Nieuwe locatie van ProHair Nieuwe uitstraling Cool Cat IJssalon Sweethearts Nagelstudio Allure Werken aan ademhaling PM De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL DVD de Strijd om Walcheren te koop □ndbal bij Dansschool Bras Sterren kijken op z'n Italiaans Ladiesnight in CineCity Woensdag 5 mei 2010 - Pagina 21 i Joyce en Björn bij de goed gevulde ijsvitrine. VROUWENPOLDER - "Er was nog geen echte Itali aanse ijssalon in Vrouwen polder. Maar nu wel", zegt Björn van de Vrande, die samen met zijn vrouw Joy ce en zwager Anthon van der Giessen IJssalon Swee thearts opende. "Sweethe arts verkoopt 24 soorten ambachtelijk bereid Itali aans schepijs." Tevens is het mogelijk ijscoupes, vers gebakken wafels, koffie, thee of frisdrank te bestel len. Het interieur toont veel hartjes en zoete kleurtjes, een leuk sfeertje: "Daarvan krijg je zin in ijs", stelt Björn. Dorpsdijk 24, geo pend: ma-vr: 13.00-20.00 uur; za-zon: 11.00-21.00 uur. Telefoon: 0118- 591829. OOSTKAPELLE - De DVD, die is samengesteld door John'van Dijke, en waarover in De Faam reeds een artikel verscheen is nu ook te koop bij Rainbow Color Copy aan het Domburgs Schuitvlot 19 in Middelburg. MIDDELBURG - Dansschool Bras uit Middelburg houdt zaterdag 8 mei een eindbal vanwege het eind van het dansseizoen voor de zomer periode. Iedereen die graag danst is welkom om mee te dansen op de livemuziek in Ontmoetingscentrum Dau- wendaele in Middelburg. De aanvang is 20.30 uur. Entree is 8 euro. Nieuw voor ZZP'ers komt ze aan de verkeerde kant van Ierland terecht. Ze moet de hulp inroepen van de knappe, maar knorrige Declan (Matthew Goode) om haar juiste bestemming te bereiken. De film draait om 19.30,19.45 en om 20.00 uur. MIDDELBURG - De Sterren wacht Philippus Lansbergen in Middelburg houdt 7 mei een Italiaanse avond. De be roemde Galileo Galilei houdt een voordracht over de Itali aanse Sterrenkunde. Hij ver telt over zijn eigen leven, zijn ontdekkingen en zijn teleur stellingen, maar ook over een aantal andere Italiaanse ster renkundigen. Het begint om 20.00 uur aan de Herengracht 52. Toegang: Gratis. Ontspannings en ademhalingstherapie Lotus. GOES - Zelfstandigen Zon der Personeel (ZZP'ers) krijgen in Zeeland een nieuw steuntje in de rug. 'De week van de ZZP'er is een initiatief van Zwaarte kracht en ViaLingua en wordt van 17 tot 22 mei in Goes gehouden. In samenwerking met Sas Assu rantiën BV uit Vlissingen, Local- marketing, Evenwicht en Sop hie van 't Westeinde Consultan- ce uit Goes hebben zij een uit gebreid programma samenge steld voor zowel de gevestigde als de startende ZZP'er. Ook kleine ondernemingen kunnen veel baat hebben bij deze week. Het idee is ontstaan door de sa menwerking van ViaLingua en Zwaartekracht. Zij hebben ge keken waar het zwaartepunt van de activiteiten en kennis ligt die beide partijen al in huis heb ben. Albert Besuyen, directeur Zwaartekracht: "Het is een nieuw initiatief, een pilot. Het wordt breed gebracht in Zee land en de bedoeling is dat er herhalingen komen. Wij willen de startende ondernemer, de ZZP'er, inzicht in de mogelijk heden aanreiken, die de zelf standige ter beschikking heeft om zich goed in de markt te profileren. Wij gaan specifiek en dieper in op de vragen die in die groep zullen leven." In de week van de ZZP'er komen er interac tieve workshops die diverse on derwerpen behandelen die van belang zijn voor de ZZP'er. Er worden vijf workshops gegeven; te weten: agendaplanning, ad- Het betrokken team. foto: p.r. ministratie, contracten, rechts vormen en verzekering, com municatie en reclame. Een Zelf standige Zonder Personeel is net als de baas van een MKB be drijf vele uren aan het werk, wordt geacht zich van alle soor ten regelgeving op de hoogte te houden, initiatief te tonen, te netwerken en doorzettingsver mogen te hebben. Veel ZZP'ers zijn nieuw op de markt, onder schatten het risico en denken dat het vrijheid blijheid is om niet meer voor een baas te wer ken. "Wij hebben bewust voor een klein aantal deelnemers per workshop gekozen, om de ZZP'er de mogelijkheid te bie den vragen te stellen en samen te kijken waar eventuele knel punten liggen in hun manier van werken", legt Pernette van der Werff, coach/trainer ViaLin gua, uit, "De workshops worden veizorgd door een enthousiaste en gemotiveerde club specialis ten, die vertellen waar een star tend ondernemer op moet let ten." Voor locatie, data, mogelijkhe den en deelname aan De Week van de ZZP'er: www.deweekvandezzper.nl VLISSINGEN - Bioscoop Ci neCity in Vlissingen houdt woensdag 12 mei weer een ladiesnight. De film die ge draaid gaat worden is Leap Year. Dit is een romantische komedie met Amy Adams en Matthew Goode. Anna ver trekt naar Ierland om volgens een Ierse traditie haar ver loofde ten huwelijk te vragen op 29 februari in het schrik keljaar. Maar door vertraging, slecht weer en het noodlot door leon janssens VLISSINGEN - Vorige week zaterdag opende drs. Wim Dijkstra, burgemeester van Vlissingen, de nieuwbouw van kapsalon ProHair aan de Kabelweg 20 in Vlissin gen. Voor eigenaar Karin Heijkans ging hiermee een droom in ver vulling: "Ik wilde graag een gro te, eigen salon. Hier kan ik mijn ei kwijt, dit is onze droom. Nu heb ik genoeg ruimte om een trainingscentrum op te zetten voor opleidingen." ProHair is een comfortabele kapsalon, eigentijds ingericht en biedt tevens plaats aan na- Burgemeester Dijkstra opende de nieuwe salon van ProHair. gelstudio Zelo. Bijzonder is deur. Telefoon 0654336271 en het gratis parkeren voor de www.prohair.nl .-#• AAGTEKERKE - De nieuwe praktijk voor ontspanning en ademhalingstherapie De Lotus helpt mensen functioneel om te gaan met hun ademhaling waardoor de kwaliteit van leven op vallend kan verbeteren. Ademhalingstherapeute Gerde Waignein: "Mensen dié de therapie gevolgd hebben voelen zich beter bestand tegen de dagelijkse druk, zijn weerbaarder en hebben meer zelfvertrou wen." Alleen behandelin gen door gecertificeerde therapeuten, aangesloten bij de beroepsgroep, wor den door de zorgverzeke raar vergoed. Zelf contact opnemen of via verwijzing: De Lotus, Zuidweg 17, tele- Nagelstudio Allure bij All Sports in Middelburg. MIDDELBURG - Nagelstu dio Allure is per 1 mei geves tigd in Sportcentrum All Sports Body Gym in Mid delburg. Eigenaar Ilse van Daele is gespecialiseerd in alleen gelnagels, colorgel, naturel en French manicu re. "Ook verzorging teenna gels. Tot 1 augustus heb ik openingsacties op al deze behandelingen." Ilse brengt een zilveren juwelenlijn, Proud Mama, heel origineel voor mama's. Leuk idee voor moederdag, of een Al lure cadeaubon. Maandag, dinsdag geopend, verder op afspraak. Nagelstudio Allu re, Walensingel 65, Middel burg, Tel: 06-18083104 www.allurestudio.nl VLISSINGEN - Cool Cat aan de Walstraat 132-136 in Vlissingen heropende 22 april na een verbouwing. "Met het nieuwe Cool Cat con cept 'Ruimte' is deze winkel opnieuw op de kaart gezet. Een volledig nieuwe uitstraling met een trendy, eigentijdse collectie", zegt Karin Elbertse die de Cool Cat winkel runt, "Onze kleding is gericht op da mes, heren en kinderen, qua prijs middensegment, voor ie der wat wils." De nieuwe zo mercollectie is binnen. Veel zachte tinten, zoals oud rose, Cool Cat in Vlissingen is grondig verbouwd. foto: tara de vriend toop, mint en dat wordt ge- Telefoon 0118-411547 en combineerd met felle kleuren, www.coolcat.nl

de Faam | 2010 | | pagina 21