Drum 'n bass in your face III in De Spot 4fM iJfc» Brunch Diner compleet Aan u de keuze menu 1750) Muzikale opening expo €21,00 AFHAAL» VOOR 2 PERSONEN Meeting Point van Aux Raus en Daily Bread in Goes "De Meerkoet" 20,00 Reserveer nu uw moederdagbrunch dé Weekkrant De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL Maandag 3 mei Dinsdag 4 mei Woensdag 5 mei Expositie, galerie en Tentoonstelling §CIA tijdens \<oninj mm» #T Koninginnenach Restaurant, Paviljoen* MAANDMENU MEI Steengrillen 15,00 per persoon Restaurant La Bonne Auberge €27. All-in, inclusief dranken Landlust is dè locatie voor bruiloften en partijen. Reserveer nu Woensdag 28 april 2010 - Pagina 59 Opening 't Hart Zorg op Maat Popstars, The Outback en ande ren, Café 't Schuttershof Mid delburg, 18.00 uur Delaney Davidson Voodoo Rhythm Record Relea se Tour, Kaffee 't Hof Middel burg, 20.00 uur Freedom in Müsic Try-out/jamsessie vier bands, Café Dinges en Barrel Middel burg, 20.30 uur Etty Hillesum Theatervoorstelling Denken Hart door Julika Marijn, Nieuwe Kerk Middelburg, 20.45 uur ELLEWOUTSDIJK- Gerhard de Witte exposeert tot en met eind juni in 't Kerkje van Ellesdiek (Ellewoutsdijk). De expositie wordt zaterdag 1 mei om 14.30 uur officieel geopend door Mark Markusse, oud-burge meester van Arnemuiden, fami lielid en kenner van het werk. De opening wordt feestelijk aangekleed met een openings woord en muzikaal intermezzo van het Zeeuws Panfluitensem ble Muzica onder leiding van Marco van der Lee. Het is het eerste openbare optreden van deze jonge groep opgericht in de zomer van 2009. Het ensem ble bestaat uit twaalf panfluitis- ten, drie violisten, vier dwars- fluitisten, een organist en een pianist. Het spelen van geeste lijke en klassieke muziek is het uitgangspunt, binnenkort wordt ook Roemeens werk toe gevoegd aan het repertoire. De tentoonstelling draagt de titel Leven met kleur en omvat vijf entwintig schilderijen. De Witte is zijn hele werkzame leven huisschilder geweest en begon pas na zijn pensionering met het vrije schilderen. Zijn voor keur gaat uit naar landschap pen naar de natuur, maar hij heeft zich ook toegelegd op het portretteren. De opening wordt afgesloten met een hapje en een drankje. Belangstellenden zijn van harte welkom. De entree is gratis. Naderhand zijn er nog een aantal open middagen om het werk te bezichtigen. Deze zijn op zaterdag 15 en 29 mei en 12 en 26 juni. Kijk voor meer in formatie op www.ellesdiek.nl. Bevrijdingsfestival Zeeland Diverse artiesten, centrum Vlis- singen, 13.00 uur Vegas Kings Australische band, Kaffee 't Hof Middelburg, 21.00 uur Galerie-T Middelburg Giro d'Italia, kunst rondom fiet sen Galerie de Wyts Middelburg Tranen, keramiek Yvetté Lardi- nois De Drvkkery Middelburg Foto-expositie Gewassen Licht, Mieke Wijnen, monumentale fotoprints op doek Kinderdijk 56 Middelburg Mon Capitaine, iedere zondag 13.00-17.00 uur Zeeuwse Museum Middelburg Lievelingen (topstukken) en Mode met Monique De Vleeshal Middelburg Involuntary Twitch, Bojan Sarcevic, objecten en sculp turen Kabinetten van de Vleeshal Middelburg Selectie kunstwer ken De Vleeshal en Muhka Ant werpen Culi Consult Kookstudio Vliss- ingen Tekeningen en teksten Rob Meijer GOES - Onder de noemer Meeting Point zijn zaterdag 1 mei om 21.00 uur de bands Aux Raus en Daily Bread te zien in Podium 't Beest in Goes. De Friese band Daily Bread komt dit jaar bij Exelsi- or uit in Duitsland. Zwitser land en Oostenrijk met haar debuutalbum getiteld Well, You're Not Invited. "Daily Bre ad is vanaf het begin van het optreden een orkaan, de Tur- bonegro-achtige hectiek is geweldig" En "Dit trio heeft ballen. Het razendsnelle drumwerk is verbluffend, de energie van de band komt als een muur op het publiek af, schrijft 3voorl2. Zelf om schrijven ze hun genre als Sexy Garage Dance. Aux Raus is een techno punk band uit Amsterdam bestaan de uit het duo Bastiaan Bos nia en Luuk Bouwman. Het is een mix van klassieke punk rock met moderne heden daagse techno en gabber. Hun muziek wordt geschre ven met twee drummachines, een afgeragde rockgitaar en een computer. Het resultaat is een mix van punkriffs met opzwepende technobeats en oorwurmende popmelodieën. Na Aux Raus sluit de Zeeuw se DJ Slevin de avond af met volgens eigen zeggen; het be tere beukwerk. Willem3 Vlissingen Collages Jos Deenen, Beeld en tekst Ton van Reen, fotografie/installatie Melanie Bosboom Bibliotheek 't Spui Vlissingen Verlangen en volharding, schil derijen Marjon Mijnsbergen Marie Tak van Poortvliet Mu seum Domburg en Zeeuwse Bibliotheek Middelburg Johnny Beerens, Binnendijks- Buitendijks, schilderijen Simnia Zorgcentrum Dom burg Keramiek en schilderijen, Frans de Visser en Wil Versluys Galerie POP Poëtica Mechanica, Kees Wijker Galerie Hannelore Meyaard- Westerfeld, Vlissingen, Jonge Held, schilderijen Guido Met sers Polona, t/m 2 mei KOUDEKERKE - De Zeeuwse coverband C.I A en The Juice- Homs staan donderdag 29 april om 21.30 uur tijdens Koningin- nenach in de feesttent van Koudekerke. De groep Cover It All be staat uit vijf Zeeuwse muzikanten. Het repertoire bevat onder meer The Young Ones, David Bowie, Mick Jagger, Doobie Brot hers, Fleetwood Mac en Gloria Gaynor, maar ook verzoeknum mers zijn welkom. foto: pr. MIDDELBURG - De line-up van de derde editie van Drum 'n bass In Your Face in de Spot in Middelburg is rond. De avond van zaterdag 1 mei wordt om 21.00 uur geopend met de zeer energieke Dubstep DJ Tekka die start met stevige Dubstep. Het bekende Vlaamse drum 'n bass duo Tito Echo Virus vervolgen met super vette platen. De avond sluit af met een stevige Drum 'n Bass set van de Vlis- singse DJ Hardnoize. VJ Dajo zorgt voor de visuele effecten. Dmm and bass is een dance- genre die in de jaren 1990 op kwam en begin 21ste eeuw nog steeds populariteit geniet. De stijl wordt vooral gekenmerkt door haar ritmisch slagwerk (drum) en het gebruik van lage tonen (bass) als belangrijkste onderdeel van de melodie in de muziekstijl. Typerend is de bre akbeat, een gebroken vier kwartsmaat, op een zeer hoge snelheid. Het ontstond vanuit de breakbeatmuziek in de rave- scene en de daaruit ontwikkel de jungle. Sommigen beweren dat het genre ontstond toen ie mand het nummer The Payback van James Brown sneller af speelde dan normaal, waardoor het typische ritme van dnb ont stond. Gezien de voorgaande uitverkochte edities, wordt aan geraden te reserveren via www.despotmiddelburg.nl. 7 dagen open! Restaurant om 11.00 uur open Keuken open: 11.00-20.00 uur Garnalencocktail of Ruccolasla met tomaat en mozzarella Bouillon met ei of Oosterse wortelsoep Gebakken Tilapiafilet met limoensaus of Kalkoentournedos met kaassaus Ananasbavarois of Vanille-ijs met stukjes perzik en aardbeiensaus vanaf 2 personen a 17,50 1 dag vooraf reserveren) Schelphoekweg 3 Wolphaartsdijk Tel.: 0113-586035 Chinees - Indisch Restaurant NIEUW CHINA GARDEN MENU B Babi Pangang, Tjap Tjoi met kip, tsiu yim kai (kip met pikante saus), Gebakken banaan (4 stuks), 2 stokjes saté, met grote bak bami of nasi Iedere vrijdag en zaterdag van 17.00-20.00 uur uitgebreid Chinees-Indisch lopend buffet inclusief twee drankjes per persoon (bier, wijn of fris) Wij verzorgen eveneens uw catering aan huis of op de zaak Maandag t/m donderdag 16.00 - 22.00 uur Vrijdag t/m zondag 12.00 - 22.00 uur Badhuisstraat 8 Vlissingen Tel. 0118 - 41 47 78 Biggekerksestraat 3 Koudekerke 01 18-551526 is vriendelijk ook met de prijzen MAANDMENU MEI Gerookte zalm met geitenkaas of Serrano ham met gemarineerde meloen Zalmforel-filet "Hollandaise" of Kalfsribeye "Béarnaise" Tiramisu met ijs 50 p.p. Iedere zondag van 12.00- 14.00 uur en van 18.00-20.00 uur welkomstdrankje soepen luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet koffie/thee Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 10,- Iedere zaterdag van 19.00 - 23.00 uur. Zaal open vanaf 18.30 uur. soep luxe koudbuffet luxe warmbuffet luxe dessertbuffet drankenbuffet live muziek Kinderen t/m 2 jr gratis Kinderen 3 t/m 11 jr 19,50 iedere dag vanaf 17.00 uur Uw 3-gangenmenu stelt u samen uit: 3 voorgerechten i 3 soepen I 6 hoofdgerechten 3 desserts Diverse kindermenu's zondag 10 mei k per persoon Maak een afspraak voor een op maat gemaakte en vrijblijvende offerte. Landlustweg 1 4455 TK Nieuwdorp 0113 61 25 89 www.landlust.nl

de Faam | 2010 | | pagina 59