i, Collega gezocht! r Dromen en hoge verwachtingen J ESEE3330ÏÏL De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Het begon in Afrilcfl Wil je deze zomervakantie bijverdienenDan is Zorgstroom op zoek naar jou!!! www.zorgstroom.nl COÖRDINATOR/PLANNER EXPLOITATIEDIENST M/V Roompot Vakanties RECEPTIONIST (MA/) fulltime Kijk ook op: deweekkrant.nl LAADSCHOPCHAUFFEURS M/V - -4* 1e monteur f 14JIA //O 2e monteur Woensdag 28 april 2010 - Pagina 71 Nadat Stefanie Zweigs Nergens in Afrika was verfilmd, namen drie vroegere vriendinnen con tact met haar op. De drie jood se meisjes waren, net als Zweig, eind jaren dertig met hun families naar Afrika ge vlucht. De net vertaalde roman Het begon in Afrika is geba seerd op de herinneringen van de drie jeugdvriendinnen en het beeld wat Zweig zelf nog heeft van de periode. De dromen en verwachtingen van vier meisjes die samen op een Engels internaat in Kenia zaten staan tegenover wat er uiteindelijk van al die verwach tingen terechtgekomen is. In het boek worden de levens van de meisjes, van de periode kort voor de Tweede Wereldoorlog tot aan het einde van de jaren vijftig, beschreven. Naast Regi- na worden daarbij ook de dro mer Vicky, de gevoelige en stil le Leah en de daadkrachtige Liesel geïntroduceerd. Vicky wil met een rijke Engelsman trouwen, Leah wil zich meer in het geloof verdiepen en Liesel wil professor in de wiskunde worden. En Regina zelf? Schrijfster! STEFANIE ZWEIG R O MAN In mooie bewoordingen wordt duidelijk dat lang niet alle ver wachtingen uitkomen. Stefanie Zweig, Het begon in Afrika, Atlas, 24,90. Voor de periode half juli tot begin september is Zorgstroom op zoek naar huishoudelijke hulpen, verzorgenden en verpleegkundigen voor de Thuiszorg en de Zorgcentra. We bieden aantrekkelijke uurlonen. Kijk voor meer informatie op www.zorgstroom.nl. Heb je belangstelling? Vul dan het online sollicitatieformulier in, of bel met de afdeling HRM (0118) 684 000. OVET B.V. is een stuwadoors/cargadoorsbedrijf met ongeveer 100 werk nemers en met over- en opsiagterminals in Terneuzen en Vlissingen voor internationale klanten in staal- en energiesector voornamelijk in Europa. Wij zijn op zoek naar een Functieaebied Onder leiding van het Hoofd Exploitaite en Techinisch Dienst draagt u zorg voor: - Het opmaken van een transparante planning t.b.v. de activiteiten van de exploitatiedienst. Dit in overleg met ass. Hoofd Exploitatie die de uiteindelijke verantwoording heeft. - Toezicht op ploegbezetting en bedrijfsvoering voor te venverken opdrachten. - Het toezien op en bijsturen van de exploitatiewerkzaamheden door ondersteuning van de groep walbazen. - Urenverantwoording exploitatiedienst met inachtneming van de CAp. - Het in overleg bestellen van diensten en/of materieel en inhuurpersoneel. - Het onderhouden van interne contacten met de afdeling Coördinatie, met het hoofd KAM en met de Coördinator Terreinen. - Het onderhouden van externe contacten met controleurs, agenten, sleepdiensten, bootiieden en andere dienstverleners voor wat betreft de uit te voeren opdrachten. - Begeleiden van de voor de afdeling relevante ontwikkelingen op het gebied van automatisering. - Op termijn geeft u leiding aan de afdeling terminalbureau. (nadere verantwoordelijkheden volgen alsdan). Functie-eisen - HBO richting transport en logistiek of aantoonbaar gelijkwaardig kennisniveau. - In bezit van rijbewijs B en beschikt over een auto. - Oriënteren op en kennis vergaren over de laatste ontwikkelingen en bereidheid tot het volgen van cursussen. - Aantoonbare leidinggevende eigenschappen. Plaats in de organisatie U werkt onder de directe leiding van en bent verantwoording verschuldigd aan het Hoofd Exploitatie en Technische Dienst. Werktijden De werkzaamheden vinden plaats in dagdienst. Bereikbaarheid en oproepbaarheid bui ten kantooruren is onderdeel van de functie. Standplaats De standplaats isTerneuzen/Vlissingen. Algemeen: Een psychotechnische test kan onderdeel van de procedure vormen. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie vóór 17 mei 2010 richten aan: OVET B.V.,T.a.v. afdeling P&O, Postbus 1200, 4530 GE Terneuzen, of per e-mail: personeel@ovet.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Jan Kolijn, tel: 0115 - 676719. Voor Camping Dishoek zijn wij op zoek naar: Voor meer informatie en sollicitaties kun je contact opnemen met mevr. Van Pel, e-mail: pel.c.van@roompot.nl WWW.ROOMPOT.NLA/ACATURES BANENMARKT OVET B.V. is een stuwadoors/cargadoorsbedrijf met ongeveer 100 werk nemers en met over- en opsiagterminals in Terneuzen en Vlissingen voor internationale klanten in staal- en energiesector voornamelijk in Europa. Voor onze terminals zijn wij op zoek naar Taakomschrijving Het met de laadschop, mobiele kraan en overige productiemiddelen verplaatsen van ge loste en veredelde producten alsmede het beladen van vrachtauto's, binnenschepen en duwbakken en het "leegrijden" van scheepsruimen. Ook bewerkingsactiviteiten met de beschikbare installaties. De werkzaamheden worden in drieploegendienst verricht, inclusief een regelmatig terug kerende zondagdienst. De standplaats is Terneuzen/Vlissingen, maar het kan voorkomen dat ook op diverse lo caties in het Westerscheldegebied, werkzaamheden verricht moeten worden. De laadschopchauffeur ressorteert onder de dagelijkse leiding van de terminal waar men ingedeeld is. Na opleiding tot laadschopchauffeur is de opleiding mobiele- en drijfkraan machinist voorzien. Functie-eisen opleiding op MBO-niveau, hetgeen ook door ervaring kan zijn bereikt. gezien de aard van en locaties waar de werkzaamheden verricht worden, strekt nauti sche ervaring tot aanbeveling. alertheid op kwaliteit van en in het werk is een must. goed ontwikkelde competenties inzake communiceren en klantgericht handelen. Geïnteresseerden voor deze functie kunnen hun schriftelijke sollicitatie vóór 17 mei 2010 richten aan: Ovet B.V., t.a.v. afdeling P&O, Postbus 1200, 4530 GE TERNEUZEN of per e-mail: personeelovet.nI Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kolijn, tel. 0115 - 676719 Auto Sturm is vooral bekend als Nissan-dealer en specialist in occasions. Sinds een jaar zijn wij nu ook Hyundai-dealer voor heel Midden-Zeeland. Door deze uitbreiding van ons merkenaanbod zijn wij dringend op zoek naar een nieuwe collega voor onze vestiging in Middelburg. Ben jij diegene die ons enthousiaste en gezellige team wilt komen versterken of ben je benieuwd naar wat de functie allemaal inhoudt. Stuur dan je sollicitatie of vragen per e-mail uiterlijk 8 mei naar Hans Sturm via hans@autosturm.nl of bel Hans Sturm vrijblijvend op 0118 - 67 91 90. Je sollicitatie opsturen mag natuurlijk ook naar onderstaand adres. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

de Faam | 2010 | | pagina 71