dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Woensdag 5 mei 2010 - Pagina 29 Vervolg van pagina 28 Oostkapelle - het slopen van een werkplaats en terreinverharding Brouwerijstraat 36B;(23-4) Veere - het slopen van een kampeerhuis van scoutcentrum Wulpenburgse- weg ó;(22-4) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen). U kunt de stukken inzien in het gemeentehuis te Domburg. VERLEENDE AANLEGVERGUNNING (tussen haakjes staat de datum van verzending) Koudekerke - het aanleggen van een onder grondse drainage voor het bouwen van een recreatiewoning Dishoek 14a, 4371 NS;(284) Belanghebbenden kunnen tot 6 weken na de tussen haakjes staande datum bezwaar maken. (Zie: bezwaar, beroep en voorlopige voorzieningen). Een aanlegvergun- ning'treedt in werking met ingang van de zevende weeK na de dag waarop zii bekend is gemaakt. kunt de stukken inzien in het gemeentehuis te Domburg. PROCEDURE ONTHEFFING VERLENING EN BOUWVERGUNNING Grijpskerke Wij zijn van plan om ontheffing van de regels van het bestemmingsplan Buitengebied en bouwvergunning te verlenen voor: - Het plaatsen van een opslagloods op het perceel Oostkapelseweg 1 1 te Grijpskerke; (4364 ED) Voordat wij een beslissing nemen op deze aanvraag liggen de ontwerpbe sluiten, de aanvragen en de daarbij behorende stukken van mei t/m 16 juni ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belanghebbenden een schrif telijke zienswijze indienen bij het col lege. Voor het indienen van een mondelinge zienswijze kunnen be langhebbenden binnen de gestelde termijn contact opnemen met L. (Loes) Donders, tel. (0118) 555 352. VOORONTWERP BESTEMMINGSPLAN Oostkapelle Wij maken bekend dat, op grond van de Inspraakverordening en ar tikel 1.3.1van het Besluit ruimte lijke ordening, wij een bestemmingsplan voorbereiden voor de volgende ruimtelijke ont wikkeling: - Bouw van 8 woningen aan de Brouwerijstraat 36b(voormalige gemeenteloods) De betreffende stukken liggen van mei t/m 16 juni 2010 ter inzage en zijn ook te zien op de website van ae gemeente, www.veere.nl onder "loket, visie en beleid, be stemmingsplannen, Oostkapelle". Ook is het plan te bekijken op www.ruimtelijkeplannen.nl. Tijdens de genoemde termijn kunnen inwo ners en natuurlijke- en rechtsperso nen die in de gemeente een belang hebben op dit plan inspre ken door schriftelijk een inspraak- reactie bij het college in te dienen. Afhankelijk van de reacties zal worden bekeken of het plan aan gepast wordt. Inloopavond Dinsdag 1 1 mei 2010 van 20:15- 21:30 uur in sportzaal de Halve Maan aan de Torenstraat 35 te Oostkapelle. U kunt op elk moment binnenlopen om het plan in te zien en daarover van gedachten te wis selen met de aanwezige vertegen woordigers van de gemeente. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met dhr. G. (Geert) Francke, tel. (01 18) 555. AFVALSTOFFENVERORDENING 2009 Wij zijn van plan, op grond van arti kel 4, lid 2 van de Afvalstoffenveror- dening 2009, een aantal extra containers te plaatsen ten behoeve van de inzameling van de kunststof verpakkingen en/of glas: De locaties van deze containers zijn: - Aagtekerke, Blumstraat (één extra container voor kunststof verpakkin gen) - Domburg, Dr. B. Vaandragerstraat (één extra container voor kunststof verpakkingen) - Grijpskerke, parkeerterrein Cornelis- Vissstraat (één extra container voor kunststof verpakkingen) - Koudekerke, van Speijkstraat (één container voor kunststof verpakkin gen en één voor glas) - Koudekerke, parkeerterrein Badhuis straat (één extra kunststof container i.p.v één glascontainer) -Meliskerke, Burg. adelaarstraat (één extra container voor kunststof ver pakkingen) - Serooskerke, parkeerterrein, Zand- put (één extra container voor kunst stof verpakkingen) -Veere, Sandenburghlaan (één con tainer voor kunststof verpakkingen) -Vrouwenpolder, Monnikendijk (één extra container voor kunststof ver pakkingen) - Westkapelle, Molenwal (één contai ner voor kunststof verpakkingen en één voor glas) Alle ter zake zijnde stukken liggen ter inzage van 6 t/m 20 mei 2010. Bui ten openingstijden kunnen de stukken ingezien worden na telefonische af spraak, Centrale Publieksbalie, tel. (0118)- 555447. Tijdens deze pe riode kan iedereen mondeling of schriftelijk een zienswijze bij het col lege indienen. Als u een mondelinge zienswijze wilt indienen, kunt u con tact opnemen met de behandelend ambtenaar, de heer A.C. (Harry) Lou- werse, tel. (0118) 555 458. Het in dienen van zienswijzen per e-mail is niet mogelijk. Als u niet wilt dat uw persoonlijke gegevens bekend wor den gemaakt, moet u dit tegelijk met het indienen van uw zienswijzen ken baar maken.Alleen als u tijdig schrifte lijke en/of mondelinge zienswijzen heeft ingebracht tegen dit voornemen kunt u tegen het definitieve besluit be roep instellen bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State. Tenzij u kunt aantonen dat u redelij kerwijs niet de mogelijkheid gehad heeftom zienswijzen in te dienen. VERKEERSBESLUITEN Koudekerke - vaststellen van een gereserveerde parkeerplaats voor gehandicapten in de Kerkhoflaan 5. Dit verkeersbesluit ligt van 5 mei 2010 t/m 16 juni 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belang hebbenden een bezwaarschrift in dienen bij het college Zoutelande - vaststellen van een gereserveerde parkeerplaats voor gehandicapten in de Scheldestraat 15 conform bij het besluit behorende tekening. Dit verkeersbesluit ligt van 5 mei 2010 t/m 16 juni 2010 ter inzage. Tijdens deze termijn kunnen belang hebbenden een bezwaarschrift in dienen bij het college JAARSTUKKEN 2009 Op 19 mei 2010 worden de jaar stukken 2009, bestaande uit het jaar verslag 2009 en de jaarrekening 2009, in de commissie FBA behan deld. Op 27 mei 2010 worden deze stukken aan de raad ter vaststelling aangeboden. De jaarstukken 2009 liggen t/m 19 mei 2010 ter inzage. GEMEENTEHUIS GESLOTEN Tijdens Bevrijdingsdag, woensdag 5 mei, is het gemeentehuis gesloten. Geboorteaangifte moet altijd binnen 3 werkdagen na de geboortedag gebeu ren. Daarbij tellen de weekeinden en de bovengenoemde datum niet mee. TER INZAGE Stukken die ter inzage liggen, kunt u inzien bij de centrale publieksbalie van het gemeentehuis, Traverse 1 te Domburg. Openingstijden van de balie zijn van maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Op don derdag tot 19.00 uur (met uitzonde ring van Burgerlijke Stand zaken). Kijk ook eens op www.veere.nl BEZWAAR/BEROEP/ VOORLOPIGE VOORZIENING Tegen een groot aantal besluiten kan een bezwaarschrift worden inge diend. Dat moet schriftelijk gebeuren, ondertekend zijn, binnen de ge noemde termijn (vaak 6 weken na de verzenddatum aan de aanvrager) en moet tenminste het volgende bevat ten: naam en adres indiener; dagte kening; een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is ge richt; de gronden van bezwaar. U moet uw bezwaren richten aan het bestuursorgaan dat de beslissing heeft genomen: het college van B W, de burgemeester of de gemeente raad, Postbus 1000, 4357 ZV in Domburg. De gemeente moet de zaak opnieuw bekijken aan de hand van de genoemde argumenten en een nieuw besluit nemen. Als u het daar nog niet mee eens bent, kunt u hiertegen binnen zes weken in be roep gaan. U doet dat bij de sector bestuursrecht van de rechtbank. Niet iedereen kan tegen elk besluit een be zwaarschrift indienen, in de meeste gevallen moet iemand rechtstreeks gevolgen van dat besluit ondervin den. Als er sprake is van spoed kan naast het indienen van een bezwaar schrift ook een voorlopige voorzie ning gevraagd worden bij de Voorzieningenrechter. Voor informa tie (0118) 555 444. Domburg, 5 mei 2010 Burgemeester en wethouders van Veere Schouwenaar van Middelburg is blij met het verloop van Koninginne en veel extra politie hebben hun werk gedaan. Er zmi^lechts twee mensen aange houden. - mkmÊÊk foto: jasper karman Miquel Geschiere mocht in de erehaag staan omdat hij op koninginnedag twee jaar werd. Prins Willem-Alexander kwam naar hem toe en deed 'high five' met hem. Erg spontaan en geweldig! foto: yvonne geschiere. De Zeeuwen hebben Nederland en de koningin Koninginnedag teruggegeven. Daar mogen en kunnen we trots op zijn. foto: marina meuers

de Faam | 2010 | | pagina 29