Koekhappen wordt wél bolushappen DE VEY MESTDAGH VERHUIST NAAR EEN NIEUW PAND De VeyVlestdagh dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Van de President Rooseveltlaan naar de Mercuriusweg Woensdag 28 april 2010 - Pagina 7 DOOR LEONJANSSENS SINT LAURENS - Koning innedag is dit jaar voor Middelburg iets speciaals want de koningin en haar familie komen op bezoek in Wemeldinge en Middel burg. Op Koninginnedag zijn er de hele dag door tal van activiteiten, waaraan ook de Oranjevereniging Sint Laurens meedoet. Om toch Koninginnedag te vie ren met de 'eigen' mensen heeft Oranjevereniging Sint Laurens besloten Ko ninginnedag een dag later, op 1 mei, te vieren. Voorzitter Hans Geerse: "Op de vijf-, zeshonderd adressen in Sint Laurens zijn er driehon derd lid van de Oranjevereni ging. De vereniging bestaat tachtig jaar. Altijd enthousiast enmet recht een bloeiende ver eniging. Wij houden ieder jaar een geweldig Oranjefeest dus ook dit jaar. Van de Bond van Oranjeverenigingen hoorden wij voor het eerst dat de Konin- ging dit jaar naar Middelburg kwam. Burgemeester Schóu- wenaar liet weten dat alle Oranjeverenigingen uit Mid delburg bij de organisatie be trokken moesten worden." Langs de route verzorgt Sint Laurens, gekoppeld aan hun tachtigjarig bestaan, vier perio des van twintig jaar. Daarbij la ten zij ook Oud-Hollandse spelletjes en computerspelle tjes zien. "Er is een strak draai boek, iedereen weet wat hij of zij moet doen en veiligheid staat voorop", stipt secretaris Leon Maljaars aan. "De kinde ren die in een bepaald vak staan zijn in de kleding van die tijd gestoken. Zij doen spelle tjes uit de tijd van weleer, van zaklopen tot Nintendo en WII. Maar koekhappen wordt wél bolushappen." De impact van het programma in Middelburg is groot. "Voor een Oranjeverenging is dit een hoogtepunt in haar bestaan", weet Hans Geerse. "Voor ons Koninginnefeest op zaterdag verwachten we dit jaar veel meer aanloop. Het is ieder jaar al een soort reünie want oud en jong komen van heinde en ver om hier op hun Sint Laurens Koninginnedag te vieren. Dat worden twee leuke dagen" DOOR MARINA MEIJERS KAMPERLAND - Vorige week woensdag was het zo ver. De nieuwste aanwinst van de Amadore Groep, het Amadore Wellness Hotel De Kamperduinen, in Kamper land werd feestelijk geopend door de Zeeuwse Commis saris van de Koningin Karla Peijs. Ontspanning wordt in dit hotel duidelijk met een hoofdletter geschreven. De algemeen directeur van de Amadore Groep, Jerry van Zuij- len, vertelt vol trots over het luxe complex dat nu nog te boek staat als een viersterrenhotel. Volgens hem verdient het eigenlijk wel vijf sterren. Daarna gaat het woord naar oud horecaonder nemer Luit Ezinga. De voormali- ge uitbater van Hostellerie Schuddebeurs roemt de moed en het doorzettingsvermogen van Van Zuijlen. Karla Peijs ver telt over de Zeeuwse economie en benadrukt dat het juist nu be langrijk is om uitdagingen aan te gaan. Na het openingswoord onthul len Peijs en Van Zuijlen geza menlijk, met een druk op de knop, het reclamebord van De Kamperduinen. Als dank hier voor krijgt de Commissaris van de Koningin uit handen van Van Zuijlen een foto van de storm vloedkering. Deze is gemaakt door fotograaf Lex de Meester. Zijn foto's zijn in het hele hotel te bewonderen. Direct na de officiële opening luistert de vaste zanger van Am adore, Mare Canto, het feestje op. Bezoekers kunnen zodoende echt even proeven van de sfeer van het hotel. Hotel De Kamper duinen beschikt over apparte menten, penthouses en een aan tal hotelkamers. Daarnaast zijn er ook twee luxe boardrooms om te vergaderen. Het wellnessge- deelte bestaat uit een verwarmd zwembad, verschillende sauna's, een sunshower en een beautysalon. De kersverse hotel manager, de Belgische Kevin Strubbe, is bijzonder tevreden over de uitstraling en de ligging van het hotel: "We richten ons met dit hotel niet alleen op het toerisme maar we ontvangen ook graag gasten uit de regio voor een exclusief etiquette-di ner of voor een ontspannend wellnessdagje. We hebben een heel leuk concept waarbij de gasten in de eerste plaats kun nen genieten van een gastrono misch diner maar daarnaast ook van alles uitgelegd krijgen over etiquette." Dit laatste is Strubbe zeker toevertrouwd. Van zijn hand verschenen twee boeken over etiquette en in België is hij een graag geziene gast in televi sieprogramma's. Een deel van het bestuur van de Oranjevereniging Sint Laurens: v.l.n.n Hans Geerse, Jeannet Bras ser, Kathinka van de Visser en Leon Maljaars. foto: leon janssens Duurzaam drukwerk Ook het milieu is een belangrijk item voor De Vey Mestdagh. Zo heeft De Vey als één van de eerste grafisch bedrijven het FSC-certificaat behaald. Dit houdt in dat De Vey papier ge bruikt dat komt uit 'goede' bossen. Door het certificaat mogen wij het FSC-logo meedruk- ken en daardoor kunnen onze klanten laten zien dat ze duurzaam drukwerk inkopen. De Vlissingse De Vey Mestdagh is verhuisd naar een nieuw pand. Door de gestage groei van het bedrijf ont stond de vraag naar meer ruimte. Toen de mogelijkheid zich voordeed om op 300 meter afstand van het huidige pand een bijna twee keer zo grote ruimte te betrekken, was de beslissing snel gemaakt. De nieuwe vestiging bevindt zich aan de Mercuriusweg, een zijstraat van de President Rooseveltlaan. Grootste voordeel is de looom2 die het nieuwe pand aan ruimte biedt. De laatste jaren hebben wij ons sterk ontwikkeld en is het bedrijf flink gegroeid, waardoor grote behoefte aan uitbreidingsruimte ontstond. Niet alleen voor het 'conventionele' offsetdrukwerk, maar vooral ook voor di gitaal drukwerk en grootformaat prints. Unieke productiehal Het nieuwe pand bestaat uit kantoorruimtes en drie pro ductiehallen. Uniek is de eerste productiehal met een vide, waar wij een creatieve werkvloer creëren. De meest oude en moderne productiemiddelen komen hier samen, zodat een mix ontstaat van eeuwenoude blokhechters met de nieuwste Apple ontwerpcomputers. Artist impression van het nieuwe pand van De Vey Mestdagh en Roosevelt Communicatie Roosevelt Communicatie De beschikbare ruimte biedt ons ruimschoots moge lijkheden om verschillende professionele vakdisciplines zonder beperkingen uit te breiden. Zo krijgt het advies bureau 'Roosevelt Communicatie', voor advisering op het gebied van projectmanagement en communicatie, een eigen kantoor in het nieuwe pand. Drukkerij die veel meer doet De Vey Mestdagh is van oudsher een drukkerij. De afgelo pen jaren is er echter erg veel veranderd en is drukken al lang niet meer het enige waar wij ons mee bezighouden. Zo leveren wij tegenwoordig ook diensten op het gebied van communicatieadvies, ontwerp en vormgeving, print en kopie, digitaal drukwerk, gepersonaliseerd drukwerk, direct mail, offset drukwerk, grootformaat prints, span doeken en frames, presentatiesystemen en nabewerking. Groot formaat prints Een specialisatie is het printen van grote doeken. Sinds enige tijd beschikt De Vey Mestdagh over een printer die grote posters en doeken met buizenframes kan printen. Deze prints zijn watervast, driejaar kleurecht en boven dien heel betaalbaar. Leuk om te melden is dat De Vey voor de Gemeente Mid delburg via Evenhuis en Van Broekhoven de doeken heeft gemaakt die te zien zijn op de rotonde bij de Mortiere. foto: marina meuers Nadat zij het Wellness Hotel De Kamperduinen opende, werd Karla Peijs rondgeleid door Jerry van Zuijlen.

de Faam | 2010 | | pagina 7