Mensen kijken blijft leuk, vooral op zo'n dag... gratis Wet milieubeheer Zonneglazen RfAVffilS!ffiïïn De Faam ALTIJD ACTUEEL: D EWEEKKRANT. N Lwoensdag 5 mei 2010 - Pagina 39 HARDY HET HUIS HARDY Bellamypark 38, Vlissingen T (0118) 41 20 10 www.hethuis.nl in je designzonnebril op sterkte HET HUIS Kennisgeving van het besluit naar aan leiding van een aanvraag om inzamel- vergunning Bij besluit d.d. 22 april 2010 van de Ministervan Volkshuisvesting, Ruimtelijke Ordening en Milieu beheer is aan Zeeland Maritime Cleaning BV te Ritthem een vergunning verleend op grond van de Wet milieubeheer (Wm) voor het inzamelen van scheepsafvalstoffen. Aan de vergunning zijn voor schriften en beperkingen verbonden. Van het ontwerpbesluit is mededeling gedaan in de Staatscourant. Hét ontwerpbesluit en de bijbehorende stukken hebben van 19 februari 2010 tot en met 1 april 2010 ter inzage gelegen. Naar aanleiding hier van zijn geen zienswijzen ingediend. Het besluit en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 7 mei 2010 ter inzage in het Centrum Documentaire Informatie (C0170) van het Ministerie van VROM, Rijnstraat 8 te Den Haag, op werkdagen van 8.30 uur tot 17.00 uur. U dient vooraf echter wel een afspraak te maken, telefoon 070 - 339' 02 00. U kunt tijdens de beroepstermijn (tot en met 18 juni 2010) tegen dit besluit schriftelijk beroep instellen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State als u: - zienswijzen hebt ingebracht tegen het ontwerp besluit; - kunt aantonen dat u redelijkerwijs niet in staat was zienswijzen in te brengen tegen het ontwerpbesluit of -bedenkingen hebt tegen de wijzigingen in het besluit ten opzichte van het ontwerpbesluit. Het beroepschrift kunt u sturen aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Indien beroep is ingesteld, kan ook bij de Voorzitter van de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State een verzoek om voorlopige voorziening worden gedaan. Sommige bezoekers van de Koninginnedag waren compleet uitgedost in het oranje. Anderen had den het Zeeuws kapje op of een andere hoofdtooi. foto: izmk verkeste Ongeveer 40.000 mensen bezochten Koninginnedag in Middelburg. Als je zo'n foto als dit ziet, lij ken het er veel meer. foto: izaak verkeste Of zij écht alles leuk vonden is te betwij felen. Maar de bezoekers en inwoners van Middelburg vonden het in elk geval geweldig om Méxima en Willem Alexan der in het echt te zien. foto: izmk verkeste voor multifocaal geldt een toeslag

de Faam | 2010 | | pagina 39