HSA.oecCevcCaa Qriff buffet Tussen sprookje en... Walcherse Uitjes Bediening en Keuken Popstars zingen met zorg Bevrijdingsfestival Zeeland oude Kermis in Rilland 12,50 HEERLIJK ORANJE De Faam ALTIJD ACTUEEL: DEWEEKKRANT.NL s- /- pi?:? PICCARD Onbeperkt Wokken inclusief Lopend Buffet Dinsdag, Woensdag en Donderdag Vrijdag, Zaterdag en Zondag 17,50 ORANJE TAART €8,95 ORANJE KANJERS €1,40 5 ORANJE T0MP0UCEN €5,00 4 ORANJE SOEZEN 5,00 WALDK0RN 1,45 5 KRENTENBOLLEN €1,35 Donderdag 29 april Vrijdag 30 april Zaterdag 1 mei Zondag 2 mei Ulil Woensdag 28 april 2010 - Pagina 58 Z.ondaa met Vanaf 16.00 uur Varnf 16.00 uur (Één kindeer vofbetafende gMTtfS wuift zwembad K21,50 p.p^ Gratis g, (Bij besteding van so,- Srjuèifcumkorting Badhuisstraat 178 I 4382 AR Vlissingen Tel: 0118 413551 info@piccard.nl Markt 81 Middelburg www.grandcafebrooklyn.nl Reserveren via telefoonnummer: 0118 - 650 949 of per e-mail: info@grandcafebrooklyn.nl Horecamedewerkers Voor ons Grand Café Brooklyn zijn wij op zoek naar nieuwe collega's die ons team zowel fulltime als parttime willen versterken tijdens het seizoen 2010. Je bent een teamspelerstressbestendig en gemotiveerd. Ben je enthousiast en flexibel, stuur dan je sollicitatie en cv naar Grand Café Brooklyn t.a.v. mevr. M. Kik of per e-mail naar info@grandcafebrooklyn.nl Oiiectfai kinderen van 4 t/m 11 jaar 50% korting (ook op Koninginnedag, bevrijdingsdag, Hemelvaartsdag en Pinksteren) inclusief buffel met specialiteiten uit China, Thailand en Indonesië Catering voor particulieren en bedrijven,van 15 tot 500 personen, Afhaalcentrum en bezorging van maaltijden Schuttestraat 10-12 Koudekerke (centrum) tel.(01 18) 551122 - www.orientalgardcn.nl Middelburg, Stationsstraat 1tel. 0118-61 23 40 Goes, Korte Kerkstraat 15, tel, 0113-21 61 08 Het Gilde van de Betere Banketbakkers Allebei geven de films het idee dat je met een sprookje te maken hebt. In een geval is het verhaal echter op een waar- gebeurd verhaal ge baseerd. Dat is niet Couples Retreat maar wel het misschien nog wel onwaarschijnlijke re Hachi. Jason en Cynthia willen, in een laatste poging om hun relatie te redden, een huwelijkstherapie volgen in het tropische Eden West Resort. Het ziet er gewel dig uit maar is ook erg kost baar. Gelukkig hebben ze een aantal bevriende stellen en wordt er groepskorting gegeven. Na veel aan dringen reizen ook Dave en Ronnie, Joey en Lucy, en Shane met zijn nieuwe twintig jarige vriendin mee naar het tropische eiland. De drie stellen den ken zich te kunnen beperken tot jetskiën en windsurfen maar worden geacht zich ook aan relatietherapieën te onderwer pen. En dat terwijl even verder op in Eden East de vrijgezellen feestvieren tot diep in de nacht. In de relatiegesprekken lijkt geen van de huwelijken nog te redden, maar in het sprookjesachtig mooie resort is meer moge lijk dan je voor moge lijk houdt. MIDDELBURG - Ter ere van de opening van 't Hart Zorg op Maat staan zondag 2 mei diverse artie sten op 't podium in 't Schutters hof in Middelburg. Zo geven Ro bin en Bart, bekend van het tele visieprogramma Popstars, onder andere hun medewerking aan de avond en sluit de Zeeuwse band The Outback de avond af. De groep, met onder andere Olof Sinke en Hans van de Werf van The Old Firm, speelt frisse popliedjes in ver schillende stijlen met meerstemmi ge zang. Robin en Bart zijn na Popstars ieder aan een solocarrière begonnen, maar staanook regelmatig samen op het podium. De avond opent om 18.00 uur met de Animatiecom pagnie, die de taak heeft het pu bliek alvast op te warmen, 't Hart Zorg op Maat is een kleinschalige woonvoorziening in Middelburg voor volwassenen met een verstandelijke beperking. www.thartzorgopmaat.nl. VLISSINGEN - Het Bevrijdings festival Zeeland dat woensdag 5 mei in Vlissingen is, is de start van de Maand van de Vrijheid. Het festival, dat georganiseerd wordt door de Cultuurwerf, heeft verschillende podia in de stad en is gratis toegankelijk. Op het programma staan onder an dere optredens van Danny Vera, Boris en The Wicked Jazz Expe rience, Julian Sas en Irieginal ^Abraham (foto), jg Er zijn infor- matie- Hachi Dat de liefde tus sen een baasje en zijn hond ver kan gaan is zo onge veer spreekwoor delijk. De band tus sen professor Par ker (vertolkt door Richard Gere) en de hond Hachi is echter wel erg hecht. Parker vindt het jonge hond je (een Japanse Akita) op een koud treinperron en neemt het mee naar huis. Dat is het begin van een hechte vriendschap tussen de professor en het hondje dat Hachi wordt ge noemd. Elke ochtend wandelen ze samen naar het station en als Parker 's avonds weer terug komt, lopen ze ook weer samen terug. Tot aan de fatale dag dat Parker op de universiteit door een hartaan val getroffen wordt. Parker komt niet meer terug maar Ha chi, 'gespeeld' door drie verschillende honden, blijft zijn vriend trouw. RILLAND - Het cabaretduo Da mes voor na Vieren brengt za terdag 1 mei om 20.00 uur de voorstelling Koude Kermis in Luctor et Emergo in Rilland. "Felle actrices, goede zangeres sen met een wreed en plezierig gevoel voor humor en vooral in telligent." "Geen eendagsvlie gen, maar twee podiumbeesten in hart en nieren", aldus de me dia over Anne van Rijn en Han- neke Drenth. In 2004 won het koppel Het Amsterdams Klein kunst Festival. Voor de pro gramma's Tja, Tja, Tja en Hij gende Hakken ontving het tweetal lovende kritieken en Hijgende Hakken werd zelfs ge nomineerd voor de VSCD Neer- lands Hoop 2007. In hun splin ternieuwe programma weder om prachtige zang, mime, mu ziek en slapstick afgewisseld met tragikomische sketches. Kaartverkoop: 0113-551552 en www.podiumreimerswaal.nl. foto: menno kok. ontwerp: dog and pony. Van 29 april tot en met 5 mei door josie kneepkens Koninginnenach Atlantis Groot housefestival, Arsenaal theater Vlissingen, 21.00 uur Audio Autopsy DJ Night, De Spot Middelburg, 21.00 uur Piekfijn Verschillende DJ's, live artiesten en entertainment, De Piek Vlis singen, 21.00 uur Big Chief Sugar Zeeuwse rockband, Bar Ameri can Middelburg, 21.00 uur C.I A en The JuiceHoms Coverband, feesttent Koude kerke, 21.30 uur Koninginnedag Glorify Gospelconcert, Koorkerkhof Middelburg, 10.00 - 14.00 uur ONDA Festival met zes Zeeuwse bands, Brassband, Ter Reede Vlissingen, 11.00 uur Groove To Chill Housefestival met een vleugje jazz, Bellamypark Vlissingen, 14.00 uur Muis Leeuw Bekend Zeeuws theaterduo, Markt Middelburg, 14.00 uur stands van Belangengroepen zo als Amnesty Intèrnational en War Child. Ook wordt gedebat teerd en is er een dancepodium met (liverse DJ's. Bij Reflexions of Freedom wordt rap gemixt met debat, Jan Marijnissen houdt de Van Randwijcklezing in de Sint Jacobskerk en op het 3voorl2podium vormt regionaal poptalent een belangrijk deel van het programma. Het thema dit jaar is Vrijheid Wereldwijd, www.bevrijdingsfestivalzee- land.nl. foto: rob peters. Avonduren Met Telegraph Canyon (USA) supportact, Espressobar Ko D'ooooooor Middelburg, 19.30 uur Jamsessie Complete backline aanwezig, Paljas Vlissingen, 19.30 uur Suicide Chicken Rockcovers, Café Stout Vlissin gen, 20.00 uur Oranjebal Met livemuziek, Wijkcentrum de Zwaan Oost-Souburg, 21.30 uur Kamagurka Cabaret, Stadsschouwburg Middelburg, 20.00 uur Vlinderslag Poëzie/muziek, Rob Kloet en Anne van Amstel, Theater De Wegwijzer, Nieuw en St.Joos- land, 20.30 uur Drum 'n bass in your face III Danceparty, De Spot Middel burg, 21.00 uur Club3voorl2 Gitaarrock, Heist, Daybroke, The Massacrista, De Piek Vliss ingen, 21.00 uur Kunst- en Cultuurroute Middelburg Boekenstad, 11.00 uur Nieuw Trombone Collectief Renaissance tot modem, Grote Kerk Veere, 15.30 uur

de Faam | 2010 | | pagina 58