui se heeft veel gezien: de Nijl, de Kilimanjaro en de Victoria wa tervallen. Het niets van de woe stijnen van Egypte, Soedan en Namibië en de eindeloosheid van de bush van Zambia en Botswana maakte een diepe in druk op haar. "Mensen langs de kant van de weg waren altijd in drukwekkend, meestal aardig en enthousiast, een enkele keer vervelend." Ook genoot Louise van het kamperen en het Afri kaanse eten. Bijzonder aan het boek is dat Louise zonder gene schrijft over alles wat haar is overkomen en bovendien tien tallen tips geeft voor mensen die de Tour overwegen. Het boek telt 98 pagina's en kost 16,95 eu ro. Het is te koop in de boekhan del en via www.afeienvoorbeginners.nl foto: louise cornelis Jogiebeer: "Ik ben als kater gebo ren in het jaar 2000 en ik ben van het merk cypers. Ik kan goed overweg met volwassenen en grote kinderen. Kleinere ook wel, als ze maar rustig zijn.Ik hou heel erg veel van kroelen én van Murfy. Zonder Murfy kan ik echt niet leven, dus ik wil graag sa men met hem door één baasje geadopteerd worden. We vinden het heerlijk om lekker tegen el kaar aan te liggen en we vertellen elkaar alles. Wat eten betreft, ik moet dieetvoer om blaasproble- men te voorkomen. Verder speel ik heel graag, vooral buiten. Dan geef ik nu het woord aan mijn beste vriend." Murfy "Ook ik ben een jeweetwel kater, twee jaartjes jonger dan mijn maatje en zwart van vacht. Ook ik ben dol op een rustig gezin en erg aanhankelijk. Ik hou heel veel van Jogiebeer en wil hem niet kwijt. Ik vind het gaaf om buiten te spelen en wil graag met iedereen vriendjes zijn. Dan kom ik op schoot zitten om heerlijk te knuffelen. We zijn echt wel toe aan wat mst trouwens. Koning innedag was een erg drukke dag voor ons. Veel voorbereiding, Jogiebeer en Murfy zijn twee lieve, aanhankelijke katten die al uitkijken naar hun nieuwe baasje. foto: karin ocké dan de dag zelf en dan een paar dagen afterparty. Ik kan geen oranje meer zien! Al moet ik zeg gen, dat het wel erg mooi uit kwam met mijn zwarte haartjes. Ik had een kleine hoop, dat prin ses Maxima ons zou willen adopteren. Maar helaas, dat is niet gelukt. Alhoewel, mocht ze De Faam nog lezen van de week, dan is er nog een kans. Wie wil ons graag in zijn of haar midden opnemen? Wij zijn te vinden aan de Oost- perkweg 9 in Middelburg. Ons telefoonnummer is 0118- 613579. Tot gauw!" MIDDELBURG - "Dag beste mensen, tot jullie spreekt Lynn, de Border Collie van enkele weken geleden. Ik bdn-'het aanhankelijke,- ac-' tievfrhondje met een diplö- ma'. bat heeft kennelijk-nog nietzoveel indruk gemaakt,- want op hef moment dat dit zit. té typi^n, woon ik ;nog sbfctis in hef asiel. En-d2ft was niet mijn bedoeling. Nu weef ik wel'dat gedtM 'een schone z&ül fe.maar in-ben niét" zo-'heel "erg geduldig, vandaar. Er is vast wel ie mand die nog twijfelde of hij mij zou adopteren en snel langskomt.Tot ziens!" MIDDELBURG- "Hé, hoe gaat ie? Met ons gaat het goed. Wij zijn Jogiebeer en Mur fy. Twee geholpen katten die graag bij elkaar willen blij ven. We zullen om beurten wat meer over onszelf vertel len."

de Faam | 2010 | | pagina 46